Mateusz Hładki

  Maria Pakulnis może poszczycić się imponującym dobytkiem filmowym. Wieloletnie doświadczenie aktorki pozwala jej wysunąć mało optymistyczne wnioski na temat współczesnego kina. - Reżyserowie przestali rozumieć, że czasy się zmieniły - wyznała w Dzień Dobry TVN.

  Może się wydawać, że kręcenie filmu to długi i bardzo żmudny proces. Tymczasem pomysłodawcy konkursu 48 Hour Film Project są zdania, że film można stworzyć zaledwie w dwa dni. Takiego wyzwania podjęły się osoby związane ze stacją TVN. Kogo udało im się zaprosić do tego przedsięwzięcia?

  Magdalena Lamparska i jej mąż Bartek Osumek, przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka nie trzymała fanów w niepewności - od razu zdradziła płeć i imiona pociechy. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Czy znana jest płeć i imię pociechy?

  Tamara Łempicka jest jedną z najbardziej znanych i cenionych artystek epoki art déco. Ceny jej obrazów sięgają nawet kilkudziesięciu milionów złotych. Prace malarki możemy obecnie podziwiać w konstancińskim Muzeum Villa la Fleur. Wystawę "Tamara Łempicka a art déco" odwiedziła jej wnuczka Victoria de Lempicka, z którą porozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Grzegorz Kajdanowicz jest jednym z gospodarzy głównego wydania "Faktów" TVN. Zawsze pełen profesjonalizmu, niezależnie od okoliczności. A jak wyglądały jego początki w telewizji? Co lubi robić w wolnym czasie? Czy celebrował 50. urodziny? Na te pytania odpowiedział w rozmowie z Mateuszem Hładkim, dziennikarzem Dzień Dobry TVN.

  Oswobodzenie się Britney Spears spod kurateli ojca nie położyło kresu ani problemom piosenkarki, ani zaniepokojeniu jej fanów. Księżniczka popu publikuje w swoich mediach społecznościowych niepokojące posty.

  Dominika Gwit zdradziła już fanom, czy na świecie przywita chłopca, czy dziewczynkę. Tajemniczy filmik, który zaprezentował w studiu Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, do końca trzyma wielbicieli gwiazdy w napięciu. Zobaczcie sami.

  Joanna Jabłczyńska opowiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim, jak przez ostatnie dekady rozwijała się jej kariera i, przy okazji, oprowadziła reportera po planie "Na Wspólnej".

  Linda Evangelista na jakiś czas zniknęła z przestrzeni publicznej, po nieudanym zabiegu kriolipolizy. Zamrażanie tkanki tłuszczowej oszpeciło ciało modelki. Po długiej przerwie gwiazda podjęła decyzję o powrocie na wybieg. Podczas nowojorskiego Fashion Weeku zaprezentowała się na pokazie Fendi.

  Wśród nominowanych produkcje HBO.

  Gwiazdą kolejnego odcinka serii "Historia jak z żurnala" była Małgorzata Socha. Aktorka odsłoniła przez Mateuszem Hładkim kulisy zarówno powstawania najpiękniejszych kreacji, które miała okazję nosić, jak i modowych wpadek.

  W najnowszym teledysku Beaty Kozidrak wystąpiła znana wszystkim influencerka Julia Kuczyńska. Kim jest tytułowy "frajer" i jak doszło do współpracy gwiazd?

  "Bardzo tu odpoczywamy".

  "Pokłosie afery, która wydarzyła się na początku lata".

  Damian Kocur debiutuje z pełnometrażowym filmem "Chleb i sól".

  "Mówiłam, że on jest genialny".

  Mateusz Hładki przyjrzał się kulisom produkcji, gdzie pojawił się z kamerą Dzień Dobry TVN.

  Mateusz Hładki odwiedził dyplomatę w jego warszawskiej rezydencji.

  W Sandomierzu odbywa się właśnie 19. edycja Festiwalu Filmów-Spotkań NieZwykłych. Gośćmi na imprezie są m.in. Maja Ostaszewska i Andrzej Seweryn. Jakie atrakcje - nie tylko dla dorosłych - oferuje festiwal?

  Joanna Kulig to jedna z najlepszych polskich aktorek. Artystka robi karierę nie tylko w Polsce. Coraz częściej pojawia się w zagranicznych produkcjach. 24 czerwca gwiazda obchodzi czterdzieste urodziny. Jak zamierza świętować? Czy to dla niej przełomowy moment?

  Tragiczna śmierć uczestniczki pierwszej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" - Natalii Madejczyk wstrząsnęła fanami i rodziną. Smutną informację przekazał zwycięzca show Maciej Florek. Z przyjacielem kilka dni później rozmawiał Mateusz Hładki.

  21 czerwca 1982 na świat przyszedł książę William, pierwszy syn księcia Karola i Diany Spencer. Z okazji 40. urodzin członka brytyjskiej rodziny królewskiej Mateusz Hałdki w Dzień Dobry TVN opowiedział o kilku nieznanych faktach na jego temat. Czy wiecie, że był nieznośnym dzieckiem?

  "Fundamentalnie są zatem bardzo podobni".

  Gwiazda wie, jak zaskoczyć fanów. Takiej Justyny jeszcze nie znacie.

  Macierzyństwo to rola, do której nie da się przygotować. Gdy na świat przychodzi dziecko, życie rodziców zmienia się o 180 stopni i już nigdy nie jest takie, jak dawniej. Nie jest ani gorsze, ani lepsze, jest po prostu zupełnie inne. Na wychowawczej drodze pojawiają się łzy smutku i radości, a dorośli uczą się swoich emocji razem z maluchami. Swoimi doświadczeniami w sieci podzieliła się Marta Żmuda Trzebiatowska. Co zmieniło się w jej życiu, gdy urodziła dzieci?

  Agata Wdowiak zaprezentowała w Dzień Dobry TVN kostium, w którym będzie reprezentować Polskę na zbliżającym się konkursie Miss Supranational 2022. Kto zaprojektował ten strój i ile trwało jego przygotowanie? O tym modelka opowiedziała w naszym programie.

  Piotr Adamski to model, który 17 lat temu został twarzą kampanii Polskiej Agencji Turystyki. Wcielił się w postać przystojnego hydraulika. Akcja miała uspokoić Francuzów, obawiających się napływu taniej siły roboczej z Polski.

  Kreacje od Magdy Butrym od lat cieszą się popularnością nie tylko wśród polskich, ale również zagranicznych gwiazd. Teraz na marynarkę jej projektu zdecydowała się Kim Cattrall. Zobaczcie, jak się prezentowała i czy lepiej wypadła nasza prowadząca.

  Julia Kamińska rozpoczyna nową drogę. W tym roku aktorka postanowiła spróbować swoich sił w branży muzycznej. W sieci właśnie ukazał się pierwszy singiel "Żal mi" nagrany w duecie ze Skubasem. Kiedy możemy spodziewać się płyty?