Milionerzy TVN

  W 571. odcinku "Milionerów" było emocjonująco. Program zaczął się eliminacjami. Miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajął Paweł Kak. Ile udało mu się wygrać?

  W 570. odcinku programu nie zabrakło niełatwych pytań, a co za tym idzie także i niepowtarzalnych emocji.

  W 563. odcinku "Milionerów" do walki o tytułową sumę stanęli Joanna Popiel i Tomasz Orzechowski. Absolwentka logistyki na SGGW odpadła już przy drugim pytaniu, a na jej miejsce wkroczył łodzianin.

  W 561. odcinku "Milionerów" naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadło dwóch zawodników: Jakub Maj i Anna Kądziela. Jedno z nich otrzymało pytanie dotyczące drzew. Czy została wskazana poprawna odpowiedź?

  Mamy wspaniałą wiadomość dla oglądających program "Milionerzy". Ulubiony teleturniej wielu Polaków powraca z nowym sezonem. Kiedy premierowy odcinek? Kto tym razem odważy się rozpocząć grę?

  W 491. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajęli Katarzyna Szynwelska z Makowa Mazowieckiego oraz Marcin Zagrajek z Warszawy. Uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwymi pytaniami.

  To pytanie pozbawiło uczestnika szansy na wielką wygraną.

  W 475. odcinku programu "Milionerzy" grę o tytułową stawkę kontynuował Jędrzej Siarkowski z Poznania. Uczestnik musiał zmierzyć się z zestawem niełatwych pytań. Czy udało mu się udzielić prawidłowych odpowiedzi?

  W 473. odcinku programu "Milionerzy" nie zabrakło emocjonujących momentów i podchwytliwych pytań.

  W 471. odcinku programu "Milionerzy" z pytaniami w drodze po milion zmierzył się Michał Tadeusz Koziej. Mężczyzna o wszechstronnych zainteresowaniach w błyskawicznym tempie odpowiadał na pytania.

  W 470. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego po raz kolejny zajął Jacek Iwaszko z Warszawy. Zawodnik przystąpił do gry z kompletem kół ratunkowych.

  W 466. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Konrad Jurgiewicz. W wielkim stylu doszedł do pytania za 500 tys. zł.

  W 465. odcinku programu "Milionerzy" z niekiedy kłopotliwymi pytaniami w drodze po główną wygraną zmierzyli się Anna Dorabialska i Konrad Jurgiewicz. Ich wiedza musiała obejmować różne dziedziny.

  W 554. odcinku programu do gry o milion stanęło dwóch mężczyzn. Jeden z nich usłyszał pytanie: "Która to chusta: magierka, frygijka, tiubietiejka, nałęczka?". Odpowiedź warta jest 10 tys. złotych.

  W 552. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajął Michał Pakuła z Warszawy.

  W 551 odcinku "Milionerów" o najwyższą stawkę walczyli Łukasz Malinowski i Aneta Gardecka. Pierwszy z uczestników nie miał zbyt wiele szczęścia.

  W 550. odcinku programu "Milionerzy" szansę na wygranie miliona złotych otrzymał Sebastian Jurgielewicz.

  W 544. odcinku do gry o milion stanął Łukasz Kawa. Jedno z pytań, które usłyszał, dotyczyło mody: "Które wsuwane buty na płaskiej podeszwie najbardziej przypominają swym kształtem mokasyny?". Odpowiedź warta jest 10 tys. złotych.

  Sprawdź poprawną odpowiedź.

  W 542. odcinku programu "Milionerzy" z pytaniami o milion mierzyli się Przemysław Zieliński i Wiktoria Antoniak.

  Te pytania sprawiły uczestnikom najwięcej trudności.

  Czy znalibyście odpowiedź na to pytanie?

  W 538. odcinku programu "Milionerzy" swoją grę kontynuował Marek Kuprowski, a następnie zastąpił go Michał Szczęsny. Mężczyźni zmierzyli się z pytaniami z różnych dziedzin, które sprawiły im nie lada problemy.

  W 537. odcinku programu "Milionerzy" z pytaniami o milion zmierzyli się Marta Górska-Han oraz Marek Kuprowski. Niektóre zagadnienia sprawiły im wielkie trudności. Sprawdźcie, czego dotyczyły i ile udało im się wygrać.

  W 532. odcinku programu "Milionerzy" mogliśmy oglądać zmagania dwójki zawodników. Milena Werner, a następnie Wojciech Caliński zmierzyli się z niekiedy podchwytliwymi pytaniami. Sprawdźcie, ile wygrali.

  Hubert Urbański był gościem kolejnego odcinka cyklu "Krótka piłka z..." Mateusza Hładkiego. Prezenter pokazał naszemu reporterowi studio, w którym nagrywany jest program "Milionerzy". Zdradził też, ile wpadek zaliczył na antenie oraz kim chciał zostać, gdy był małym chłopcem.

  W 531. odcinku "Milionerów" o główną nagrodę walczyło dwóch warszawiaków - Wojciech Łuszczyk i Szaweł Makowski. Ile udało im się wygrać?

  W 524. odcinku programu "Milionerzy" poznaliśmy aż trzech uczestników. Marek Kalus, Mateusz Rogulski i Anna Bukowińska-Kuryło zmierzyli się z pytaniami o milion złotych. Sprawdźcie, co musieli wiedzieć.

  W 523. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego po raz kolejny zajął Marek Kalus. Zawodnik przystąpił do gry z trzema kołami ratunkowymi, mając na koncie gwarantowaną sumę 1000 złotych. Czy udało mu się udzielić poprawnych odpowiedzi na kolejne pytania?

  Milionerzy. Czyje to słowa: "Pon se ino serce ziębi tym myśleniem, sumowaniem: boby sie pon usroł na niem"? - tak brzmiało pytanie za 40 tys. złotych w 521 odcinku "Milionerów". Czy uczestniczka zaznaczyła poprawną odpowiedź i zdobyła gwarantowaną kwotę?