odcinek

  Rozmowa z Larą Gessler otworzy trzeci sezon "Miasta Kobiet". Gwiazda opowiedziała o swoich zmaganiach z zaburzeniami odżywiania. To pierwszy raz, kiedy tak otworzyła się na ten temat.

  Czy uda mu się wygrać maksymalną kwotę?

  W poniedziałek, 29 sierpnia na antenę TVN7 wróci "Hotel Paradise". Szóstą edycję popularnego programu poprowadzi niezawodna Klaudia El Dursi. Sprawdź, co wydarzy się w pierwszym odcinku.

  Na platformie HBO Max pojawił się już pierwszy odcinek.

  Najnowszy - 3472. odcinek "Na Wspólnej" - przyniesie sporo zawirowań. Michał zaczyna bowiem popadać w nałóg, a Smolny atakuje Polę. Co z tego wyniknie?

  W 7. odcinku programu swoją tożsamość ujawniła kolejna gwiazda. Tym razem o zdjęcie maski został poproszony Prysznic.

  Rajskie Rozdanie to jeden z najbardziej emocjonujących momentów w "Hotelu Paradise". Uczestnicy ponownie będą musieli stanąć przed niełatwym wyborem, jednak zanim to nastąpi, dojdzie do wielu niespodziewanych zdarzeń. Konrad dowie się, co skrywa szkatułka z Szansą od Raju. Z kolei Klaudia El Dursi zwróci się do mieszkańców z prośbą o wykonanie zagadkowego zadania. Jakie będą tego konsekwencje?

  Miłośnicy programu "Kuba Wojewódzki" z całą pewnością nie mogą narzekać na nudę. Gospodarz popularnego show troszczy się o to, by widzowie co tydzień mieli szansę wysłuchać nad wyraz ciekawych i inspirujących rozmów. Tym razem zaprosił do dyskusji aktora Jana Englerta i rapera Szczyla.

  W czwartym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie zabrakło wzruszających momentów. Patrycja i Adam zjawili się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by złożyć przysięgę małżeńską. "Spojrzałam na niego, ale od razu się odwróciłam. Nie chciałam patrzeć" - wyznała 27-latka po zakończeniu ceremonii. Czy parze udało się odnaleźć wspólny język?

  Miłośnicy "Hotelu Paradise" z niecierpliwością oczekiwali na kolejną edycję popularnego show. Spragnieni wrażeń uczestnicy dotarli do malowniczej Panamy i mieli szansę dobrać się w pary. Czy dokonali właściwego wyboru? Jak upłynął im drugi dzień pobytu w raju?

  Kłopoty pojawiły się już po kilku minutach.

  Emma Watson, Rupert Grint i Daniel Radcliffe w nowej produkcji. Jest zwiastun

  "Ja tego teatru nie kupuję".

  Kto pożegnał się z programem?

  "Przyjaciele" powrócili w wielkim stylu. 27 maja na HBO GO pojawił się odcinek specjalny kultowego serialu, w którym gwiazdy produkcji zdradziły kulisy jej powstawania. Wśród specjalnych gości pojawiła się m.in. Lady Gaga, która z Lisą Kudrow wykonała znaną piosenkę.

  Sylwia Bomba jest już na szklanym ekranie od 7 lat. Przez 14 sezonów programu "Gogglebox" dobrze dała poznać się widzom i zebrała rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Teraz gwiazda pokazała fanom archiwalne zdjęcia z okazji dwusetnego odcinka programu. Zobaczcie, jak zmieniała się Sylwia w ostatnich latach.

  "... dotykam różnych rzeczy, których ja prywatnie bym nie dotknął. Poznaje ludzi, których bym nigdy nie poznał i latam po świecie z pracą, a nie po pracę". Co sprawiło, że nieśmiały chłopak został aktorem, kiedy przełamał w sobie opór do publicznych wystąpień, ... i czego możemy się spodziewać po najnowszych odcinkach Drugiej Szansy - "Teraz dotykamy więcej tematów mocnych, życiowych, które nas potrafią przyturbować"? Naszym gościem był Wojciech Mecwaldowski.

  Zgadzacie się z Tatianą Mindewicz-Puacz: "Bez względu na to, co się na siebie włoży i jak się to zaprezentuje, to jeśli się czuje, że się jest fajną kobietą, to mniejsze znaczenie ma to, czy się założy glany, czy się założy szpilki"? O kobiecości na co dzień i poczuciu własnej wartości rozmawialiśmy także z Kają Kajuth, uczestniczką programu "Projekt Lady" .

  Uczestniczki "Projektu Lady" wybrały się do Paryża. Co wypada wiedzieć o kulturze kraju, do którego jedziemy? Jakich tematów lepiej unikać podczas rozmowy z baronową i czy można jednocześnie być gwiazdą i damą? O paryskiej przygodzie w "Projekcie Lady" opowiedziały nam dr Irena Kamińska-Radomska i Julia Jaroszewska.

  Kinga Burzyńska spotkała się z Robertem Gonera, który wprowadzi dużo zamieszania w dzisiejszym odcinku serialu. Jak tego dokona? Zapraszamy na "Belle Epoque" w TVN dziś o 21.30.

  Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni UFC, opowiedziała nam w Dzień Dobry TVN o swojej książce, przygotowaniach do kolejnej walki i udziale w programie "Agent - Gwiazdy": "Moje życie jest pełne przygód, pełne adrenaliny, ale Agent to jest to. Bardzo mi się podobała ta przygoda w Argentynie. (...) Wspaniałe miejsca, wspaniali ludzie i niesamowite emocje. To co będzie w dzisiejszym odcinku to przeszło moje oczekiwania". Nowy odcinek programu zobaczycie już dziś o 21.30!

  Jak myślicie, kogo zagra Radosław Pazura w serialu "Druga Szansa", co wspólnie z Bartłomiejem Topą robili przed sklepem obuwniczym i ... kto jest ojcem dziecka Moniki Boreckiej?

  O tym, czy zdarzało im się w życiu dostać "drugą szansę", opowiedzieli, w studiu Dzień Dobry TVN, Rafał Królikowski i Magdalena Boczarska. Co czeka, w najbliższym czasie, Sarę Daymer i Jakub Zeita? Czy aktorzy szykują się już do 3. sezonu "Drugiej Szansy? Zobaczcie! Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30 w TVN.

  Czym są "strzępusie" i dlaczego dziewczyna "nie może być tępa, gruba, brzydka ... i musi mieć ładną du*ę"? Już dziś o 16.00 w "Rozmowach w toku" Ewa Drzyzga spotka się z matkami oraz ich synami, którzy nie chcą, lub nie potrafią wyrwać się spod matczynej kurateli. Zapraszamy!

  Czy w 4 serii "Lekarzy" Krzysztof i Elżbieta "skoczą w swój związek na główkę"? Na planie serialu z Danutą Stenką, Piotrem Polkiem i Nicolasem Kusiakiem spotkała się Kinga Burzyńska. Jak czuje się serialowy Janek i co można znaleźć w garderobie Elżbiety Bosak?

  Kinga Burzyńska z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziła plan setnego odcinka serialu "Szpital". Co wydarzyło się w ostatnich 100 odcinkach serialu i czego możemy spodziewac się dziś wieczorem?