Leon Myszkowski

  Leon Myszkowski

  Prowadził bloga, zajmował się gotowaniem, nawet napisał książkę kulinarną. Teraz Leon Myszkowski, bo o nim mowa, został DJ-em. Wspólnie z Michałem Harasimiukiem tworzą duet DØUBLE LØUD3RS. Czy miksowanie jest trudne? Czy Leon pójdzie w ślady mamy Justyny Steczkowskiej? Zobaczcie rozmowę Doroty Wellman z Leonem Myszkowskim, o którym Dorota mówi, że "to człowiek uniwersalny, który nie dość, że coś ugotuje, to wieczorem zagra na imprezie".

  Gotowaliście kiedyś jajko na patelni? A może pomyliliście musztardę z sosem? W "Ogniem i Nożem" Kapitan Oczywistość Adam Zdrójkowski i Przestraszek Leon Myszkowski stanęli w dwóch narożnikach kuchennego ringu. Czyja sałatka Cezar bardziej przypadła do gustu kobiecemu jury? Zobaczcie!

  W kuchni Dzień Dobry TVN tanie i pożywne dania w wykonaniu Darii Ładochy i Leona Myszkowskiego. Syn Justyny Steczkowskiej pomimo, że ma dopiero 16 lat jest wielkim pasjonatem gotowania i blogerem kulinarnym. Razem z Darią przygotował naleśniki czekoladowo-cynamonowe, fit koktajl, podsmażane warzywa i stek z tuńczyka.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: w naszej kuchni Leon Myszkowski - syn Justyny Steczkowskiej serwuje smakowite kąski współczesnego nastolatka. Następnie: rodzina, która przez ostatnie pół roku żyła na wysokiej fali. Poznacie Annę i Bartosza Dawidowskich, którzy zamieszkali na trimaranie. A także: pierwsze takie badania w Polsce, czyli: jak to czym palimy w piecu ma wpływ na powstanie smogu oraz zwiększenie ilości zawałów i udarów? Bądźcie z nami, Anną i Andrzejem w czwartek od 8:00!

  Syn polskiej wokalistki został kulinarnym blogerem, a dokładniej - vlogerem. Leon Myszkowski gotuje i jak dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska, wychodzi mu to całkiem nieźle. Skąd to zacięcie do gotowania? Gdzie Leon szuka inspiracji i czym ostatnio oczarował Justynę?

  Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, prowadzi vloga kulinarnego. A w naszej kuchni przygotował: gaspacho, polędwicę wołową ze szpinakiem i sosem z zielonego pieprzu oraz fondant. Towarzyszyli mu: wujek Misza Hairulin oraz Sasza Hairulin, przyjaciel Leona, a syn Miszy. Smacznego!

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: nastolatki szalały, kiedy to śpiewał. U nas Krzysztof Antkowiak trzydzieści lat później. W programie także: świetnie skrojeni jurorzy: Marcin Tyszka i Joanna Przetakiewicz. A potem Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, o własnym przepisie na życie. A na koniec odkrywamy, że w sławnych ludziach płynie polska krew - Josh Radnor z kultowego serialu "Jak poznałem waszą matkę" o swojej babci. Zapraszamy od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Leon Myszkowski prowadzi vloga kulinarnego. Oprócz tego, że jest bardzo uzdolnionym kucharzem jest też synem Justyny Steczkowskiej. W sobotę w kuchni Dzień Dobry TVN da popis swoich kulinarnych możliwości. Co przyrządzi oprócz spaghetti z krewetkami? Włączcie jutro TVN a się dowiecie. Zapraszamy od 8:30. Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.