Gwiazdy

  Gwiazdy

  W jakiej kondycji jest polska moda? Czy mamy szansę wejść z nią na światowe salony? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz zapytała o to: Katarzynę Kolendę-Zaleską, Rafała Maślaka, Macademian Girl, Monikę Olejnik, Michała Witkowskiego, Martę Kuligowską. Jak "afera" koszulkowa, wywołana przez Pawła Deląga, wpłynęła na sprzedaż t-shirtów Roberta Kupisza?

  Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła zostać Świętym Mikołajem! Jako ambasadorka akcji i pomaga zbierać pieniądze na dożywianie dzieci w szkołach. Dlaczego zaangażowała się w tę akcję? Kto wybiera szkoły, którym pomaga aktorka? Czy Marta Żmuda Trzebiatowska widzi siebie w roli mamy? Czy dla dziecka będzie gotowa zrezygnować z kariery?

  W Operze Narodowej Teatru Wielkiego dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była na pokazie mody Łukasza Jemioła. Zapytała Sarę Mannei, Małgorzatę Sochę, Jakuba Bartnika, Izabelę Janachowską, Katarzynę Warnke, Grażynę Wolszczak, Łukasza Jemioła, Katarzynę Sokołowską, Katarzynę Zielińską o trendy na prezenty mikołajkowe. Jakie są ich wymarzone prezenty?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Patree C, czyli Patryk Kownacki. Artysta zaprezentował swój najnowszy singiel "Epic". Utwór pochodzi z debiutanckiej EP-ki "Sleepless".

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mika Urbaniak zaprezentowała swój singiel "Let's Pretend". Utwór pochodzi z jej najnowszego, trzeciego albumu „Once in a Lifetime".

  Tydzień temu poznaliśmy zwyciężczynię 4. edycji programu Top Model. Została nią Osi Ugonoh. Drugie miejsce zajął Michał Baryza. Gościliśmy go w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy go o kulisy programu Top Model. Jak go wspomina? Czy program go czegoś nauczył? Jak jego dziewczyna znosi fanki Michała? Czy ma plany związane z modelingiem?

  Jesienna trasa Edyty Bartosiewicz "Love & more..." dobiega końca. Piosenkarka zaprosiła Dzień Dobry TVN za kulisy koncertu, który odbył się w Poznaniu. Jak wspomina koncerty z początku swojej muzycznej kariery? Czy coś się zmieniło po latach? Jak się współpracuje z Edytą Bartosiewicz?

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czy biżuteria to dobry pomysł na świąteczny prezent? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to polskie gwiazdy: Annę Dereszowską, Małgorzatę Sochę, Agnieszkę Więdłochę, Izabelę Janachowską, Karolinę Malinowską, Zosię Ślotałę i Nataszę Urbańską.

  Osi to zwyciężczyni aktualnej edycji programu Top Model. To pierwsza w historii polskiej edycji Top Model czarnoskóra modelka, która wygrała program. Czy kolor skóry ma w Polsce znaczenie? Czy Polacy są rasistami? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Osi Ugonoh wraz ze starszą siostrą Uwemhe Isangadighi. Okazuje się, że Osi jako nastolatka spotykała się z przejawami rasizmu. A jak jest teraz? Czy zamierza wyemigrować z Polski?

  Jennifer Aniston najlepiej pamiętany z kultowego już serialu "Przyjaciele". Jennifer powróciła w drugiej części filmu "Szefowie wrogowie" jako frywolna pani stomatolog. Czy Rachel Green naprawdę umarła na dobre? Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Jakich mężczyzn lubi Jennifer?

  Mike Danton to kanadyjski hokeista. Nie miał łatwego życia. Bito go i torturowano. Jego ojciec był agresywnym alkoholikiem, Mike chciał zlecić jego zabójstwo.Teraz sam ma synka, który jest jego oczkiem w głowie. Zawsze stara się postępować odwrotnie do potencjalnego postępowania swojego ojca. W studiu Dzień Dobry TVN Mike odpowiedział historię swojego życia, która mogłaby posłużyć za scenariusz dobrego hollywoodzkiego filmu. Oscarowego.

  Media wieszczyły im rychłe rozstanie. Nic bardziej mylnego! Zespól Blue Cafe ma się świetnie i na przekór plotkom wydali nowa płytę! Dominika Gawęda i Paweł Rurak Sokal byli naszymi gośćmi w TVN Cafe. Kindze Rusin opowiedzieli o nowej płycie, która nosi znamienny tytuł „Freshair” oraz o tym, czy jak mówią plotki rzeczywiście są razem.

  „To jest mój dzień” to piąty singiel z płyty „Zmienić zdarzeń bieg”. Czy Bracia zastąpią na schodzącą ze sceny Budkę Suflera? Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "To jest mój dzień". Podoba Wam się?

  Gra czarujących troszkę nieporadnych męzczyzn. Scenariusz na miłość to nowa komedia romantyczna z Hugh Grantem. Znany hollywoodzki scenarzysta opuszcza świat filmu, by uczyć scenopisarstwa na Wschodnim Wybrzeżu. Wkrótce mężczyzna zakochuje się. Jaki naprawdę jest Hollywood? Czy ludzie w tym mieście to "dziwadła"? Co aktor wieszczy Annie Wendzikowskiej?

  Dziś na ekrany kin wchodzi druga część filmu "Szefowie wrogowie". Historia trzech nieudaczników, którzy planują zemstę na swoich szefach podbiła serca widzów. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się odtwórcami głównych ról. Czy rywalizują ze sobą i, który z nich próbuje być zabawniejszy? Czy improwizują w filmie? Czy ich bohaterowie muszą być aż tak głupi? Dlaczego pierwsza część filmu odniosła taki sukces?

  Razem z Dieterem Bohlenem stworzył przebój „You’re my heart, you’re my soul”, który do dziś nuci cały świat. Pierwszy raz zadebiutował na scenie w wieku sześciu lat. Od tego czasu minęło lat 40 i nadal stoi na scenie. Czy nastąpi reaktywacja Modern Talking? Gościem Dzień Doby TVN był legendarny Thomas Anders!

  Ryba And The Witches to zespół z Poznania, który w tym roku wydał swój pierwszy album zatytułowany tak samo jak nazwa zespołu. Z tej właśnie płyty pochodzi utwór: "Colours of Dry", który kapela zagrała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Co gwiazdy myślą o retuszowaniu zdjęć i jakie mają sposoby na to, by jak najlepiej wyglądać na zdjęciach? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej opowiedzieli: Ryszard Horowitz, Maryla Rodowicz, Robert Kozyra, Mariusz Brzozowski, Marcin Paprocki oraz Marcin Kydryński.

  Dziś rano odszedł Stanisław Mikulski, miał 85 lat. Wybitny aktor teatralny i filmowy, znany wszystkim m.in. z roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie".

  Uczestnicy Top Model: Olga Kaczyńska i Mateusz Jarzębiak są parą. Jak się poznali - w końcu występowali w różnych edycjach programu? Gdzie była ich pierwsza randka? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po dwóch latach przerwy program "You Can Dance" powraca! Czy prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin, która jest również jurorką w "You Can Dance", tęskniła za tym talent show? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  1,5 roku temu nie działo się dobrze w związku Joanny Krupy i Romaina Zago. Pojawiła się inna kobieta, która zagroziła ich miłości. Jak zareagowała Joanna na wieść o tej drugiej? Czy modelka ma momenty niepewności? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po ponad 2-letniej przewie zespół Dziewczyny powrócił na rynek muzyczny z nową EP-ką zatytułowaną "Absurdalni". Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykonał utwór o tym samym tytule, co wspomniany wyżej minialbum.

  W tym roku Iza Miko przeżyła osobisty dramat. Jej partner życiowy - Charlie Denihan został znaleziony martwy. Okazało się, że przed śmiercią zażył kokainę, środek nasenny, a to wszystko popił alkoholem. Co pomogło jej się podnieść po tych traumatycznym przeżyciu? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mówi się o tym, że młodsza córka Kingi Rusin - Iga chciałaby być modelką. Jakiś czas temu zadebiutowała na wybiegu u projektanta Łukasza Jemioła. Czy prowadząca Dzień Dobry TVN popiera wybór młodszej córki? A co porabia starsza córka Kingi Rusin? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry Agnieszka Jastrzębska.

  Klątwa nagrody. Czy gwiazdy w nią wierzą? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała na Różach Gali: Marylę Rodowicz, Leszka Wronkę, Halinę Mlynkową Katarzynę Herman, Margaret w czapce Myszki Myszki, Tomasza Ossolińskiego oraz Katarzynę Warnke.

  Ma tylko 8 lat, a już w grudniu tego roku ukaże się jej płyta. Na scenie Dzień Dobry wystąpiła Jagoda Krystek, która zaśpiewała piosenkę: "Cudem jest". Na gitarze grał tata małej wokalistki.