casting

  casting

  W dzisiejszym odcinku "Top model" każdy z jurorów wybrał się do innego miasta, gdzie szukał uczestników do programu. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jednego z jurorów "Top Model" Dawida Wolińskiego. Jak Dawid czuł się w roli scouta, czyli osoby, która wyszukuje modelek na ulicy?

  Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu "W stroju Adama", w którym stylista Adam Chowański poddaje metamorfozie i zmienia wizerunek uczestniczkom, które się do nas zgłosiły. Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Katarzyna Namysł, która - jak mówi - jest na etapie zmian w życiu, chce wyjść ze spodni i che, by jest styl był bardziej kobiecy. Nasz stylista przygotował dla niej stylizację codzienną i na tzw. wielkie wyjście. Zobaczcie, jak wygląda odmieniona Pani Kasi.

  Czym różnią się castingi polskie od tych zagranicznych? Jak wyglądają te, realizowane na potrzeby do wielkich hollywoodzkich produkcji i czy rolę w filmie można zdobyć ... podczas rozmowy w barze? Kindze i Piotrowi opowiedzieli o tym: Magdalena Lamparska, Katarzyna Kołeczek i Paweł Sakowski.

  Po rocznej przerwie na antenę TVN wraca "Top Model". Formuła i regulamin programu został nieco poszerzony. Co to znaczy? Na co szczególnie jury będzie zwracało uwagę podczas castingów? Z Katarzyną Sokołowską, Joanna Krupą, Michałem Pirógiem, Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Monika Właszczur, lektora języka angielskiego chciałaby nosić więcej sukienek, ale ma problem z doborem kroju, koloru czy długości. Pomóc jej postanowił Adam Chowański. Nasz stylista przygotował dla Pani Moniki trzy stylizacje: do teatru, na spotkanie ze znajomymi oraz do pracy. Która stylizacja zrobiła na naszej bohaterce największe wrażenie?

  Trwają castingi do nowej edycji Mam talent. Jakie emocje panują za kulisami? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Czy przy okazji odkryła w sobie jakiś nowy talent? Na czym przyłapała Marcina Prokopa i Szymona Hołownię?

  Co założyć na casting do pokazu mody? Umalować się czy lepiej nie? Jak chodzić? Jakich błędów nie popełniać? Czy na taki casting można przyjść "z ulicy"? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek wybrała się na casting do pokazu mody, by porozmawiać z uczestniczkami i organizatorami. Czy polskie pokazy mody różnią się od zagranicznych?

  Nasza złota rączka, Wiesiek Skiba, radzi jak zamontować listwy przypodłogowe. Po co montuje się takie listwy? Ile kosztuje listwa przypodłogowa, a ile jej montaż? Zobaczcie!

  Kinga Burzyńska o swojej rozmówczyni: "To w jej rękach leżą losy polskich aktorów. Czasami jest ważniejsza niż reżyser i producent, Ewa Brodzka - reżyser castingu". Poznajcie kobietę, która odkryła m.in. Borysa Szyca i Magdę Różczkę. Czy Kinga przeszłaby casting u pani Ewy? O tym, jak wyglądają castingi od kulis, opowiedzieli nam dziś także Magdalena Lamparska i Piotr Głowacki.

  Od lat kilku lat pokazujemy niesamowite historie osób, dla którym olbrzymim problemem były braki w uzębieniu. Na oczach lekarze z Malo Clinic przywracają piękny uśmiech, który do tej pory był niemożliwy. Dlatego, jeśli masz poważne problemy z uzębieniem, a marzysz o pięknym, nowym uśmiechu – ten casting jest właśnie dla Ciebie!

  Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa i Michał Piróg czekają na Was! Mateusz Hładki postanowił sprawdzić jak przebiegają castingi do kolejnej edycji "Top Model!" i jakich kandydatów szukają, tym razem, jurorzy.

  Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze z okazji 125. rocznicy powstania jednego z najsłynniejszych obrazów Olgi Boznańskiej "Dziewczynka ze słonecznikami" zorganizowało niezwykły casting. Muzeum poszukuje sobowtóra dziewczynki z obrazu. Byliśmy z kamerą podczas przesłuchań. Czy casting cieszył się dużą popularnością? Dlaczego dziewczynkom tak bardzo zależało na wygranej?

  Paulina Frankowska, 17-latka z Tczewa podczas ostatnich tygodni mody była jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek. Dziewczyna została doceniona przez opiniotwórczy portal Vogue.com. Jak została odkryta? I ile musiała dla modelingu poświęcić?

  Po kilkutygodniowych zmaganiach uczestników drugiej edycji akcji "Aktorski Diement", kapituła jury w składzie: Grażyna Wolszczak, Waldemar Obłoza, Radek Dunaszewski i Filip Chajzer, wyłoniła zwycięzcę. Aktorskim Diamentem, który dołączy do obsady serialu "Na Wspólnej", został Michał Jurkowski, który na co dzień pracuje w firmie transportowej. Jak zareagował na ogłoszenie wyniku? Czy spodziewał się takiego werdyktu?

  Do finału castingu drugiej edycji Aktorskiego Diamentu dostali się: Bożena Brych, Paula Żochowska i Michał Jurkowski. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer pojechał do Sękocina, by sprawdzić, jakie są nastroje finalistów przed decydującą rozgrywką. Kto z nich liczy na to, że skarpetki w Supermany przyniosą szczęście?

  Michał Jurkowski jest trzecim finalistą castingu drugiej edycji Aktorskiego Diamentu. W Dzień Dobry TVN powiedział o problemach wychowawczych, jakie sprawiał, kiedy był nastolatkiem, grze w amatorskich teatrach i oczekiwaniach związanych z naszym castingiem. Obok niego na kanapach zasiedli jego przyjaciele: Monika i Kamil Patzer.

  Trwa druga edycja wspólnej akcji Dzień Dobry TVN i produkcji serialu Na Wspólnej "Aktorski Diament". W finałowej trójce znalazła się m.in. Paula Żochowska. W Dzień Dobry TVN powiedziała o swojej pasji, udziale w castingu i reakcjach znajomych, kiedy ją zobaczyli w telewizji. Obok niej na kanapie zasiadła przyjaciółka Adrianna Rabęda.

  Anna Prus, popularna aktorka filmowa i teatralna, zagra główną rolę w amerykańskim filmie. Jak wyglądał casting? Czy wymagał od niej specjalnych przygotowań pod względem językowym? W jakiej obsadzono ją roli? Aktorka zagrała też w kilku rosyjskich filmach. Czym różni się praca na planie rosyjskiej a amerykańskiej produkcji. Czy ma w planach emigrację na stałe? Anna o swoich planach zawodowych opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  To już druga edycja Aktorskiego Diamentu - wspólnej akcji Dzień Dobry TVN i Na Wspólnej. Spośród 600 zgłoszeń jury wyłoniło 10 najlepszych. Kolejnym etapem był wybór finałowej trójki. W niej znalazła się Bożena Brych. Zaprosiliśmy ją do studia, aby powiedziała o emocjach i oczekiwaniach związanych z castingiem. Pani Bożenie towarzyszyła córka - Basia Dudek.