pytanie

  W 561. odcinku "Milionerów" naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadło dwóch zawodników: Jakub Maj i Anna Kądziela. Jedno z nich otrzymało pytanie dotyczące drzew. Czy została wskazana poprawna odpowiedź?

  W 491. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajęli Katarzyna Szynwelska z Makowa Mazowieckiego oraz Marcin Zagrajek z Warszawy. Uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwymi pytaniami.

  W 475. odcinku programu "Milionerzy" grę o tytułową stawkę kontynuował Jędrzej Siarkowski z Poznania. Uczestnik musiał zmierzyć się z zestawem niełatwych pytań. Czy udało mu się udzielić prawidłowych odpowiedzi?

  W 473. odcinku programu "Milionerzy" nie zabrakło emocjonujących momentów i podchwytliwych pytań.

  Chyba każdy rodzic choć raz usłyszał pytanie, które wprawiło go w zakłopotanie. Jednak wcale nie trzeba być fizykiem, by udzielić na nie odpowiedzi.

  W 470. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego po raz kolejny zajął Jacek Iwaszko z Warszawy. Zawodnik przystąpił do gry z kompletem kół ratunkowych.

  W 544. odcinku do gry o milion stanął Łukasz Kawa. Jedno z pytań, które usłyszał, dotyczyło mody: "Które wsuwane buty na płaskiej podeszwie najbardziej przypominają swym kształtem mokasyny?". Odpowiedź warta jest 10 tys. złotych.

  "Jaka treść pieśni wyśpiewana jest w operze "Manru''? - z tym pytaniem zmierzył się Artur Karpiński w 460. odcinku "Milionerów". Odpowiedź warta była 40 tys. złotych. Czy zawodnik zaznaczył prawidłową?

  Opłata reprograficzna dotyczy: kopiowych ołówków, kopiowanych uszu, papieru A1 czy papieru A4? - tak brzmiało jedno z pytań w 438. odcinku "Milionerów". Czy uczestnik znał prawidłową odpowiedź?

  Co łączy koty i kotwice? - tak w skrócie brzmiało pytanie w 436. odcinku "Milionerów". Poprawna odpowiedź była warta 2 tys. złotych. Umielibyście jej udzielić?

  W 435. odcinku teleturnieju "Milionerzy" wystąpił Mateusz Barański. Pytanie, które sprawiło mu pierwszą trudność, dotyczyło zwierząt. Co oznacza, że psy saneczkują? Czy uczestnik programu poradził sobie z tym zadaniem?

  "Co jako dodatek do jedzenia ma oznaczenie E175?" - brzmiało jedno z pytań w 434. odcinku programu "Milionerzy". Daniel Małek z Warszawy długo nie zastanawiał się nad odpowiedzią. Czy wygrał 20 tys. złotych?

  W okrągłym, 500. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Kacper Podgórniak z Wrocławia. Mężczyzna rozpoczął od pytania za 20 000 złotych. Odpowiedział na nie bezbłędnie. Problem pojawił się jednak przy poziomie gwarantowanych 40 000 złotych.

  "Szczepionkę mikoryzową stosuje się tylko raz, aplikując roztwór: A: w ramiona noworodków, B: w kopyta parzystokopytnych, C: w parzydełka orzęsków, D: w okolice korzeni roślin" - tak brzmiało pytanie za 2 tys. złotych w "Milionerach". Czy Aleksandra Malecha udzieliła poprawnej odpowiedzi?

  Spiruliną, która jest cyjanobakterią, można się: A: żywić, B: zarazić, C: otruć, D: przewiązać? - z tym pytaniem w "Milionerach" zmierzyła się pani Natalia Królikowska. Jaka jest prawidłowa odpowiedź?

  Półkole bez szarży odgrywa ważną rolę w pływaniu synchronicznym, koszykówce, siatkówce czy w piłce nożnej? Krakowianin Maciej Toroń sięga po 20 tys. złotych w "Milionerach". Czy poprawnie odpowie na to pytanie?

  Osobie potraktowanej gazem rozweselającym podano hel, azot, dwutlenek azotu czy dwutlenek węgla? Marcin Kożuszek z Wrocławia sięga po wygraną w Milionerach. Czy poradzi sobie z odpowiedzią na wspomniane pytanie?

  Czy mimo to wygrał 10 tys. złotych?

  Półpięta to cztery i pół, dwa i pół, wpół do szóstej czy rodzaj obcasa? Bartosz Śliwicki ma na koncie gwarantowane 40 000 zł i apetyt na więcej. Czy uczestnik Milionerów poradzi sobie z odpowiedzią na to pytanie?

  Milionerzy i pytanie o główną siedzibę Interpolu. Poprawna odpowiedź jest warta 125 000 zł. Czy Jan Sękowski zdoła poprawnie na nie odpowiedzieć? Czy uda mu się wygrać główną wygraną?

  W Milionerach toczy się walka o wielkie pieniądze. Jedna z uczestniczek usłyszała pytanie dotyczące waranów z Komodo, aby na nie odpowiedzieć zdecydowała się użyć koła ratunkowego. Czy Ty wiesz, gdzie leży Komodo?

  Tematy dotyczące koronawirusa wciąż rodzą w naszych głowach wiele nowych pytań. Czy wyniki badań na przeciwciała sugerujące przebycie COVID-19 oznaczają takie same prawa, jak dla ozdrowieńców? Sprawdź, co mówi na ten temat adwokat Eliza Kuna.

  Cały świat już ponad roku walczy z pandemią koronawirusa. Najskuteczniejszą obroną przed COVID-19 są szczepionki. Jedna z naszych widzek zapytała, czy szczepienie jest bezpieczne podczas karmienia piersią. Jej wątpliwości rozwiał dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19.

  W Polsce trwa stan epidemii wprowadzony z powodu zagrożenia koronawirusem. Ciągle pojawiają się wątpliwości w związku z obostrzeniami, jak i ryzykiem zakażenia. Jeden z naszych widzów zapytał, czy dozwolone jest, aby spotkać się w gronie kilkunastu osób na prywatnej posesji. Wątpliwości w tym temacie rozwiała adwokat Eliza Kuna.

  Która z wymienionych jednostek nie mierzy ciśnienia? Bar, paskal, tor czy dalton? Uczestnik "Milionerów" zmierzył się z trudnym pytaniem wartym 10 000 zł. Czy potrafisz wskazać prawidłową odpowiedź?

  Dawna nazwa jądra Ziemi nife wskazuje, że tworzą je: rtęć i platyna, magnez i miedź, nikiel i żelazo, siarka i złoto. Z takim pytaniem musiała się zmierzyć uczestniczka gry w programie Milionerzy. Czy zna poprawną odpowiedź?

  W Milionerach padło pytanie o pionowe pasy na fladze jednego z europejskich państw. Czy Joanna będzie wiedziała, o który kraj chodzi? Do wyboru ma Rosję, Włochy, Holandię i Austrię. Czy ty znasz prawidłową odpowiedź?

  Milionerzy i pytanie o okluzyjne opatrunki. Paulina kontynuuje swoją grę w teleturnieju i musi się zmierzyć z dość trudnym pytaniem. Czy zna prawidłową odpowiedź? Czy zaryzykuje?

  W Polsce trwa stan epidemii wprowadzony z powodu zagrożenia koronawirusem. Ciągle pojawiają się wątpliwości w związku ze szczepionkami, ryzykiem zakażenia i kwarantanną. Jeden z naszych widzów zastanawia się, czy po przylocie do Polski z Londynu musi przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Adwokat Eliza Kuna rozwiewa wszelkie wątpliwości.

  Pandemia nie ustępuje, a w naszych głowach wciąż rodzą się nowe pytania. Chcąc zabezpieczyć się przed chorobą i jej poważnymi konsekwencjami próbujemy wszelkich możliwości. Część osób, która nie została jeszcze zaszczepiona, testuje naturalne środki ochrony. Czy witamina D zabezpiecza nas przed mutacjami COVID-19? Na to pytanie odpowiedział dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19.