Justyna Steczkowska o trudnej sytuacji wychowawczej syna. "Ojciec się wściekł"

Autor:
Oskar
Netkowski
Justyna Steczkowska w wywiadzie z synem Leonem
Justyna Steczkowska w wywiadzie z synem LeonemDzień Dobry TVN Online
wideo 2/23

Justynę Steczkowską i jej syna Leona Myszkowskiego łączy niezwykła więź. Ostatnio oboje gościli w specjalnym odcinku "Milionerów" z okazji Dnia Dziecka". Reporter dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski był na miejscu i zapytał biorących udział w grze mamę i syna o zasady w kwestii wychowania panujące w ich rodzinnym domu. Fani mogą się zaskoczyć, koniecznie zobaczcie wideo!

Justyna Steczkowska i Leon Myszkowski - niezwykła relacja matki z synem

Justyna Steczkowska jest szczęśliwą i dumną mamą trójki pociech: Leona, Stanisława i Heleny. Z pierwszym z wymienionych bardzo wiele ją łączy. Niespełna rok temu światło dzienne ujrzała piosenka "Now", którą wokalistka nagrała we współpracy właśnie ze swoim synem.

Leon Myszkowski postanowił iść w ślady sławnej mamy i zajął się produkcją muzyki, o czym od niedawna opowiada w mediach, pojawiając się na niektórych imprezach branżowych. Wraz z przyjacielem stworzyli formację "Mike&Laurent".

Leon Myszkowski wspomina dzieciństwo

Leon Myszkowski ma zaledwie 22 lata, a CV tak bogate, że mógłby nim obdzielić kilka osób. Wydał książkę kucharską, brał udział w pokazach mody, działał jako youtuber, pracuje jako agent nieruchomości, trenuje tajski boks i nieustająco rozwija karierę DJ-a. Syn Justyny Steczkowskiej nie narzeka na brak zainteresowań i nudę i dziś wiedzie mu się bardzo dobrze. Był jednak moment, w którym rodzice martwili się o jego przyszłość.

- Raz zdarzył się kiedyś szlaban, jak Leon był nastolatkiem, miał więcej godzin nieobecnych, niż obecnych w szkole. Ojciec się wściekł i przez tydzień nie miał dostępu do telefonu i niczego. Przez tydzień nie miał kontaktu ze światem, takiego, jaki by chciał. Nie przeprosił, tylko też się wściekł i poszedł na górę bez słowa - wspominała w rozmowie z Oskarem Netkowskim Justyna Steczkowska.

- Od szkoły był ojciec, mama była dobrym policjantem, tata złym. Szkołę faktycznie egzekwował ojciec. Maturę zdałem, mam to z bani, dziękuję, dobranoc - dodał ze śmiechem Leon.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości