"Milionerzy". Nazwa której psiej rasy pochodzi od nazwy największego stanu Meksyku?

"Milionerzy"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Mamo! Tato! Jestem milionerem!
Mamo! Tato! Jestem milionerem!
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Milion na marzenia
Milion na marzenia
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Milionerzy – pytania dla prowadzących
W 696. odc. "Milionerów" nie zabrakło wielkich emocji. Kolejni uczestnicy zapragnęli sięgnąć po najwyższą wygraną. Jeden z nich odpadł na pytaniu za 2 tys. zł. Później jego miejsce zajęła kolejna graczka. Jak poradziła sobie z pytaniem o rasy psów?

"Milionerzy". Rasa psa i Meksyk

W pierwszej części odcinka widzowie obserwowali grę pana Dawida, który zbyt pochopnie postanowił odpowiedzieć na trzecie pytanie. Niestety jego gra dobiegła końca, a szansę na milion dostała Michalina Kwiecińska. Najszybciej odpowiedziała na pytania związane z niemieckimi odpowiednikami nazw polskich miast.

Uczestniczka skończyła filologię portugalską. Na co dzień pracuje w finansach właśnie w tym języku. Tym razem jednak na chwilę musiała przenieść się do Meksyku.

"Milionerzy". Stan Meksyku i nazwa rasy psa

Michalina Kwiecińska już przy pierwszym pytaniu poprosiła o pomoc publiczność. I choć później bez większego zastanowienia odpowiadała na pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego, nie zabrakło chwil wątpliwości. Kiedy przyszło do tego o rasę psa kojarzącą się z meksykańskim stanem, od razu przyszła jej do głowy jedna z nich.

Nazwa której psiej rasy pochodzi od nazwy największego stanu Meksyku?:

 • A. bergamasco B. chihuahua
  • C. komondor
   • D. tosa inu

    "Milionerzy". Meksyk a rasa psa. Odpowiedź

    Szybko okazało się, że intuicja nie zawiodła Michaliny. Prawidłowo odpowiedziała na pytanie dot. rasy psów. - Myślę, że może być to chihuahua - powiedziała zanim jeszcze poznała proponowane odpowiedzi. Kiedy tylko zobaczyła, że jej typ pojawił się wśród propozycji, nie wahała się ani chwili. Tym samym zagwarantowała sobie dalszą grę.

    Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

    Zobacz także:

    Autor: Oskar Netkowski

    Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości

    Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
    Materiał promocyjny

    Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?