Dalsza część tekstu pod wideo:
Paulina Krupińska-Karpiel świętuje urodziny męża
Prezenterka Paulina Krupińska-Karpiel od 8 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Owocem tej miłości jest dwójka dzieci - córka Antonina oraz syn Jędrzej. Para chroni prywatność swojej rodziny, jednak zdarza się jej dzielić w mediach społecznościowych ważnym chwilami z codzienności.
W nowym poście na Instagramie Paulina Krupińska-Karpiel przekazała fanom radosną nowinę - jej mąż świętuje właśnie 50. urodziny. Z tej okazji prezenterka podzieliła się relacją z przyjęcia urodzinowego.
Niespodzianka dla Sebastiana Karpiela-Bułecki
Paulina Krupińska-Karpiel pochwaliła się nagraniem z urodzin męża. Nie brakowało tortu, konfetti oraz najbliższych osób u boku 50-latka.
- 50 lat minęło. Ty się chyba konserwujesz oscypkiem i muzyką. Pół wieku czy pięćdziesiątka brzmi dumnie zwłaszcza kiedy nosi się ją z takim luzem. P.S. pokonało nas konfetti, niespodzianka prawie się udała - napisała Paulina Krupińska-Karpiel w opisie postu na Instagramie.
W komentarzach posypały się urodzinowe życzenia zarówno od sławnych przyjaciół jubilata, jak i fanów pary.
- Sebuś! Zdrowia, szczęścia i słodyczy tego Tobie Rafciu życzy - przekazał Ralph Kaminski. - Przy dobrej kobiecie to faceci młodo wyglądają. Wszystkiego najlepszego @sebastiankarpielbulecka - zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy! Ściskamy Was mocno - napisała Edyta Golec. -O nie, @pkrupinska sypiasz z gościem po 50tce?! Stówka - żartował Maciej Dowbor.
Zobacz także:
- Złoty przycisk dla Marceliny. Jej występ zachwycił jurorów "Mam Talent!". O czym marzy 15-latka?
- 10-letnia Nina podbiła serca jurorów "Mam Talent!". "Ona ma swój pomysł i cel"
- Brat uczestnika "Mam Talent!" nieoczekiwanie wszedł na scenę i zachwycił. Jan Pirowski wcisnął Złoty Przycisk