Gwiazdy w specjalnym odcinku "Milionerów". Jakich pytań się spodziewają?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Szymon Brózda
Gwiazdy ze swoimi dziećmi walczą o milion złotych
Gwiazdy ze swoimi dziećmi walczą o milion złotychDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Już 1 czerwca widzowie stacji TVN będą mogli zobaczyć specjalny odcinek programu "Milionerzy". Tym razem w roli uczestników wystąpią osoby znane z pierwszych stron gazet i ich dzieci. Jak sobie poradzili? Na jakie pytania liczą? Dowiecie się tego z naszego materiału.

"Milionerzy" - kto się pojawi w odcinku specjalnym?

1 czerwca o godzinie 20.55 będzie można obejrzeć specjalny odcinek "Milionerów". Z okazji Dnia Dziecka o główną wygraną powalczą aktorka Karolina Gorczyca wraz z córką Marią, były reprezentant Polski w piłce nożnej Jarosław Bieniuk z synem Szymonem oraz wokalistka Justyna Steczkowska w towarzystwie syna Leona. 

- Aktorzy mają takie powiedzenie. Niektórzy się nawet tego trzymają, żeby nigdy nie występować z dziećmi na scenie i ze zwierzętami na scenie, bo zawsze przegrają. Ich naturalność przykuwa uwagę i zabiera całe show. W tym przypadku dla tych rodziców, którzy będą z dziećmi, to jest ryzykowne, ale cieszę się, że się zdecydowali - powiedział Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy".

"Milionerzy". Jakich pytań się spodziewają?

- Tata bierze [...] sportowe bardziej, a ja bardziej aspekty szkolne, które miałem niedawno w szkole - powiedział Szymon Bieniuk, syn Jarosława Bieniuka. - Liczę na Szymona, [...], chemia, fizyka to nie jest moja dziedzina - dodał Jarosław Bieniuk.

Justyna Steczkowska wyznała, że ma nadzieję, że trafi na pytania z zakresu muzyki. - Orkiestr, dyrygentów - powiedziała artystka.

W jakich tematach najlepiej czują się Karolina Gorczyca i jej córka Marysia? Dowiecie się tego z dalszej części materiału.

Specjalny odcinek "Milionerów" będzie można obejrzeć już w czwartek, 1 czerwca, o godzinie 20.55 na antenie stacji TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Szymon Brózda

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości