Gwiazdy

  Na naszej scenie Ava Max z utworem "Sweet but Psycho"! Amerykańska piosenkarka nazywana nową Lady Gagą zaprezentowała nam swój największy przebój. Jak Wam się podoba?

  Justyna Żyła już kilkukrotnie opowiadała o tym, dlaczego zdecydowała się na sesję zdjęciową do Playboya i czy była zadowolona ze swoich nagich zdjęć. Teraz w kolejnym wywiadzie dla magazynu "VIVA!" opowiedziała, jak na jej nagą sesję zareagował... jej syn!

  Ida Nowakowska to jedna ze wschodzących polskich gwiazd. Córka pisarza Marka Nowakowskiego, utalentowana tancerka, prezenterka telewizyjna, żona dyplomaty Jacka Herndona, który specjalizuje się w stosunkach amerykańsko-chińskich. Popularność zyskała po programie You Can Dance, w którym najpierw wystąpiła jako uczestniczka, a później jako jurorka. Świetnie sprawdziła się w tej roli, dlatego w 2018 roku zaproponowano jej współprowadzenie z Marceliną Zawadzką programu Bake Off Junior.

  Do panseksualizmu przyznała się w ostatnim czasie Bella Thorne. Co to jest panseksualizm? Panseksualizm wielu osobom kojarzy się z biseksualizmem. Jest to jednak tożsamość seksualna znacznie różniąca się od biseksualizmu, który polega na odczuwaniu pociągu seksualnego do osób obydwu płci. Panseksualizm to pojęcie szersze, które oznacza skierowanie potencjału seksualnego na wszystkich i wszystko. To inaczej wszechstronna miłość seksualna.

  Depresja należy do najczęstszych schorzeń ośrodkowego układu nerwowego. Obecnie dostępne sposoby leczenia depresji obejmują przede wszystkim psychoterapię oraz leczenie środkami farmakologicznymi. A jak pomóc osobie w depresji, która nie chce się leczyć? Jak wyleczyć depresję, gdy pacjent nie chce stosować leków? Alternatywne metody leczenia depresji opierają się na terapii światłem oraz elektrowstrząsami.

  Michał Wiśniewski kolejny raz zostanie ojcem? Portale zajmujące się doniesieniami ze świata show-biznesu rozpisują się, że wokalista Ich Troje spodziewa się przyjścia na świat swojego piątego dziecka.

  Anna Puślecka walczy z nowotworem. Niedawno, podczas pokazu Agnieszki Maciejak pojawiła się w charakterze muzy. Na imprezie była reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sylwia Maria Lipka to młoda wokalistka, która ma na swoim koncie trzy płyty studyjne. Na scenie Dzień Dobry TVN artystka zaprezentowała przedpremierowo utwór "Gdybyś", który pochodzi z jej najnowszego albumu "Wbrew Pozorom".

  Bielactwo jest chorobą nabytą lub wrodzoną układu barwnikowego. Schorzenie występuję coraz częściej. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Jagodę Judzińską, modelkę, która choruje na bielactwo. Czy schorzenie pokrzyżowało jej zawodowe plany?

  Już dziś wieczorem o 21.30 pierwszy odcinek nowego programu TVN "Starsza pani musi fiknąć". Jednym z uczestników programu będzie Dawid Kwiatkowski, który do udziału w show zaprosił swoją mamę! Była to ich pierwsza wspólna wyprawa w życiu! Oko w oko z rekinami, rajd po pustyni, kulinarne szaleństwo, lot w przestworzach! „Kwiat, zabiję cię” – skwituje każdą z atrakcji Agnieszka Kwiatkowska.

  Zdjęcie Martyny Wojciechowskiej w sukni ślubnej wskazuje na to, że dziennikarka planuje ślub. O swoich planach poinformowała internatów na swoim profilu na Facebooku. Dziennikarka opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej! Jakie są plany Martyny?

  Ciąża Joanny Krupy od początku wywołuje szalone zainteresowanie. Jurorka "Top Model" zdradziła właśnie w wywiadzie udzielonym "Vivie", że spodziewa się córeczki! "Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce" - uchyliła rąbka tajemnicy gwiazda.

  Uroczysta premiera filmu "Polityka", w której uczestniczyli m.in. aktorzy odgrywający głównych bohaterów, odbyła we wtorek 3 września w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Od środy 4 września wywołujący spore emocje film wchodzi na ekrany kin w całym kraju.

  Magda Gessler opublikowała w mediach społecznociośwych zdjęcie, na którym widzimy córkę restauratorki Larę w objęciach mężczyzny. Kim jest tajemniczy nieznajomy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Lionel Foster vel Pops Xqlusi to jamajki artysta zajmujący się profesjonalnie dancehall i innymi jamajskimi tańcami, takie jak kumina i przebudzenie. O swojej pasji do tańca opowiedział w Dzień Dobry TVN. Na naszej scenie Pops dał również próbkę swoich umiejętności.

  Paweł "Nowator" Lipski to polski wokalista, raper, producent muzyczny i autor tekstów. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał swój najnowszy singiel "Wrzucam na luz". Piosenka pochodzi z drugiej płyty artysty "Co Tu Jest Grane?".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Afromental w utworze „Odpowiedz”, który jest zapowiedzią nowej płyty. Muzycy opowiedzieli też o swoich planach na nadchodzący czas.

  Marta Gałuszewska to polska wokalistka, która lubi eksperymentować nie tylko z kolorem swoich włosów, ale i z muzyką. Jedną z jej inspiracji muzycznych jest Taylor Swift. O swojej muzycznej pasji Marta opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  De Mono wraca z nową płytą i nowym brzmieniem. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili dziś z singlem promującym ich najnowszy krążek - "Prosto w serce". O nowym brzmieniu i nietypowych sposobach na promocję najnowszej płyty rozmawialiśmy w DDTVN z Andrzejem Krzywym i Piotrem Kubiaczykiem.