Gwiazdy świętują Dzień Dziecka i pokazują zdjęcia swoich pociech. "Dbajmy o nie przez cały rok"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Życzenia od prowadzących na Dzień Dziecka
Życzenia od prowadzących na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Dzień Dziecka jest dla gwiazd świetnym pretekstem do tego, by uchylić rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego i podzielić się zdjęciami swoich pociech. Na instagramowych kontach celebrytów zaroiło się od życzeń oraz wyznań. - Dzieci to nasza przyszłość. Dbajmy o nie przez cały rok - apeluje prowadzący Dzień Dobry TVN Damian Michałowski.

Dzień Dziecka u Edyty i Cezarego Pazurów - podwójne święto

Dla Edyty i Cezarego Pazurów 1 czerwca jest od 5 lat bardzo wyjątkową datą, ponieważ rodzina aktora celebruje wówczas zarówno Dzień Dziecka, jak i urodziny najmłodszej córki. Rita wkroczyła właśnie w 6. rok życia.

- Dzisiaj mamy podwójne święto - zaznaczyła na Instagramie dumna mama solenizantki. - Podobno w Internecie nic nie ginie, więc niech wszyscy wiedzą, Ritko, że jesteś wyjątkową dziewczynką. Mój Raniuszku… Podbijaj świat! - dodała celebrytka.

Dzień Dziecka u Damiana Michałowskiego

Damian Michałowski postanowił uczcić Dzień Dziecka bardzo istotnym wpisem, w którym zwrócił uwagę na rolę najmłodszych w społeczeństwie.

- Dzieci. To nasi przyszli prezydenci, prezydentki, lekarki, lekarze, prawniczki, prawnicy, dyrektorzy, dyrektorki, inżynierki, inżynierowie, konstruktorki, konstruktorzy, sprzedawcy, sprzedawczynie. To nasza przyszłość. Dzieci się liczą. Dzieci mają głos. Dzieci mają prawa. Dbajmy o nie przez cały rok - zaapelował prowadzący Dzień Dobry TVN.

Prezenter okrasił post fotografią, na której widać jego syna Henryka oraz córkę Helenę. - PS. Nie zapominajmy o sprawach bardzo istotnych w tym dniu - obowiązkowo, przynajmniej jedna gałka lodów z kolorową posypką - dodał z humorem.

Dzień Dziecka u Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio jest mamą małej Nel. 2 czerwca dziewczynka będzie obchodziła 2. urodziny, ale dumna rodzicielka nie zapomniała o innym ważnym dla malucha święcie, czyli Dniu Dziecka. Z tej okazji pokazała na Instagramie efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej z córką.

- Niech ten dzień będzie pełen uśmiechów, prezentów i spełnienia wszystkich twoich marzeń. Kocham cię, Neli, bezgranicznie! - czytamy w poście aktorki.

Dzień Dziecka u Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Sebastian Karpiel-Bułecka opublikował zdjęcia pociech

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka dbają o to, by chronić prywatność dzieci, dlatego zdjęcia ich pociech pojawiają się w sieci stosunkowo rzadko. Jednym z wyjątków jest opublikowana przez muzyka fotografia z okazji Dnia Dziecka. Na zdjęciu widać córkę i syna pary odwróconych w stronę oddalonego Giewontu.

- Kocham ich bardzo. Tosia i Jędruś - podpisał dumny tata.

Dzień Dziecka u Katarzyny Kolendy-Zaleskiej

W celebrowaniu przypadającego na 1 czerwca święta nieważna jest metryka, bowiem dla naszych rodziców będziemy dziećmi już zawsze, bez względu na wiek. Takiego samego zdania jest Katarzyna Kolenda-Zaleska, która z okazji Dnia Dziecka złożyła życzenia swojej dorosłej córce Annie.

- Córeczce mojej - szczęśliwości i życia w normalnym, demokratycznym kraju. Piękna przyszłość jest na wyciągnięcie ręki, a Ty będziesz jej częścią - napisała na Instagramie prezeska Fundacji TVN.

Dzień Dziecka u Borysa Szyca

Borys Szyc tworzy wraz z Justyną Nagłowską-Szyc patchworkową rodzinę. Para wychowuje wspólnie syna Henia oraz córki ukochanej aktora z poprzedniego małżeństwa - Franciszkę i Stefanię. Gwiazdor jest również ojcem 18-letniej Soni ze związku z Anną Bareją. W Dzień Dziecka wyznał miłość wszystkim pociechom, którymi się opiekuje.

- Dzieciaczki moje! I wszystkie dzieci na świecie! Bądźcie zdrowe, szczęśliwe, spełniajcie marzenia. Bądźcie bezpieczne i otoczone opieką. Soniu, Heniu, Stefciu, Franiu - kocham Was - zaznaczył na Instagramie.

Dzień Dziecka u Katarzyny Glinki

Specjalnego wpisu z okazji Dnia Dziecka nie zabrakło również na instagramowym koncie Katarzyny Glinki, która jest mamą dwóch chłopców: 11-letniego Filipa oraz 3-letniego Leo.

- Dla wszystkich dzieci - radosnego, pełnego miłości i akceptacji dzieciństwa. No i dla wszystkich dorosłych - pielęgnujcie swoje wewnętrzne dziecko - zachęciła aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki, Paweł Wodzyński, Bartosz Krupa/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości