Milionerzy. "Czym nie jest arbuz?". Uczestnik zaryzykował duże pieniądze

Hubert Urbański
Mamo! Tato! Jestem milionerem!
Źródło: Dzień Dobry TVN
692. odcinek "Milionerów" przyniósł widzom niewiarygodnie duże emocje dzięki graczowi z Lublina. Dawno nie było w programie osoby tak skorej do ryzyka. Wątpliwości pojawiły się jednak, gdy zabrakło kół ratunkowych i padło pytanie o to, czym nie jest arbuz. Czy udało się udzielić poprawnej odpowiedzi?

Milionerzy". "Czym nie jest arbuz?"

W 692. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Zbigniew Szalach z Lublina. Uczestnikowi w poprzednim odcinku udało się już zdobyć dwa tysiące złotych. Do miliona czekała go jednak jeszcze długa droga. Na publice miał mocne wsparcie, bo kibicowała mu synowa.

Uczestnikowi nie brakowało brawury i chętnie podejmował ryzyko, przechodząc do kolejnych etapów gry. Przez moment jednak zrobiło się naprawdę gorąco, gdy skończył mu się koła ratunkowe i natrafił na pytanie o arbuza.

Milionerzy". Pytanie o to, "Czym nie jest arbuz?"

Zbigniew bez większych komplikacji zdobył gwarantowaną kwotę 40 tysięcy złotych. Aby dojść do tego pułapu wykorzystał jednak wszystkie trzy koła ratunkowe. Przy pytaniu za 75 tys. trafił na nietypową zagwozdkę. - Logika była moją mocną stroną - przyznał uczestnik.

Jak brzmiało pytanie? "Arkebuz to nie wschodnia broń sieczna. A czym nie jest arbuz?":

 • A. rośliną warzywną
  • B. kawonem
   • C. kuzynem dyni
    • D. przyjęciem oświadczyn

     Milionerzy". "Czym nie jest arbuz?" - odpowiedź

     Intuicja nie opuszczała uczestnika i odkąd tylko zobaczył pytanie, zaczął zastanawiać się nad dobrą odpowiedzią. Początkowo odrzucił pierwsze trzy opcje, typując odpowiedź "D." Ostatecznie postawił na tę odpowiedź, zgarniając 75 tys. zł.

     Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

     Zobacz także:

     Autor: Oskar Netkowski

     Źródło zdjęcia głównego: TVN

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości

     Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
     Materiał promocyjny

     Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

     Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
     Materiał promocyjny

     Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz