"Milionerzy". Wykorzystał koło ratunkowe przy pierwszym pytaniu. Co robi oślarz?

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN
Na co Hubert Urbański wydałby milion złotych?
Na co Hubert Urbański wydałby milion złotych?
wideo 2/5

W 562. odcinku programu "Milionerzy" szansę na główną nagrodę otrzymał Jakub Majko z Białegostoku. Aplikant radcowski już przy pierwszym pytaniu wykorzystał koło ratunkowe. Jaką kwotę wygrał?

"Milionerzy". Co robi oślarz?

W 562. odcinku "Milionerów" jak zwykle nie zabrakło wrażeń. Szansę na wygranie miliona złotych otrzymał aplikant radcowski Jakub Majko, który pochodzi z Białegostoku. Jak poradził sobie w grze? Mężczyzna wykorzystał koło ratunkowe już przy pierwszym pytaniu.

Wioślarz wiosłuje, a oślarz:

  • A. osłuje
  • B. w oślej ławie siedzi
  • C. wypasa
  • D. po lasach hasa

Uczestnik poprosił o pomoc publiczność i posłuchał się jej rady, wybierając odpowiedź C. - To jest poprawna odpowiedź, doskonale - ogłosił prowadzący Hubert Urbański. W kolejnych etapach aplikant radcowski radził sobie bardzo dobrze, wykorzystał także pozostałe dwa koła: pół na pół i telefon do przyjaciela.

"Milionerzy". Czym jest wróżda?

Jakub Majko dotarł do pytania za 75 tysięcy złotych. Niestety nie mógł już skorzystać z pomocy, był zdany tylko na siebie.

Wróżba to przewidywanie przyszłości na przykład za pomocą kart. A wróżda?

  • A. opłata za wróżbę
  • B. niechybny skutek wieszczby
  • C. rodowa zemsta Słowian
  • D. krwawa ofiara agonu

- Jestem w o tyle wygodnej i uprzywilejowanej sytuacji, że nic nie tracę w tym momencie, nie mam kół - tłumaczył uczestnik. Po dłuższej chwili mężczyzna zdecydował się na odpowiedź B. - Poprawna odpowiedź na to pytanie to "rodowa zemsta Słowian" - podsumował Hubert Urbański. Jakub zakończył grę z wygraną w wysokości 40 tysięcy złotych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: X-news

Pozostałe wiadomości