Gwiazdy

  Gwiazdy

  Iza Miko przyjechała do Polski na Wielkanoc. Dlaczego, kiedy spędza ją w USA, najdroższym daniem na stole jest sałatka jarzynowa? W Dzień Dobry TVN powiedziała również o swojej pasji - malarstwie. Jak obraz jej autorstwa trafił do domu Michaela Jacksona? I jak to się stało, że zaczęła malować?

  Mistrzyni fitnessu, Katarzyna Dziurska, właśnie wróciła z Anglii z nowym tytułem. Jakie są jej dalsze zawodowe plany? Z jakimi komentarzami na temat swojego ciała spotyka się w Internecie i czy różnią się od tych z siłowni? Wpędza mężczyzn w kompleksy? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Kuchenne rewolucje" to niewątpliwy hit. Z okazji 200 odcinka programu Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Magdą Gessler, by porozmawiać o świętach, rodzinie i ... plotkach. Czy Magda wpadła w histerię na wieść o śmierci Kuby Wojewódzkiego, czy "ustawia sobie" rodzinę dookoła siebie i, gdzie wybiera się na Święta? Magda Gessler: "Życzę Wam szczęśliwych Świąt, różowych myśli, żebyście siebie lubili".

  Omenaa Mensah wyjechała do Ghany, aby uczestniczyć w uroczystym rozpoczęciu budowy szkoły dla najbiedniejszych dzieci. W zeszłym tygodniu doszło do wmurowania kamienia węgielnego. Prezenterka zamierza ponownie odwiedzić Ghanę jeszcze podczas tegorocznego lata, aby nadzorować budowę. Jak wygląda sytuacja dzieci w Ghanie? Czy łatwo jest wybudować szkołę w Afryce?

  "Wspólnie ze swoim sztabem trenerskim oraz lekarzem podjęłam decyzje o wycofaniu się z najbliższych turniejów. Nie była to łatwa decyzja, jednak wciąż odczuwam skutki przebytej niedawno mononukleozy". Taki komunikat pojawił się na profilu Uli Radwańskiej. Czy oznacza to, że zawodniczka kończy karierę, czy to tylko chwilowa przerwa? Czym objawia się mononukleoza, dlaczego jest tak niewdzięczna dla zawodowych sportowców i skąd wzięła się jej nazwa - "choroba pocałunków"? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Ulę Radwańską i lekarza - Anetę Górską-Kot.

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, jakie plany mają na Wielkanoc: Kinga Rusin, Karolina Ferenstein-Kraśko, Radzimir Dębski i Paweł Małaszyński. Jak myślicie, jak Piotr Kraśko radzi sobie w kuchni? :)

  "To był super czas, mi się podobało. Jeżeli dostajecie propozycję z Agenta, to idźcie". O swojej przygodzie w programie Agent-Gwiazdy opowiedział nam Piotr Kędzierski. Czy rzeczywiście "każde zadanie prawie go pokonało" i codziennie dzwonił z raportem do dziadka i mamy? :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Delfina", wystąpił zespół Bownik. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę!

  Jak Kinga Rusin ocenia edukację współczesnej młodzieży? Co mówi o edukacji swoich córek? Czym córki prowadzącej Dzień Dobry TVN pasjonują się? Czy Kinga Rusin pomagała córkom w nauce? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jeszcze nikt w "Milionerach" nie zrobił tego tak jak oni! Kinga Rusin i Piotr Kraśko przy pytaniu o 1 000 000 złotych zadzwonili do Bartka Węglarczyka... dla niego odpowiedź była oczywista! Czy wygrali milion? Zobaczcie koniecznie! Specjalne odcinki "Milionerów" 15 i 17 kwietnia o godz. 20.00 w TVN!

  Jarosław Kret o swoim udziale w programie "Agent - Gwiazdy": "Ja wreszcie nie muszę grać (...), bo ja jestem "antysocjalny", nie jestem zwierzęciem grupowym". Co zmieniło się w jego życiu odkąd zdecydował się na udział w programie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  "Najwyższy czas by ... nauka poszła w las"! Na scenie Dzień Dobry TVN: Paprodziad z utworem -"Lovelasy".

  "Nie chcę z nikim walczyć, chcę się dzielić różnymi rzeczami i robię to najczęściej ze sceny, (...) a jeśli coś chcę zostawić dla siebie , to po prostu zostawiam". O swoim podejściu do medialnych plotek i relacjach z dziennikarzami opowiedziała nam Edyta Herbuś.

  Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy o ich popisowe świąteczne dania. Zobaczcie jakie potrawy przygotowują na święta: Edyta Herbuś, Klaudia Halejcio, Joanna Jabłczyńska, Aneta Zając i Agnieszka Kaczorowska.

  Jak Joannie Jabłczyńskiej udaje się bronić swojej prywatności przed mediami i czy rzeczywiście "po cichu" wyszła za mąż? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  W tym roku Mateusz Gessler spędzi Święta w Polsce. Jak myślicie jakie dania pojawią się na jego wielkanocnym stole i jakie jest jego świąteczne postanowienie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła dziś Anna Wyszkoni z utworem "Nie chcę Cię obchodzić", który jest drugim singlem romujacym nową płyte wokalistki - "Jestem tu nowa".

  Z jakiego powodu supermodelka przyjechała do Polski? Czy zawsze podróżuje z synem? Jak wygląda obecne życie modelki? Dlaczego praca modelki jest czasowym zajęciem? Co czeska Karolina Kurkova robi poza modelingiem? Czy myśli o pracy w telewizji, a może planuje powiększenie rodziny? Czego Kurkova nie akceptuje u mężczyzn? Gwiazda była gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN! Zobaczcie, jak Marcin Prokop zareagował, gdy modelka zmierzwiła mu włosy!

  Polański, Wajda, Cybulski... długo można by wyliczać znakomitości, które odwiedzały dom Morgensternów. O tym niezwykłym miejscu opowiedziała nam Krystyna Morgenstern. Swoje wspomnienia przedstawili także: Piotr Woźniak-Starak, Małgorzata Niezabitowska, Grażyna Torbicka i Daniel Olbrychski: "Fajni ludzie, zawsze fajni, a podłych ta para nie zapraszała".

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Kasia Cerekwicka z utworem "Bez Ciebie", który zapowiada nową płytę wokalistki! Jak Wam się podoba?

  Konstancja to "bomba z opóźnionym zapłonem", kobieta po której można spodziewać się wszystkiego. Jak w tej roli odnajduje się Magdalena Cielecka? Nad czym aktorka w tej chwili pracuje i u którego ze znanych reżyserów chciałaby zagrać? Przypominamy: Belle Epoque już w środę o 21.30!

  Wielkimi krokami zbliża się 10. edycja festiwalu NETIA OFF CAMERA. Po raz pierwszy przewodniczącą jury będzie kobieta - Agnieszka Holland! O tym kogo jeszcze zobaczymy na festiwalu i jakie smaczki przygotowali organizatorzy z okazji 10-tych urodzin festiwalu opowiedzieli nam - Alicja Myśliwiec, rzeczniczka prasowa NETIA OFF CAMERA i Jan Ołdakowski, Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.

  ...przyjaźń. Gwiazdy spotkały się w Kalifornii i natychmiast zostały sfotografowane przez paparazzi. Kobiety publikowały również wspólne zdjęcia na swoich profilach społecznościowych. A co poza tym dzieje się w ich życiu? Edyta Górniak razem z synem wzięła udział w sesji zdjęciowej dla popularnego magazynu, a w wywiadzie piosenkarka przyznała, że rozważa adopcję kolejnego dziecka. A Joanna Krupa przez cały miesiąc obchodzi swoje 38. urodziny, nago nad basenem. Skąd to wiemy? Od dziennikarki Dzień Dobry TVN Barbary Pasek.

  Według socjologa Tomasza Sobierajskiego - szukanie wzorców po prostu ułatwia nam życie. Dlatego też It Girls, dziewczyny, które zdobyły niesamowitą popularność i autorytet w Internecie są w dzisiejszych czasach tak popularne. Jak wygląda życie takich dziewczyn? Czy zdają sobie sprawę z tego, jak duży wpływ wywierają na ludzi? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to polskie It Girls: Gosię Macias i Antoninę Samecką.

  Krystyna Janda, znana w Internecie ze swoich mocnych wypowiedzi na temat obecnego Rządu, odwiedziła program Kuby Wojewódzkiego, gdzie swoje opinie powtórzyła na antenie. Jak radzi sobie z hejtem? O czym jeszcze rozmawiali? I czy aktorka wie, kim jest Maffashion?

  Piotr Adamczyk i Czesław Mozil Mają swoje własne restauracje. Kuba Wesołowski - hotel, a Marcin Prokop założył agencję mówców. Dlaczego gwiazdy otwierają własne biznesy? W jakie branże zaangażowali się: Rafał Maślak, Maja Bohosiewicz, Zofia Ślotała i Omenaa Mensah? Ich interesy odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zwycięzca ostatniej edycji Mam Talent! Jakub Herfort z piosenką "Bo z dziewczynami..." Wybieracie się na casting do kolejnej edycji programu?