Klaudia Halejcio

  Jak noszą je gwiazdy?

  Które gwiazdy niedawno przywitały na świecie swoje dziecko?

  Klaudia Halejcio opowiedziała o jednym z najintymniejszych przeżyć w swoim życiu. Czas połogu nie zawsze był dla niej łatwy. Aktorka nie ukrywa, że momentami czuła się, jakby nie była w swoim ciele.

  - Następnym razem nie zapomnę przerobić reszty rzeczy w ciele - napisała gwiazda.

  Klaudia Halejcio nagrała reakcję swojej córki Nel, gdy znalazła torebkę z gotówką. Wideo podbiło serca internautów.

  Klaudia Halejcio w czerwcu 2021 roku została mamą. Aktorka wraz z partnerem powitała na świecie córeczkę Nel. Od czasu do czasu w sieci zdradza kulisy domowego życia i pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Gwiazda szczerze opowiada o trudach i nie wstydzi się tego, że niektóre czynności są dla niej problematyczne. Co zdradziła tym razem?

  Z czym najczęściej walczą partnerki, mieszkając z ukochanym?

  Fani twierdzą, że to "zlot modelek".

  Gwiazda odsłania wszystkie karty i mówi o ślubie.

  Klaudia Halejcio jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, gdzie chętnie zamieszcza zabawne filmiki. Nie inaczej zrobiła w dniu swoich urodzin. Aktorka 13 września skończyła właśnie 31 lat.

  Klaudia Halejcio ma teraz w swoim życiu bardzo dobry czas. Aktorka i jej partner przywitali niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko. Młoda mama nie może się powstrzymać i co rusz pokazuje w sieci swoją pociechę, nie mogąc nacieszyć się jej widokiem. Ostatnie zdjęcie wywołało wyjątkowo niemałe poruszenie.

  Klaudia Halejcio coraz pewniej czuje się w roli mamy. Natomiast, jak sama przyznała, początki nie były tak kolorowe. - Jak pierwszy raz podniosłam Nel, tak się bałam - napisała w najnowszym poście w mediach społecznościowych.

  Jak wygląda świeżo upieczona mama z noworodkiem, a jak, gdy ma już odchowane dzieci? Klaudia Halejcio, która w czerwcu urodziła córeczkę, na zabawnym filmie pokazała prawdę o macierzyństwie. Jej fanki przeżyły to na własnej skórze.

  Klaudia Halejcio niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Zachwycona mama nie może oderwać oczu od małej córeczki, a uroczymi zdjęciami dziewczynki chwali się w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, Nel skradła także serca fanów.

  Klaudia Halejcio przeżywa teraz bardzo szczęśliwe chwile. Gwiazda i jej partner przywitali niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz całą rodziną wprowadzają się do nowego domu.

  Klaudia Halejcio od kilku dni przebywa w Sopocie. Podczas urlopu pierwszy raz towarzyszy jej miesięczna córka, Nel. Jak gwiazda radzi sobie z obowiązkami mamy? Kto ją wspiera? Aktorka wybrała się z nami na spacer po tamtejszym parku.

  Klaudia Halejcio po raz pierwszy po porodzie pojawiła się na oficjalnej imprezie. Aktorka na początku czerwca poinformowała, że przywitała na świecie córeczkę. Od tej pory jej profil na Instagramie zdominowały urocze i rozczulające zdjęcia małej Nel. Teraz razem zadebiutowały na branżowym evencie.

  Klaudia Halejcio niedawno została mamą. Aktorka cieszy się z narodzin córeczki, a w mediach społecznościowych co jakiś czas porusza tematy związane z macierzyństwem. Niedawno gwiazda odniosła się do karmienia piersią. Czy każdej z pań czynność ta przychodzi łatwo i naturalnie?

  Klaudia Halejcio umieściła w mediach społecznościowych rozczulające zdjęcie swojego partnera i ich córki, Nel. Fani byli zachwyceni fotografią. Zastanawiali się również do którego z rodziców dziewczynka jest podobna.

  Klaudia Halejcio niedawno została po raz pierwszy mamą. Aktorka, dzięki cesarskiemu cięciu, przywitała na świecie córkę. Teraz, ku zaskoczeniu fanów, pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda Nel.

  Klaudia Halejcio podzieliła się odważnym zdjęciem, na którym jest ze swoją nowonarodzoną córeczką. Aktorka pokazała swoim fanom, jak po porodzie wygląda jej brzuch, a we wpisie nawiązała do najnowszej piosenki Ewy Farnej.

  Klaudia Halejcio niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka chętnie dzieliła się w sieci czasem oczekiwania na maleństwo. Teraz, kiedy pociecha jest już na świecie, także możemy liczyć na aktywność gwiazdy w mediach społecznościowych. Halejcio nie tylko pokazała filmik z córeczką, ale także odsłoniła brzuch po ciąży.

  Klaudia Halejcio 2 czerwca 2021 r. powitała na świecie córeczkę. Szczęśliwą nowiną podzieliła się kilka dni później w mediach społecznościowych, pokazując filmik ze szpitalnej sali. Młoda mama nie kryje swojej radości.

  Klaudia Halejcio już wkrótce zostanie mamą. Z tej okazji odbyło się baby shower. Na imprezie pojawiło się najbliższe grono gwiazdy - jej mama i przyjaciółki.

  Zosia Zborowska, z przymrużeniem oka, porównała swoje zdjęcie do zdjęcia Klaudii Halejcio. Obie aktorki są w ciąży. Skąd pomysł na takie zestawienie fotografii?

  Klaudia Halejcio już w połowie czerwca przywita na świecie pierwsze dziecko. Na małą Nel z niecierpliwością czeka cała rodzina. Jak wyglądają przygotowania aktorki do rozpoczęcia nowej, najważniejszej roli w jej życiu? O tym przyszła mama rozmawiała z Basią Pasek.

  Ciąża to jeden z najpiękniejszych, ale zaraz najtrudniejszych okresów w życiu każdej kobiety. Z jednej strony oczekiwania na maleństwo budzą wiele pozytywnych emocji, z drugiej nadprogramowe kilogramy i brak aktywności nie wprawiają nas w pozytywne samopoczucie. Nikt jednak nie powiedział, że ciężarne panie nie mogą ćwiczyć. Odpowiednio dobrany trening zadziała zbawiennie. Jak go wykonać? O tym opowiedziały nam Edyta Litwiniuk, trenerka i dietetyczka, oraz Klaudia Halejcio, aktorka.

  Poczucie humoru ciężarnej Klaudii Halejcio zdecydowanie dopisuje. Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych zabawne nagranie, na którym konsumuje burgera, a za jej plecami ćwiczy przyjaciółka. Ten kadr zdobył serca fanek.

  Klaudia Halejcio niedawno zaczęła trzeci trymestr ciąży, a nowymi doświadczeniami dzieli się z fanami. Robi to w wyjątkowo zabawny sposób. Ostatnie komediowe nagranie poświęciła jedzeniowym zachciankom.

  Zadziwiające, jak szybko ten czas płynie - jeszcze nie tak dawno dzieliliśmy się z Wami radosną nowiną o ciąży Klaudii Halejcio, a teraz wraz z nią niecierpliwie odliczamy do momentu rozwiązania. Ile jeszcze tygodni pozostało do powitania maluszka?