Zmiany w Milionerach. Czy nowa opcja będzie szansą na większą wygraną?

Jakie zmiany pojawią się w teleturnieju "Milionerzy"?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Mają szansę wygrać 2 mln złotych
Mają szansę wygrać 2 mln złotych
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Milion na marzenia
Milion na marzenia
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Macie ochotę na zastrzyk gotówki? Ruszyły castingi do kolejnej edycji "Milionerów". W nadchodzącym sezonie nastąpią jednak pewne zmiany. Hubert Urbański oficjalnie ogłosił już, że nowi uczestnicy będą mogli skorzystać z dodatkowego, czwartego koła ratunkowego. Na czym polega? Czy ułatwi drogę do głównej wygranej?

Zmiany w Milionerach. Uczestnicy skorzystają z nowego koła ratunkowego

Emocje po wydaniu specjalnym Milionerów, w którym można było wygrać aż 2 miliony złotych, jeszcze nie opadły, a producenci już zapowiadają kolejne niespodzianki. Właśnie ruszyły castingi do kolejnego sezonu programu. W wiosennym wydaniu uczestnicy będą mieli do dyspozycji aż cztery koła ratunkowe. Do tej pory mogli skorzystać z telefonu do przyjaciela, pół na pół i pytania do publiczności. Nową opcją będzie zamiana pytania. Jest jedno "ale". Pomoc ta dostępna będzie dopiero od pewnego pułapu.

- W nowym sezonie zaskoczymy was ponownie, wprowadzając nowe koło ratunkowe: zamiana pytania. Uwaga, będzie ono dostępne dopiero po osiągnięciu pułapu 40 tysięcy złotych! - zapowiadają producenci "Milionerów".

Nowości skomentował także prowadzący, Hubert Urbański. - Co cztery koła, to nie trzy.

Chcesz powalczyć o pieniądze? Zobacz, jak zgłosić się do "Milionerów" 

Jeśli czujesz, że posiadasz szeroką wiedzę, a pieniądze są na wyciągnięcie ręki, nie zwlekaj i zgłoś się do programu. Trwa casting do nowej edycji. Wystarczy tylko wypełnić formularz, odpowiadając na kilka pytań o sobie i dołączyć własne zdjęcie portretowe.

Osoby, które prześlą zgłoszenie prawidłowo i spełnią zasady regulaminu, tj. mają skończone 18 lat, nigdy nie współpracowały z organizatorem, producentem oraz spółkami związanymi z teleturniejem będą zapraszane na casting online z dwuosobową komisją.

Więcej informacji znajdziesz na stronie TVN24.pl.

"Milionerzy" - nowe odcinki. Kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki "Milionerów" emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 na antenie TVN. Oglądaj też w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molęcki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości