Sebastian Karpiel Bułecka

  Sebastian Karpiel Bułecka

  Paulina Krupińska-Karpiel bardzo dba o swoją prywatność. Nie jest jednak tajemnicą, że wspólnie z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką są rodzicami sześcioletniej Tosi i czteroletniego Jędrka. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z synem, które opatrzyła podpisem: "Najfajniejszy facet na świecie". Swój komentarz pod postem zostawił współprowadzący Dzień Dobry TVN Damian Michałowski. 

  Sebastian Karpiel-Bułecka przykłada ogromną wagę do budowania relacji z dziećmi i to od najmłodszych lat. Dziennikarz zaangażował się w akcję #zdrowiewgłowie, której celem jest nagłośnienie problemów dotyczących opieki psychiatrycznej w Polsce. Fundacja TVN zamierza kompleksowo zająć się tym tematem i zbudować Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał dziennikarza, o czym rozmawia i w jaki sposób ze swoim pociechami.

  Nikt nie wie tyle o Zakopanem co Staszek Karpiel-Bułecka i jego stryj, Sebastian. Choć na co dzień najsławniejsi górale w Polsce prężnie zajmują się muzyką, znajdują też czas na aktywność fizyczną i pasje. Bo jak biegać i jeździć, to tylko po ukochanych górach. Staszek w Dzień Dobry TVN zdradził, gdzie najlepiej udać się w okolicach Zakopanego, aby zapewnić sobie nieco prywatności. Posłuchajcie też jego najnowszej piosenki „Alarm”.

  Zakopower & Atom String Quartet to najnowszy projekt muzyczny obu zespołów. Kto kogo namówił do tej współpracy? Jak fani przyjęli pomysł połączenia góralskiego rocka z muzyką jazzową?

  Paulina Krupńska, która została trenerką "Małych gigantów", w lipcu 2016 roku urodziła córeczkę. Co Antosia odziedziczyła po mamie, a co po tacie, Sebastianie Karpielu-Bułecce?

  Nie każda randka jest udana, nawet jakbyśmy się bardzo starali. Czy przytrafiły się takie gościom Dzień Dobry TVN: aktorowi Sebastianowi Stankiewiczowi, dziennikarzowi Krzysztofowi Jankowskiemu, muzykowi Staszkowi Karpielowi-Bułecce i pisarce Marcie Guzowskiej?

  Sebastian Karpiel-Bułecka świętuje 40. urodziny. Na swoje urodziny przyjechał w rodzinne strony, a dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska skorzystała z okazji i wspólnie z zespołem przygotowała dla niego muzyczną niespodziankę. Czy okrągłe, 40. urodziny, skłaniają go do refleksji i podsumowań? Co udało mu się w życiu i, co jest jego największym sukcesem?

  Zakopower pracuje nad nowym, zaskakującym projektem - kapela postanowiła wydać swoje utwory w wersji folkowo-jezzowej. W tym celu połączyła swoje siły z zespołem Atom String Quartet. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Sebastiana Karpiela-Bułeckę i przedstawiciela kwartetu Mateusza Smoczyńskiego, aby powiedzieli nam o szczegółach projektu i wzajemnych inspiracjach. Muzyka Zakopower zapytaliśmy również o uroki rodzicielstwa.

  Kilka miesięcy temu Paulina Krupińska została po raz pierwszy mamą. Jak czuje się w nowej roli? I jak ojcostwo zmieniło jej partnera? Z Pauliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sebastian Karpiel-Bułecka twierdzi, że ma trudny charakter i podziwia swoją partnerkę Paulinę Krupińską za to, że ta znosi jego humory. O komentarz do tej wypowiedzi poprosiła Paulinę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jaką piękną suknię miała na sobie nasza Miss. Z czego - według Marcina Prokopa - kreacja była wykonana? Komu Paulina zawdzięcza obecną figurę?

  Nasz gość, Sebastian Karpiel-Bułecka, jest szczęśliwy i spełniony. Właśnie, wraz zespołem "Zakopower", wydał nową płytę studyjną "Drugie pół", a co jeszcze ważniejsze niedawno został ojcem! Wszystko to wywróciło, pozytywnie, jego życie do góry nogami i pozwoliło mu osiągnąć "stan błogiej radości" :) W studiu Dzień Dobry TVN, szczęśliwy ojciec Antoniny, opowiedział nam o tym jak teraz wygląda jego codzienne, zupełnie odmienione, życie.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. Tylko u nas: znany dziadek, znany ojciec. Czy wnuki Jacka Kuronia podążają śladami krewnych? Oprócz tego "drugie pół" Sebastiana Karpiela-Bułecki. A na koniec poruszająca historia z czasów wojny. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  Nowa płyta zespołu Zakopower ukaże się już we wrześniu. Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się na plan teledysku do singla "Tak ma być" promującego planowany krążek. Występującego w klipie Andrzeja Woronowicza spytaliśmy, czy praca w filmie lub serialu różni się czymś od pracy przy teledysku?

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN emocje na sam początek tygodnia: o ludzkich namiętnościach i słabościach, o grzechu Artur Żmijewski. W programie także Adam Woronowicz, Dorota Landowska i Sebastian Karpiel Bułecka - kto gra u kogo i kogo? A na koniec: wydaje się to niemożliwe, a jednak! Nasze prababki były szczuplejsze od nas - czy istnieje rozmiar idealny? O Tym Jolanta Lewicka, Kinga Miller i Małgorzata Pieczyńska. Bądźcie z nami o 8:00! Program poprowadzą Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Dzień Dobry TVN zawsze blisko swoich widzów: wszystkim czującym strach przed wizytą u dentysty poradzimy, jak go okiełznać. Tym, którzy chcą poczuć się zdrowo i młodo przedstawimy historię Ani, która schudła 36 kilogramów. A Staszek Karpiel-Bułecka zaprosi nas do siebie. Jaką niespodziankę przygotuje? Zacznijcie dzień wraz z nami! To lepsze niż poranna kawa.

  Zespół Zakopower pracuje nad nową płytą. Jak wygląda schemat pracy? Kto jest producentem albumu, a kto napisał teksty do piosenek? Czy Sebastianowi Karpielowi-Bułecce lepiej pracuje się, kiedy w jego życiu panuje spokój? Kiedy będzie premiera nowej płyty? Na kiedy planowana jest trasa koncertowa?

  Niedawno Sebastian Karpiel Bułecka powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że marzy o ustatkowaniu się. To wywołało lawinę spekulacji na temat ślubu artysty z Pauliną Krupińską. Czy Miss Polonia potwierdziła słowa swojego partnera?

  Prawie każdy z nas ma swoje postanowienia noworoczne. Gwiazdy też. Sebastian Karpiel Bułecka wierzy, że jest na dobrej drodze, aby się ustatkować. A jakie postanowienia na Nowy Rok ma prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop i Stanisław Karpiel Bułecka z zespołu Future Folk? Co szykuje Maciej Maleńczuk? O czym marzy Kayah?