borys szyc

  borys szyc

  Wśród nominowanych byli: Andrzej Grabowski, Tomasz Karolak, Bartłomiej Topa, Julia Wieniawa czy Małgorzata Kożuchowska.

  Ogłoszono nominacje do odpowiedników Złotych Malin, czyli polskich Węży. Nagrody te co roku zwracają uwagę na kondycję polskich filmów i wyróżniają najgorsze z nich. Sprawdźcie, kto ma tym razem szansę na statuetkę.

  Borys Szyc i Justyn Szyc-Nagłowska długo musieli walczyć o swoje uczucie. Początkowo wydawali się dla siebie stworzeni, po czym nadeszło rozstanie. Miłość odrodziła się po latach, kiedy byli bardziej dojrzali i mądrzejsi o życiowe doświadczenia.

  "Jestem z Ciebie dumny"

  Justyna Nagłowska pokazała fanom, jak ze zwoją rodziną - synkiem Henrykiem i mężem Borysem Szycem, spędziła niedzielne popołudnie. Chłopiec do złudzenia zaczyna przypominać znanego tatę, o czym dziennikarka wspomniała w swoim najnowszym wpisie. Żona aktora zdobyła się także na jeszcze jedno wyznanie.

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska od dwóch lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, choć wiele osób początkowo nie dawało im żadnych szans. Wspólnie wychowują syna, Henryka i pociechy z poprzednich związków. Ich droga do szczęścia jednak nie była łatwa. Teraz partnerka aktora opowiedziała o niej w wywiadzie.

  Justyna Nagłowska i Borys Szyc kilka lat temu musieli zawalczyć o swoją miłość. Para początkowo rozstała się i założyła osobne rodziny. Los po czasie dał im drugą szansę i ponownie postawił ich na swoich drogach. Ukochana aktora z okazji 8. rocznicy wspólnego życia opublikowała poruszający wpis.

  Justyna Nagłowska, żona Borysa Szyca, obchodzi właśnie 41. urodziny. Mąż postanowił więc złożyć jej życzenia i zrobił to w niezwykły sposób. Aktor zamieścił w sieci kilka rodzinnych fotografii, a pod nimi pełen emocji post skierowany do "najukochańszej osoby na świecie".

  Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc są kochającym się małżeństwem. Ostatnio dziennikarka umieściła w mediach społecznościowych swoje zdjęcia, które wykonał jej mąż. Wygląda na nich doskonale, co potwierdzają komentarze fanów i samego aktora.

  "Magnezja" to produkcja, jakiej polski przemysł filmowy jeszcze nie widział. Obraz opowiada historię Róży Lewenfisz, która po śmierci ojca - wraz z siostrami - zaczyna przewodzić żydowskiemu gangowi. W jedną z bohaterek wciela się... Borys Szyc. Jak aktor odnalazł się w tej nietypowej dla siebie roli?

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska ponad rok temu przywitali na świecie synka. Mały Henio rośnie jak na drożdżach, a szczęśliwi rodzice dokumentują jego postępy w mediach społecznościowych. Mateusz Hładki podczas jednej z premier filmowych nie omieszkał zapytać aktora o relacje z synkiem. Czy Borys zauważa podobieństwo?

  Otwarte kina, teatry i centra kultury - po długich miesiącach pandemii kultura powoli zaczyna budzić się do życia. Zniesione obostrzenia postanowił wykorzystać nasz reporter Mateusz Hładki, który wybrał się na premierę filmu "Magnezja". Czego możemy spodziewać się po nowej produkcji? Kilka szczegółów zdradził reżyser Maciej Bochniak.

  Olaf Lubaszenko udostępnił w mediach społecznościowych archiwalną fotografię, na której pozuje z Bogusławem Lindą i Borysem Szycem. Zdjęcie trójki aktorów wykonał dekadę temu mąż Doroty Wellman – znany fotografik Krzysztof Wellman. Przy okazji tego postu Lubaszenko zażartował ze swojej wagi.

  Justyna Nagłowska zapozowała na zdjęciu ze swoim rocznym synkiem. Chłopiec do złudzenia zaczyna przypominać znanego tatę, co nie umknęło uwadze internautów. Jak się okazało, zdjęcie swojej żonie i synkowi zrobił sam Borys Szyc. Trudno się nie rozczulić na ich widok.

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska mają prawdziwy powód do świętowania. Ich syn Henryk w sobotę 21 marca skończył swój pierwszy roczek. Z tego powodu dumni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z rodzinnych urodzin. Ich słowa wzruszają.

  Nie żyje Krzysztof Kowalewski. Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów odszedł w wieku 83 lat, a artystyczny świat pogrążył się w żałobie. Przyjaciele wspominają aktora. Jaki był prywatnie?

  Córka Borysa Szyca, Sonia, skończyła właśnie 16 lat. Z tej okazji aktor zamieścił w sieci zdjęcie swojej pociechy. Urodzinowe życzenia złożył jej we wzruszającym wpisie.

  Coraz więcej osób zabiera głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego prawa do aborcji. W gronie oburzonych są nie tylko kobiety. Solidarność z płcią piękną i wsparcie okazuje także wielu mężczyzn. Jednym z nich jest Maciej Zakościelny.

  Gdy rok temu media obiegła informacja, że Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub, w mediach zawrzało. Wszystko przez fakt, że wcześniej uparcie milczeli na temat ceremonii. Wydarzenie było prawdziwym zaskoczeniem dla ich fanów. Teraz, świętując pierwszą rocznicę, reżyserka opublikowała w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. Nawiązuje nim do wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

  Dla rodziców każdy miesiąc dziecka jest ważny. Wiedza to doskonale Justyna Nagłowska i Borys Szyc, których synek skończył pół rok. Uwagę internautów, obok małego Henryka, zwrócił też wygląd aktora.

  4 września Borys Szyc świętuje 42. urodziny. Aktor z tej okazji pochwalił się na Instagramie zdjęciami z dzieciństwa. Uwagę fanów przykul jednak post żony arysty. Justyna Nagłowska opublikowała w sieci piękne i czułe życzenia.

  Czas urlopu to dla wielu osób doskonała okazja do tego, żeby odpocząć od jakichkolwiek obowiązków. Tymczasem nawet podczas wakacyjnego wyjazdu można mieć ręce pełne roboty - czego doświadczyła Justyna Szyc-Nagłowska. Dziennikarka wyznała, że zawsze ma jakieś obowiązki do wykonania. "Mały domek oznacza duży bałagan, a ja lubię mieć porządek" – zaznaczyła. Czy podczas robienia porządków może liczyć na pomoc męża?

  Justyna Nagłowska w marcu tego roku ponownie została mamą. Żona Borysa Szyca w mediach społecznościowych publikuje wiele zdjęć z 5-miesięcznym Henrykiem. Niedawno dziennikarka poruszyła kontrowersyjny temat nosideł. Co na to fani?

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska kilka miesięcy temu zostali rodzicami małego Henia. Chłopiec całkowicie skradł ich serca i zawrócił w głowie, co obserwujemy w mediach społecznościowych pary. Tym razem na Instagramie dumnej mamy ukazało się urocze, czarno-białe zdjęcie Borysa z synkiem. Widać, że maluch odziedziczył po tacie ekspresję.

  Justyna Szyc-Nagłowska świętowała swoje 40. urodziny. Zdjęciami z uroczystości pochwaliła się w mediach społecznościowych. Z kim pozowała?

  Raffaello oficjalnie rozpoczęło lato. Pałac w Wilanowie zamienił się w ogród malinowy. Gwiazdy w przepięknej, letniej scenerii delektowały się nowymi kokosowo-malinowymi pralinami oraz zdradziły Piotrowi Wojtasikowi swoje plany wakacyjne.

  Zimna Wojna Pawła Pawlikowskiego ma szansę na Złotą Palmę - najważniejszą nagrodę festiwalu w Cannes. To właśnie tam film miał swoją premierę. W produkcji zagrali: Joanna Kulig, Tomasz Kot i Borys Szyc. Jak aktorzy budowali swoje role? Co czuli po zakończeniu pokazu w Cannes? Rozmawiała z nimi dziennikarka Grażyna Torbicka.

  Film "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego walczy o Złotą Palmę w Cannes. Na nagrodę ma spore szanse, bo filmem zachwycają się światowi krytycy. To jak wygląda Cannes od kulis mamy szansę zobaczyć dzięki Instagramowi gwiazd. Joanna Kulig, żona Tomasza Kota - Agnieszka czy narzeczona Borysa Szyca - Justyna na bieżąco publikują prywatne zdjęcia zza kulis. Jak ekipa "Zimnej wojny" spędza czas poza czerwonym dywanem? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Agnieszka Jastrzębska.

  Już po raz czwarty Borys Szyc pojawi się na Festiwalu w Cannes. Z jakiego powodu? Co zapamiętał z poprzednich swoich wizyt? Z aktorem spotkał się reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hadki.

  Aktor Borys Szyc i jego partnerka Justyna Nagłowska wspierają adopcję psów. W listopadzie 2016 roku para przygarnęła suczkę Wenę. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie ze zwierzakiem? Czy po adopcji Justyna i Borys mieli chwile zwątpienia? Co radziliby osobom, które chciałyby zaopiekować się psem ze schroniska?