Gwiazdy

  Gwiazdy

  Aleksandra Kwaśniewska chętnie prezentuje w mediach społecznościowych obrazki ze swojego prywatnego życia. Córka byłego prezydenta RP obok rodzinnych fotografii często dzieli się z fanami swoimi urodowymi inspiracjami. Nie inaczej było i tym razem. Celebrytka zaprezentowała się w bardzo delikatnym i kobiecym makijażu. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

  Christopher Plummer był kanadyjskim aktorem, którego kariera trwała sześć dekad. Zdobył popularność dzięki roli kapitana von Trappa, którą zagrał u boku Julie Andrews w "Dźwiękach muzyki". Artysta przeszedł do historii jako najstarszy laureat Oscara.

  W przeciągu ostatnich 100 lat całkowicie zmienił się wzorzec kobiecości, role pełnione przez przedstawicielki płci pięknej, a także ich miejsce w społeczeństwie. Duży wpływ miały na to aktorki znane z pierwszych stron gazet, o których rozpisywały się media na całym świecie. O tym, które z nich dyktowały trendy w danym dziesięcioleciu w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Wendzikowska.

  Nergal może mieć kłopoty. Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała przeciwko niemu akt oskarżenia. Zarzuca muzykowi, że obraził uczucia religijne czterech osób, stawiając but na wizerunku Matki Boskiej. Śledztwo wszczęto po zawiadomieniach od przedstawicieli Ordo Iuris i Towarzystwa Patriotycznego.

  Maffashion, czyli Julia Kuczyńska 5 miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopiec o imieniu Bastian pochodzi z jej związku z aktorem i raperem Sebastian Fabijańskim. Już 10 dni po porodzie blogerka pokazała pierwsze zdjęcia o obcisłych ubraniach, na którym widzieliśmy, jak jej sylwetka zmieniła się po urodzeniu synka. Wtedy Julia obiecała, że zajmie się swoim brzuchem "w odpowiednim czasie". Właśnie pokazała efekty pracy nad swoim ciałem.

  Anna i Robert Lewandowscy bez wątpienia są najpopularniejszą parą sportowców w Polsce. Nieustannie odnoszą sukcesy w życiu zawodowym, równocześnie spełniając się w roli rodziców. Choć wydaje się, że zaledwie kilka tygodni temu trenerka chodziła z ciążowym brzuszkiem, okazuje się, że Laura skończyła już 9 miesięcy. Sportsmenka pokazała z tej okazji urocze zdjęcie z córką na Instagramie.

  Dorota Szelągowska niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Znacznie chętniej opowiada o doświadczeniach zawodowych związanych z kolejnymi sezonami jej hitowych programów: "Dorota Was urządzi", "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Polowanie na kuchnie". Teraz zrobiła jednak wyjątek i w jednym w wywiadów zdradziła, jaką ma relację z synem po tym jak ten w ubiegłym roku wyprowadził się z domu na studia.

  Aleksandra Hamkało po raz drugi została mamą. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów, że właśnie na świat przyszło jej drugie dziecko.

  Magda Gessler i jej mąż Waldemar Kozerawski nie dzielą się zbyt często szczegółami swojego życia prywatnego. Teraz prowadząca "Kuchenne Rewolucje” zrobiła mały wyjątek. Na Facebooku udostępniła niezwykle czuły wpis autorstwa swojego ukochanego. Nie ukrywała, że była jego słowami niezwykle wzruszona.

  Renata Dąbkowska - była wokalistka zespołu "Sixteen" zadebiutowała na scenie w 1997 roku z kultową piosenką "Spadające myśli". Po wielki sukcesie albumu "Lawa" utwory grupy nuciła cała Polska. Niestety zespół został rozwiązany, a kariera wokalistki stanęła pod znakiem zapytania. Czym obecnie zajmuje się gwiazda muzyki lat 90-tych XX w. i jakie ma plany na przyszłość?

  Kasia Stankiewicz i Varius Manx, podobnie jak wszyscy artyści, ze względu na pandemię nie mogą koncertować. Piosenkarka nie chce jednak tracić kontaktu z fanami, dlatego zdecydowała się świętować 30-lecie zespołu w inny sposób. Wokalistka opublikowała w sieci zdjęcie koszulki z dawnym składem grupy. Ma ją od czasu, kiedy jako nastolatka była na rodzinnych wakacjach w Sopocie. Ta historia jest naprawdę niesamowita.

  Karolina Szymczak, żona aktora Piotra Adamczyka, to aktorka, modelka i studentka psychologii klinicznej. 29-latka znana z filmu "Polityka" od dawna zmaga się z endometriozą - podstępną, nierzadko źle diagnozowaną chorobą, która dotyczy milionów kobiet na całym świecie. Niedawno Karolina przeszła operację, a teraz zamierza wspierać inne pacjentki. Na czym polega endometrioza? Jak przebiega leczenie? To w naszym programie wyjaśniała dr Katarzyna Skórzewska.

  Anita Werner to jedna z czołowych dziennikarek TVN i TVN24. Prowadząca „Fakty” i „Fakty po Faktach” tworzy szczęśliwy związek z dziennikarzem Michałem Kołodziejczykiem. Gwiazda stacji dba o prywatność i niezbyt często dzieli się w mediach szczegółami z życia prywatnego. Jednak z okazji 40. urodzin Michała para zamieściła w sieci kilka zdjęć z tego radosnego dnia.