pytanie

    pytanie

    W Polsce trwa stan epidemii wprowadzony z powodu zagrożenia koronawirusem. Ciągle pojawiają się wątpliwości w związku ze szczepionkami, ryzykiem zakażenia i kwarantanną. Jeden z naszych widzów zastanawia się, czy po przylocie do Polski z Londynu musi przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Adwokat Eliza Kuna rozwiewa wszelkie wątpliwości.

    Pandemia nie ustępuje, a w naszych głowach wciąż rodzą się nowe pytania. Chcąc zabezpieczyć się przed chorobą i jej poważnymi konsekwencjami próbujemy wszelkich możliwości. Część osób, która nie została jeszcze zaszczepiona, testuje naturalne środki ochrony. Czy witamina D zabezpiecza nas przed mutacjami COVID-19? Na to pytanie odpowiedział dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19.

    Mimo pandemii koronawirusa, wielu z nas nie mogło albo nie chciało zrezygnować z dotychczasowych aktywności czy chodzenia do pracy. Codziennie mijamy przez to masę osób, nie wiedząc, czy przypadkowo nie zarazimy się COVID-19. Jak wygląda sytuacja w małych pomieszczeniach? Sprawę wyjaśniał dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19.

    Jeszcze nikt w "Milionerach" nie zrobił tego tak jak oni! Kinga Rusin i Piotr Kraśko przy pytaniu o 1 000 000 złotych zadzwonili do Bartka Węglarczyka... dla niego odpowiedź była oczywista! Czy wygrali milion? Zobaczcie koniecznie! Specjalne odcinki "Milionerów" 15 i 17 kwietnia o godz. 20.00 w TVN!