borys szyc

  borys szyc

  Justyna Nagłowska zapozowała na zdjęciu ze swoim rocznym synkiem. Chłopiec do złudzenia zaczyna przypominać znanego tatę, co nie umknęło uwadze internautów. Jak się okazało, zdjęcie swojej żonie i synkowi zrobił sam Borys Szyc. Trudno się nie rozczulić na ich widok.

  Gdy rok temu media obiegła informacja, że Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub, w mediach zawrzało. Wszystko przez fakt, że wcześniej uparcie milczeli na temat ceremonii. Wydarzenie było prawdziwym zaskoczeniem dla ich fanów. Teraz, świętując pierwszą rocznicę, reżyserka opublikowała w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. Nawiązuje nim do wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

  Czas urlopu to dla wielu osób doskonała okazja do tego, żeby odpocząć od jakichkolwiek obowiązków. Tymczasem nawet podczas wakacyjnego wyjazdu można mieć ręce pełne roboty - czego doświadczyła Justyna Szyc-Nagłowska. Dziennikarka wyznała, że zawsze ma jakieś obowiązki do wykonania. "Mały domek oznacza duży bałagan, a ja lubię mieć porządek" – zaznaczyła. Czy podczas robienia porządków może liczyć na pomoc męża?

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska kilka miesięcy temu zostali rodzicami małego Henia. Chłopiec całkowicie skradł ich serca i zawrócił w głowie, co obserwujemy w mediach społecznościowych pary. Tym razem na Instagramie dumnej mamy ukazało się urocze, czarno-białe zdjęcie Borysa z synkiem. Widać, że maluch odziedziczył po tacie ekspresję.

  Zimna Wojna Pawła Pawlikowskiego ma szansę na Złotą Palmę - najważniejszą nagrodę festiwalu w Cannes. To właśnie tam film miał swoją premierę. W produkcji zagrali: Joanna Kulig, Tomasz Kot i Borys Szyc. Jak aktorzy budowali swoje role? Co czuli po zakończeniu pokazu w Cannes? Rozmawiała z nimi dziennikarka Grażyna Torbicka.

  Film "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego walczy o Złotą Palmę w Cannes. Na nagrodę ma spore szanse, bo filmem zachwycają się światowi krytycy. To jak wygląda Cannes od kulis mamy szansę zobaczyć dzięki Instagramowi gwiazd. Joanna Kulig, żona Tomasza Kota - Agnieszka czy narzeczona Borysa Szyca - Justyna na bieżąco publikują prywatne zdjęcia zza kulis. Jak ekipa "Zimnej wojny" spędza czas poza czerwonym dywanem? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Agnieszka Jastrzębska.

  Aktor Borys Szyc i jego partnerka Justyna Nagłowska wspierają adopcję psów. W listopadzie 2016 roku para przygarnęła suczkę Wenę. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie ze zwierzakiem? Czy po adopcji Justyna i Borys mieli chwile zwątpienia? Co radziliby osobom, które chciałyby zaopiekować się psem ze schroniska?

  Dzisiaj będziemy mogli zobaczyć odcinek specjalny Milionerów. Wystąpią w nim: Borys Szyc, Zbigniew Zamachowski, Tomasz Karolak i Mateusz Winek. Przygotowali się do programu? Są zestresowani? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Czy Hubert Urbański zdradził jej choć jedną tajemnicę programu?

  Jak się okazuje, nawet w wigilijny wieczór na posterunku policji można znaleźć prawdziwą miłość. Na jej tropie są komisarze: Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski. Poszukiwana to Magdalena Różczka. Plan "Listów do M." odwiedziła Kinga Burzyńska.