Hubert Urbański

  To pytanie pozbawiło uczestnika szansy na wielką wygraną.

  Zobacz, kto 1 czerwca zagra o pieniądze dla podopiecznych fundacji TVN.

  W "Milionerach" im bliżej głównej nagrody, tym trudniejsze pojawiają się pytania. Przekonał się o tym Karol Badowski, który w 467. odcinku teleturnieju kontynuował swoją grę.

  W 466. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Konrad Jurgiewicz. W wielkim stylu doszedł do pytania za 500 tys. zł.

  W 554. odcinku programu do gry o milion stanęło dwóch mężczyzn. Jeden z nich usłyszał pytanie: "Która to chusta: magierka, frygijka, tiubietiejka, nałęczka?". Odpowiedź warta jest 10 tys. złotych.

  Sprawdź poprawną odpowiedź.

  Te pytania sprawiły uczestnikom najwięcej trudności.

  W 538. odcinku programu "Milionerzy" swoją grę kontynuował Marek Kuprowski, a następnie zastąpił go Michał Szczęsny. Mężczyźni zmierzyli się z pytaniami z różnych dziedzin, które sprawiły im nie lada problemy.

  Hubert Urbański był gościem kolejnego odcinka cyklu "Krótka piłka z..." Mateusza Hładkiego. Prezenter pokazał naszemu reporterowi studio, w którym nagrywany jest program "Milionerzy". Zdradził też, ile wpadek zaliczył na antenie oraz kim chciał zostać, gdy był małym chłopcem.

  W 531. odcinku "Milionerów" o główną nagrodę walczyło dwóch warszawiaków - Wojciech Łuszczyk i Szaweł Makowski. Ile udało im się wygrać?

  W 528. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Marcin Kopacz z Krakowa. Lekko wyboistą drogą podążał do miliona. Do drugiej części rozgrywki wszedł z dwoma kołami ratunkowymi.

  Walka o milion złotych nie jest prosta. Jak z pytaniami poradzili sobie uczestnicy 522. odcinka "Milionerów"?

  Milionerzy. Czyje to słowa: "Pon se ino serce ziębi tym myśleniem, sumowaniem: boby sie pon usroł na niem"? - tak brzmiało pytanie za 40 tys. złotych w 521 odcinku "Milionerów". Czy uczestniczka zaznaczyła poprawną odpowiedź i zdobyła gwarantowaną kwotę?  

  "Kto jako 34-letni młodzieniec został pierwszym powojennym premierem Polski?" - tak brzmiało pytanie za 500 tys. złotych w 520. odcinku "Milionerów". Czy Łukasz Zdrojkowski zaryzykował, by powalczyć o nagrodę główną?

  "Co to szynel"? To pytanie zmusiło gracza do wykorzystania koła ratunkowego.

  W 518 odcinku programu "Milionerzy" miejsce obok Huberta zajęły aż trzy osoby. Czy komuś z nich udało się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania?

  Uczestnik błyskawicznie odpowiadał na większość zadawanych przez prowadzącego pytań. Które z nich wymagały od niego głębszej analizy? Sprawdźcie.

  Założyciele zespołu, Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz, na pewno znają odpowiedź. A Wy?

  Uczestnik 514. odcinka "Milionerów" musiał wykazać się znajomością języka angielskiego. Czy wiedział co oznacza słowo "rower"? Pytanie było warte ćwierć miliona złotych.

  W 513. odcinku "Milionerów" o tytułową nagrodę walczyło dwóch zawodników. Robert Kamiński z Warszawy bez trudu poradził sobie z pierwszymi sześcioma pytaniami.

  W 463. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Szymon Batura z Poznania. Jego problemy zaczęły się przy zagadnieniu o żucie betelu.

  O tym, że małżeństwo może być prostą drogą do wzbogacenia się, przekonał się Radosław Siemionek z Poznania, który w 462 odcinku "Milionerów" kontynuował grę o tytułową nagrodę. Pytanie o ślubną biżuterię przysporzyło mu niemało kłopotu. Czy udało mu się wskazać właściwą odpowiedź?

  "Jaka treść pieśni wyśpiewana jest w operze "Manru''? - z tym pytaniem zmierzył się Artur Karpiński w 460. odcinku "Milionerów". Odpowiedź warta była 40 tys. złotych. Czy zawodnik zaznaczył prawidłową?

  Ile wygrali prezenterzy Dzień Dobry TVN?

  "Trójkąt na studiach oznaczał coś innego".

  Mianownik w mianowniku liczby pojedynczej to mianownik. A w bierniku?

  Było aż tak trudne? Stracił 35 tysięcy złotych.

  W 451. odcinku "Milionerów" wzięły udział dwie osoby. Jak im poszło? I czy znasz odpowiedź na to pytanie? Koniecznie sprawdź.

  Uczestniczka zaryzykowała.

  W 446. odcinku programu "Milionerzy" szansę na wygranie miliona złotych miała Alicja Straczyńska-Błach. Zawodniczka wygrała rundę eliminacyjną. Jak radziła sobie dalej? Czy udało jej się wyjść ze studia z czekiem na milion złotych?