Gwiazdy

    Gwiazdy

    Katarzyna Bonda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej czytanych współczesnych autorek kryminałów w Polsce. Oprócz książek, dużą popularnością cieszy się także ekranizacja jej prozy – serial "Żywioły Saszy". W młodości nie marzyła jednak o karierze pisarskiej – chciała zostać pianistką. O swojej drodze do sukcesu i trudnych doświadczeniach, które ją ukształtowały, opowiedziała w programie "Uwaga! Kulisy Sławy!".

    Niektórzy już po 40-tce uważają, że są starzy i osiadają na laurach, nie realizując swoich marzeń, są jednak osoby, które udowadniają, że w każdym wieku można czuć się młodo. Należą do nich Barbara Tukendorf oraz Ramona Szychowiak-Brzoza, które po 50-tce są modelkami i grają w teledyskach gwiazd. Jak do tego doszło? O tym opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

    Paulina Krupińska-Karpiel niedawno opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z niezwykłą metamorfozą. Nowa długość włosów dziennikarki wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród jej fanów i przyjaciół. Opowiedziała nam, jak doszło do spektakularnej zmiany fryzury.

    Ula Chincz nie kryje dumy ze swojego synka, który skończył właśnie roczek. Mały Robert przynosi rodzinie dziennikarki mnóstwo radości i energii. Szczery i pełen czułości wpis poruszył fanów. - Sto lat Roberto, dziękujemy Ci za całe zamieszanie jakie wprowadziłeś w nasze życie i za to, że uśmiechasz się do nas każdego ranka! - napisała Chincz.