programy TVN

  programy TVN

  Jędrzej Siarkowski kontynuuje swoją grę o milion. W programie "Milionerzy" usłyszał pytanie o Kominy Amoku, Warszawskie Kaskady, Błotne Łaźnie, Syfon Dziadka oraz Galerie Krokodyla. Kto i gdzie je zobaczy? Poprawna odpowiedź jest warta 40 000 zł.

  W 5. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawitała do Sokołowa Podlaskiego. Mieści się tam restauracja "Kuźnia smaków", prowadzona przez Martę i jej męża Czarka. Choć właściciele mają zgrany zespół i zapał do pracy, to brakuje im wiedzy, którą mogliby przekuć w sukces. Czy słynnej restauratorce udało się stworzyć przytulny lokal, w którym tętni życie? 

  "Hotel Paradise" to obok "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i "40 kontra 20" ulubiony reality show widzów TVN7. Wiemy już, że pierwszy odcinek 4. edycji programu będziemy mogli zobaczyć jeszcze w sierpniu. Kto tym razem zamieszka na rajskiej wyspie? Czy komuś uda się znaleźć miłość podczas egzotycznych wakacji? Przekonamy się już niebawem. Oto pierwsi uczestnicy show.

  Julia Kupiec to wielokrotnie utytułowana Mistrzyni Polski i vice Mistrzyni Świata w tańcu nowoczesnym. Nowa uczestniczka "40 kontra 20" jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, założycielką i choreografką grupy tanecznej Juju Dancers oraz fotomodelką. W programie bardziej niż o osiągnięciach 24-latki głośno było o jej... pośladkach. - W sieci pokazywałam krok po kroku, jak wyglądała operacja ich powiększania - zdradziła Julia w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Mimo, że 5. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończyła się już jakiś czas temu, dalsze losy jego uczestników wciąż budzą ogromne emocje. W sieci pojawiły się doniesienia, że Laura, którą w miłosnym eksperymencie połączono z Maciejem oraz Karol, który został mężem Igi, zostali parą. Jak do tych pogłosek odnoszą się sami zainteresowani?