Katarzyna Glinka

    Katarzyna Glinka

    Katarzyna Glinka postanowiła koniec roku spędzić w górach. Spakowała walizki i razem z rodziną wybrała się do Szczyrku. Zdjęcia z aktywnie spędzanego czasu aktorka regularnie umieszcza na swoim profilu na Instagramie. Jednak przed sylwestrową nocą przyszedł czas na podsumowanie. Za co Katarzyna Glinka jest wdzięczna? Jak wspomina minione miesiące?

    Katarzyna Glinka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się ze swoimi fanami wiadomościami ze swojego życia. Ostatnio na Instagramie aktorka postanowiła poruszyć ważny, choć trudny temat. W swoim poście wyjawiła, że jest osobą z wysoką wrażliwością, przez co często jej zachowanie jest niewłaściwie odbierane. Gwiazda wyjaśniła, jak zachowują się takie osoby i dlaczego postanowiła podzielić się tym wyznaniem z fanami.

    Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, dlatego także gwiazdy wykorzystują każdą wolną chwilę, by oderwać się od codziennych obowiązków i odrobinę odpocząć. Katarzyna Glinka wybrała się z rodziną na Mazury, gdzie spędza spokojny czas, odkrywając uroki campingu. Aktorka przyznała, że mazurskie realia jej służą, a brak Internetu pozwala skupić się na relaksie i cieszyć bezcennymi chwilami z dziećmi.

    Sezon letni trwa w najlepsze, przez co wiele kobiet najchętniej każdego dnia stawia na sukienki. Jak jednak wybrać najmodniejszy model? Oto najgorętsze trendy według Sabiny Zięby, redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl. Zobaczcie stylizacje gwiazd i zdecydujcie, która z nich jest najlepsza.