Gwiazdy

  Gwiazdy

  Davina Reeves-Ciara jest znaną modelką, która w 2010 roku otrzymała koronę i tytuł Miss Nowego Jorku. Od kilku lat żyje pod Wałbrzychem razem z mężem i czwórką dzieci. Davina dla miłości zrezygnowała z kariery i wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych. Rodzinę odwiedził dziennikarz Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

  Rafał Maślak zostanie ojcem! Kamila Maślak, jego żona, zdradziła mu płeć dziecka w dniu jego trzydziestych urodzin. Maślak będzie miał syna. Dlaczego czekał z tą wiadomością do swoich urodzin? Jak się czuje jako przyszły tata? Jakie wybrał imię dla swojego synka?

  Przerywanie wywiadów telewizyjnych ma długą tradycję. Zrobili to między innymi aktor Robert Downey Jr. zdenerwowany pytaniami o życie prywatne oraz piosenkarz R. Kelly, któremu nie spodobało się ciągłe drążenie przez dziennikarkę jego przeszłości. W Polsce najbardziej spektakularne w ostatnim czasie wyjście w trakcie programu na żywo zaliczył Minister Kultury i dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński. Który jeszcze z polskich polityków zachował się podobnie? Czy takie zachowanie może wyjść na dobre osobie, która przerywa wywiad?

  W sobotę 16 lutego w Dzień Dobry TVN: dawno niewidziana Monika Brodka, bratanica Ireny Kwiatkowskiej i świat według Michelle Obamy - czyli o dorastaniu, problemach w związku i o byciu pierwszą damą USA. Zapraszamy w sobotę już o godzinie 8.00 do Dzień Dobry TVN!

  Joanna Liszowska, Margaret, Marieta Żukowska - jak polskie gwiazdy podchodzą do walentynek, czyli do święta zakochanych? Jak wspominają swoje pierwsze kartki walentynkowe, które dostali od zauroczonych w nich osób? Posłuchajcie!

  Czy przyjaźń w wielkim mieście naprawdę może istnieć? Okazuje się, że tak! Żywym dowodem na to jest organizacji Gersly, w której skład wchodzą: Magdalena Lamparska, Olga Bołądź, Julita Olszewska i Jowita Radzińska.

  Krystyna Mazurówna jest tancerką, choreografką, pisarką, dziennikarką i... długo by jeszcze można wymieniać listę zawodów, których się podejmowała. Swoją energią mogłaby obdzielić wiele młodych osób. Od lat mieszka w Paryżu i tam właśnie świętowała okrągłą rocznicę swoich urodzin. Jakie prezenty otrzymała z tej okazji? Myślała, aby przenieść się do Polski? Czy gdyby miała dzisiaj znowu 20 lat, wszystko zrobiłaby dokładnie to samo? Panią Krystynę odwiedziła prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

  Kinga Korta pokazała swojego syna Graysona w Dzień Dobry TVN. Korta została mamą w czerwcu 2018 roku. Od tej pory stara się nie rozstawać ze swoim synkiem. Posłuchajcie jak czuje się w nowej roli - w roli mamy i jak Grayson zniósł pierwszą podróż do Polski - do tej pory razem z mamą i tatą mieszkał w Stanach Zjednoczonych.

  Kinga Korta i jej mąż Chet byli bohaterami programu Żony Hollywood. Kiedy w 2015 roku poznała ich cała Polska, do szczęścia brakowało im tylko dziecka. Wszystko zmieniło się w czerwcu tego roku, kiedy powitali na świecie długo wyczekiwanego syna. Jak od tego momentu zmieniło się ich życie? Z małżeństwem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dorota Gardias znów jest singielką! Gwiazda TVN jeszcze do niedawna spotykała się z Krzysztofem Sawickim. Ich związek to jednak już przeszłość. Jak Dorota Gardias czuje się jako singielka?

  Andrzej Supron to siedmiokrotny medalista Mistrzostw Europy, sześciokrotny medalista Mistrzostw Świata i wicemistrz Igrzysk Olimpijskich w Moskwie. Zapaśnik mówi o sobie, że został profesorem zapasów, nim ukończył studia. Skąd ten przydomek?

  Marek Kondrat i jego żona Antonina Turnau spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Kto jeszcze ze znanych mężczyzn został ojcem po ukończeniu 60 lat? Dlaczego Bruce'a Willisa można nazwać damskim krawcem? Mówiła o nich dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Śpiewająca Rodzina Kaczmarków to rodzinny zespół śpiewaków operowych w skład, której wchodzą rodzice: Iwona Kaczmarek – sopran liryczny i Piotr Kaczmarek – tenor dramatyczny oraz uzdolnieni synowie: Adam - tenor i Wojciech - baryton. Czy rodzina lubi razem pracować? Czy rodzice marzyli, aby ich dzieci śpiewały?

  Lara Gessler jest restauratorką. Agnieszka Jastrzębska zapytała Larę o danie, które poprawia jej nastrój. Okazuje się, że ulubioną potrawą restauratorki są hot-dogi, jajka sadzone na bekonie oraz proste w przyrządzeniu sałaty.

  Natalia Kukulska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o swojej studniówkowej kreacji. Wokalistka wybrała na bal czarną, aksamitną sukienkę przed kolano. Elegancką stylizację przełamała srebrnymi glanami. W tym roku Natalia wybiera się na studniówkę swojego syna - czy będzie tylko pilnowała imprezy, czy raczej rzuci się w wir zabawy?

  Karolina Gibki została wokalistką zespołu Ex Maanam. Czym wyróżniała się od innych kandydatek, które przyszły na przesłuchanie? Czy wokalistka obmyśliła jakąś taktykę na casting? Obawia się porównań do Kory? Gdzie na co dzień pracuje Karolina? Jak rozładowuje stres? Z zespołem Ex Maanam rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Maciej Stuhr zadebiutował w serialu "Diagnoza" w ostatnim odcinku 3. sezonu. Premiera czwartego sezonu serialu już 26 lutego o godz. 21.30 w TVN. Okazuje się, że Maciej zdecydował się zagrać w „Diagnozie” dlatego, że fanką serialu jest jego żona. O szczegóły zapytała aktora Agnieszka Jastrzębska.

  W najnowszej edycji programu „Agent-Gwiazdy 4” wystąpi Angelika Mucha i Damian Kordas. Blogerka i zwycięzca 4. edycji programu „MasterChef” prywatnie się przyjaźnią. A może łączy ich coś więcej? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, świętujący w tym roku 25-lecie działalności scenicznej - Jacek Stachursky! Posłuchajcie jego interpretacji utworu Dżemu - "Kim Jestem - Jestem Sobie"

  Natalia Szroeder wróciła z nowym hitem "Nie oglądam się". Gwiazda wystąpiła w Dzień Dobry TVN już w niedzielę 10 lutego i zaprezentowała swój utwór. Posłuchajcie już teraz "Nie oglądam się" i zobaczcie teledysk. Będzie hit?

  Jacek Dehnel jest pisarzem, tłumaczem i malarzem, a Piotr Tarczyński - tłumaczem i amerykanistą. Wyswatała ich przyjaciółka. Na początku widywali się raz w miesiącu, ponieważ Piotr mieszkał w Krakowie, a Jacek w Warszawie. Żyli tak przez 2 lata. 8 listopada 2018 roku mężczyźni wzięli ślub w Wielkiej Brytanii. Panowie również razem pracują, razem piszą kolejne książki. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieli o wspólnym życiu i pracy.

  Michał Meyer jest jedną z gwiazd serialu "Zakochani po uszy". Aktor wciela się w postać lekarza stomatologa Piotra. Czy Michał spóźnia się na plan? Bardzo musiał zmienić swoje życie, aby zagrać w tym serialu? Jak odreagowuje stres? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.