pytania

  pytania

  W 551 odcinku "Milionerów" o najwyższą stawkę walczyli Łukasz Malinowski i Aneta Gardecka. Pierwszy z uczestników nie miał zbyt wiele szczęścia.

  Za nami 502 odcinek programu "Milionerzy". Tym razem o główną wygraną zawalczyła Agnieszka Czaja z Poznania. W zadaniu eliminacyjnym jako pierwsza uszeregowała kanclerzy Niemiec. Uczestnika pierwsze koło ratunkowe wykorzystała już przy pierwszym pytaniu. Nie wiedziała, który z podanych frazeologizmów jest wyrazem niechęci. Kolejnej podpowiedzi potrzebowała na etapie 5 000 złotych. 

  Robert Makłowicz stara się pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Z tego też powodu ruszył z cyklem "MakłowiczMovie" na Instagramie, w którym odpowiada na zadawane mu przez fanów pytania. Podróżnik odniósł się m.in. do konwenansu mówienia "smacznego" przed posiłkiem. Był przy tym bardzo krytyczny.

  Bezludna plaża czy impreza na Ibizie? Koty czy psy? Łyżwy czy rower? - to tylko kilka z pytań, które prowadzący Dzień Dobry TVN zadali Cleo. Czy planuje kupno własnego helikoptera? Kiedy znajduje czas żeby odpocząć? Na scenie Dzień Dobry TVN Cleo zaśpiewała jedną ze swoich najnowszych piosenek "Pali się!"

  Jak i kiedy rozmawiać ze sobą o seksie? Jak przekonać partnera/partnerkę do większej aktywności w sypialni? Porad poświęconych intymnej stronie życia udzielała dziś w Dzień Dobry TVN - dr Alicja Długołęcka.

  Kto bardziej stresuje się podczas wywiadów - dziennikarz czy jego rozmówca? Bywa różnie. Jak gwiazdy radzą sobie z niekompetencją lub nawet impertynencją pytających, jak reagują na pytania, na które nie chcą odpowiedzieć? A jak dziennikarze czują się gdy popełnią błąd lub usłyszą coś czego się nie spodziewali? W studiu, na pytania Magdy i Marcina, odpowiadali: Magda Gessler i Andrzej Morozowski.

  Ile waży partnerka? Jaki rozmiar miseczki ma jej biustonosz? Czy panowie potrafili odpowiedzieć na te pytania? A jak reagowały panie poproszone o to, aby stanęły na wadze? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Panowie, Walentynki zbliżają się dużymi krokami, warto się podszkolić. ;)

  "Zachowujesz się zupełnie jak Twoja matka", "Zaraz" "Dlaczego nie ma nic do jedzenia?", "Daj ja zaparkuję", "Co się stało" ... to tylko kilka z tekstów którymi mężczyźni doprowadzają kobiety do wrzenia. Znacie jeszcze jakieś? :) Zobaczcie co irytuje Małgorzatę Walewską, Gosię Tchorzewską i Katarzynę Nowakowską.