Milionerzy TVN

  Milionerzy TVN

  W 446. odcinku programu "Milionerzy" szansę na wygranie miliona złotych miała Alicja Straczyńska-Błach. Zawodniczka wygrała rundę eliminacyjną. Jak radziła sobie dalej? Czy udało jej się wyjść ze studia z czekiem na milion złotych?

  424. odcinek "Milionerów" obfitował w bardzo trudne pytania. Jako pierwszy na fotelu gracza zasiadł Roland Kwaśny, architekt. Pokonał konkurencję w zadaniu kwalifikacyjnym. Najszybciej ułożył odpowiedzi w poprawnej kolejności, dlatego mógł spróbować swoich sił w grze o milion złotych. które pytanie sprawiło mu problem?

  O najwyższą wygraną w 422. odcinku "Milionerów" walczył Wojciech Saciuk z Warszawy. Mężczyzna bez problemu przeszedł eliminacje. Świetnie poradził sobie też z pierwszymi pytaniami. Trudności pojawiły się później. Z jakim pytaniem zawodnik miał najwięcej kłopotów?

  Choć każdy z nas kiedyś trzymał go w ręce, większość pewnie nie ma pojęcia, jakie ma wymiary. O czym mowa? Chodzi o banknot dziesięciozłotowy. Zresztą o tym, że nie jest to zagadnienie proste, przekonał się ostatnio Sebastian Kusz z Warszawy, który w 505 odcinku programu "Milionerzy" walczył o milion złotych. 

  Za nami 502 odcinek programu "Milionerzy". Tym razem o główną wygraną zawalczyła Agnieszka Czaja z Poznania. W zadaniu eliminacyjnym jako pierwsza uszeregowała kanclerzy Niemiec. Uczestnika pierwsze koło ratunkowe wykorzystała już przy pierwszym pytaniu. Nie wiedziała, który z podanych frazeologizmów jest wyrazem niechęci. Kolejnej podpowiedzi potrzebowała na etapie 5 000 złotych. 

  W środowy wieczór mogliśmy obejrzeć 501 odcinek "Milionerów". Program ten rozpoczął się od wznowienia gry Jakuba Nowickiego. Uczestnik ponownie rozpoczął walkę o milion od pytania za 2 000 złotych. Mężczyzna miał już wykorzystane jedno koło ratunkowe. Po kolejne sięgnął, gdy natrafił na problematyczne pytanie o probanta. 

  W 500 odcinku „Milionerów” grę kontynuował Kacper Podgórniak z Wrocławia. Mężczyzna rozpoczął ponownie walkę o milion od pytania za 20 000 złotych. Odpowiedział na nie bezbłędnie. Problem pojawił się jednak przy poziomie gwarantowanych 40 000 złotych.