W dynamicznie rozwijającym się świecie spotkania online stały się nieodłącznym elementem naszego życia, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Dzięki nim możemy utrzymywać kontakt z przyjaciółmi, pracować zdalnie i brać udział w ważnych, biznesowych spotkaniach. Jednak, aby połączenia online przebiegały w jak najlepszej atmosferze warto zachować kilka podstawowych zasad, które na Instagramie przybliżyła nam trenerka etykiety Aleksandra Pakuła.
Rozpoczął się kolejny Tęczowy Piątek. Święto młodych osób LGBT+ zawita do ponad 100 szkół, które tym razem zawalczą o widoczność, szczególnie narażonej na dyskryminację, queerowej młodzieży z mniejszych miejscowości.
Sonia Bohosiewicz jest uczestniczką najnowszego sezonu programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Wraz ze swoim ukochanym tatą wyruszyła w kilkudniową wyprawę, podczas której miała szanse pogłębić ich rodzinną relację.
Życie młodego człowieka w małym mieście wcale nie musi być nudne. Jak wygląda codzienność nastolatków w Janowie Lubelskim lub Rymanowie opowiedzieli bohaterowie reportażu Dzień Dobry TVN. W naszym studiu pojawili się natomiast dorośli, którzy pracują z młodzieżą - Piotr Tau Kowalczyk - raper, producent i działacz społeczny oraz Tomasz Szczepański - street worker. Jakie mają doświadczenia z nastolatkami, którym czasem brakuje dorosłych autorytetów?
Każdy rodzic ma prawo do tego, aby wychowywać dziecko zgodnie z własnymi przekonaniami. Pewna mama postanowiła przekazać swojej córce bardzo tradycyjne wartości. Postawa kobiety spotkała się z krytyką internautów.
"Sztuka bez wstydu" to apka, która nie tylko stanowi świetny punkt wyjścia dla edukacji seksualnej, ale i pokazuje klasyczne obrazy rodzimych artystów.
Justynę Steczkowską i jej syna Leona Myszkowskiego łączy niezwykła więź. Ostatnio oboje gościli w specjalnym odcinku "Milionerów" z okazji Dnia Dziecka". Reporter dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski był na miejscu i zapytał biorących udział w grze mamę i syna o zasady w kwestii wychowania panujące w ich rodzinnym domu. Fani mogą się zaskoczyć, koniecznie zobaczcie wideo!
Dzień Dziecka to jeden z najbardziej lubianych przez większość maluchów dni w roku. Na całym świecie przypada w różne dni. Obchody mają wiele elementów wspólnych, ale nie brakuje też praktyk czy tradycji występujących tylko w danym kraju. Najważniejszą misją święta jest zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci, ich prawa i potrzeby.
Według statystyk przeklinamy dużo, chętnie i często, szczególnie gdy ponoszą nas pozytywne lub negatywne emocje. Niestety nawet gdy staramy się nie robić tego przy dzieciach, maluchy bardzo często wychwytują brzydkie słowa z otoczenia. Jak reagować na niecenzuralne teksty naszych pociech? Co robić w takich sytuacjach? O tym opowiedzieli nam Marta Bąkowska, dziecięcy psycholog kliniczny oraz Krzysztof Wiśniewski, tata dwóch synów. Natomiast Filip Chajzer odwiedził miasto, w którym Polacy przeklinają najwięcej.
Smoczek to ulubiony gadżet większości dzieci. Gdy dochodzi więc do momentu, w którym trzeba się go pozbyć, cierpi nie tylko maluch, ale i jego rodzice. Płacz, złość i frustracja. Są jednak sposoby, by etap ten przejść bezproblemowo. Swoją metodę zdradziła jedna z mam. Jej pomysł podchwyciły internautki, a filmik stał się hitem w sieci.