Emocje w finale "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler rzuciła talerzem. "Pierwszy raz spotykam się z tym"

Finał "Kuchennych rewolucji" w Suwałkach
Finał "Kuchenny rewolucji" w Suwałkach
Finał "Kuchenny rewolucji" w Suwałkach
"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w Puławach
"Kuchenne rewolucje" w Puławach
Kuchenne rewolucje, odcinek 3
Kuchenne rewolucje, odcinek 3
Kuchenne rewolucje - zapowiedź
Kuchenne rewolucje - zapowiedź
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 11. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 11. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 10. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 10. odcinka
"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku
"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku
Kuchenne rewolucje | Sezon 24 | Odcinek 8 - Krzeszyce
Kuchenne rewolucje | Sezon 24 | Odcinek 8 - Krzeszyce
"Kuchenne rewolucje" - zapowiedź nowego odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zapowiedź nowego odcinka
Kuchenne rewolucje | Sezon 23 | Odcinek 10 - Karpacz |
Kuchenne rewolucje | Sezon 23 | Odcinek 10 - Karpacz |
W ostatnim odcinku 28. sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawitała do Suwałk, gdzie restaurację Fresco prowadzi 24-letnia Tatiana. Gospodyni programu nie szczędziła słów krytyki podczas wstępnej inspekcji i kosztowania dań. Czy zdołała pomóc właścicielce lokalu? - Co to ma być? Czy to jest przedszkole, szkoła? - pytała zaskoczona formą zarządzania knajpą.

Finał 28. edycji "Kuchennych rewolucji"

Fresco to zlokalizowana w Suwałkach restauracja połączona z hostelem, której działalność na pewien czas przerwało tragiczne zdarzenie. - Ja to prowadziłam z partnerem. To była taka restauracja typowo pod hotel. Później zmieniliśmy ją na pizzerię (...). Krótko ją bardzo prowadziliśmy, bo zaraz mój partner miał wypadek. Lokal stał pusty, zamknięty. Po roku przerwy otworzyłam go z powrotem - opowiada w "Kuchennych rewolucjach" 24-letnia Tatiana, właścicielka knajpy.

To dzięki pomocy siostry oraz mamy kobieta zdecydowała się na to, by ponownie serwować gościom dania. Niestety lokal nie prosperował tak, jak wyobrażała to sobie młoda przedsiębiorczyni. Ostatnim ratunkiem miała być przeprowadzona przez Magdę Gessler rewolucja.

Magda Gessler rzuca talerzem w restauracji w Suwałkach

Pierwsza wizyta Magdy Gessler nie przebiegła pomyślnie dla właścicielki knajpy Fresco. Popularna restauratorka na samym początku przystąpiła do degustacji kartaczy. - Dziwne to ciasto. Nie widziałam jeszcze, żeby kartacze miały ciasto, które wsiąka tak łatwo tłuszcz. To jak budyń. Tak jakby było odgrzewane na zimnej wodzie. Pierwszy raz spotykam się w zasadzie z mięsem, żeby aż tak farbowało ciasto. Przecież jest mięso w pierogach. Pierogi nie są czerwone. Mimo genialnych skwarek danie jest takie trudne do zjedzenia - zaznaczyła gwiazda TVN.

Jeszcze mniej uznania ekspertki zyskał kotlet mielony z kolorową sałatką. - Jak można podać kukurydzę z puszki z czymś takim? Przecież to jest ohydne - krzyknęła wzburzona gospodyni programu i rzuciła talerzem o podłogę. Magda Gessler zwróciła również uwagę na niewłaściwy, zbyt oszczędny sposób przygotowywania produktów mącznych, które następnie są odgrzewane.

Kolejnym aspektem, który wzbudził poirytowanie gwiazdy "Kuchennych rewolucji", były godziny otwarcia restauracji. - Co to ma być? Czy to jest przedszkole, szkoła? Od 11:00 do 16:00? Jak można w tym czasie otwierać restaurację? To jest twoja porażka! - wskazała właścicielce.

Ostatecznie lokal Fresco zmienił nazwę na Wilniuk, w którym serwowane są dania kuchni litewskiej. Restauracja przeszła udaną rewolucję.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?