programy TVN

  programy TVN

  Anita i Adrian to jedna z par, która powiedziała sobie "tak" w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo przetrwało program i od czterech lat tworzy szczęśliwy związek. Para niedawno przeprowadziła się do Krakowa. Jak się urządziła? Ich mieszkanie odwiedziła dziennikarka serwisu Dzień Dobry TVN, Karolina Kalatzi.

  To pytanie pozbawiło uczestnika szansy na wielką wygraną.

  Czy oglądali odcinki emitowane w telewizji?

  Kuba z 5. sezonu "Hotelu Paradise" wzbudzał wiele emocji. Widzowie zarzucali mu, że był jednym z najbardziej niezdecydowanych uczestników programu.

  Za nami finał 5. sezonu "Hotelu Paradise", w którym uczestnicy musieli wybrać pomiędzy dwoma parami: Laurą i Grześkiem a Wiktorią i Sevagiem. Program wygrał drugi z wymienionych duetów.

  - Zaczynamy nowy etap - oznajmiła bohaterka programu TTV.

  Zobacz zwiastun 11. odcinka programu.

  Czy Magda Gessler zdoła wypędzić duchy?

  "Najpiękniejsza kobieta świata i najpłodniejszy pisarz świata". O kim mowa?

  Czy w czasie podróży nawiązał z kimś bliższą relację?

  "LEGO MASTERS" - jeden z najpopularniejszych programów TVN - jesienią wraca na antenę. Osoby, które kochają klocki, są kreatywne i niestraszna im rywalizacja mogą zgłosić się do kolejnej edycji show. Castingi właśnie wystartowały. Co trzeba zrobić, aby wystąpić w programie?

  Anna Dec to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. Od wielu lat związana jest z kanałami grupy TVN. Teraz sprawdza się w zupełnie innej roli - jako prowadząca program "Skarby z szafy".

  Sprawdź poprawną odpowiedź.

  Czy tym razem wskazówki naprowadzą detektywów i widzów na dobry trop?

  Nathalia i Marcin wydawali się być jedną z najmocniejszych par "Hotelu Paradise 3". Ich relacja jednak nie przetrwała pojawienia się w programie Kary, która zawróciła chłopakowi w głowie.

  Dziennikarka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi, zapytała Michała Adamczyka, jak wspomina tamten moment i czy wybaczył swojej partnerce, że nie dotrzymała umowy.

  Co wydarzy się w programie?

  Dziennikarka serwisu Dzień Dobry TVN, Karolina Kalatzi, wypytała Sarę, jak wspomina swój udział w show i czy powtórzyłaby tę przygodę.

  "On ma wizję na mnie" - żali się uczestniczka show.

  Miłośnicy programu "Kuba Wojewódzki" z całą pewnością nie mogą narzekać na nudę. Gospodarz popularnego show troszczy się o to, by widzowie co tydzień mieli szansę wysłuchać nad wyraz ciekawych i inspirujących rozmów. Tym razem zaprosił do dyskusji aktora Jana Englerta i rapera Szczyla.

  "Oliwia zrobiła z dziecka kartę przetargową w postępowaniu rozwodowym".

  "To było spełnienie moich dziecięcych marzeń".

  Do ekipy "Hotelu Paradise" dołączyła nowa uczestniczka. Dominika już na wstępie musiała dokonać trudnego wyboru i jako instruktorka tańca wybrać króla i królową twerkowania. Kto został wyróżniony? Emocje po konkursie nie opadły, a wręcz przeciwnie. Podczas wieczornej imprezy miały miejsce sceny, które wywołały w Oliwii zazdrość.

  Tym razem kreatywność widzów pobudził Damian Michałowski.

  "Zestawiłam ich pod kątem charakterologicznym" - zapewnia psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska.

  "Bawiłem się przednio".

  Założyciele zespołu, Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz, na pewno znają odpowiedź. A Wy?

  Uczestnik 514. odcinka "Milionerów" musiał wykazać się znajomością języka angielskiego. Czy wiedział co oznacza słowo "rower"? Pytanie było warte ćwierć miliona złotych.

  Ile wygrali prezenterzy Dzień Dobry TVN?

  Mianownik w mianowniku liczby pojedynczej to mianownik. A w bierniku?