Gwiazdy

  Dawid Woskanian jest uczestnikiem najnowszej edycji Top Model. 20-letni model cierpi na zespół Tourette’a, ale choroba nie jest w stanie zatrzymać go w podążaniu za marzeniami. Z całą pewnością zdołała juz podbić serca jurorów i widzów! W studiu Dzień Dobry TVN pojawił się ze swoimi siostrami, by opowiedzieć o życiu ze swoją przypadłością.

  Dziś osiemdziesiąt lat kończy ikona soulu i rocka - Tina Turner. Jak sama mówi, mimo poważnych chorób, które ma za sobą, jak osiemdziesięciolatka czuje się świetnie! Zobaczcie jak niesamowicie wygląda!

  Małgorzata Kożuchowska w felietonie napisanym dla magazynu „Forbes Women” pierwszy raz opowiedziała o trudach łączenia pracy z macierzyństwem. Aktorka zdradziła też, że od lat zmaga się z chorobą. Co jej dolega?

  W swojej nowo wydanej książce Piotr „Vienio” Więcławski pokazuje, że jesteśmy tym, co jemy, a życie toczy się w kuchni. „Brzuchomówcy” buntują się przeciw wywyższaniu materialnej kreacji i zawodowej aktywności ponad to, co kryje się wewnątrz człowieka. Vienio gościł dziś w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział o procesie powstawania książki oraz tym, co skłoniło go do jej napisania.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Conrado Moreno, Martę Wierzbicką, Katarzynę Kołeczek oraz Tomasza Ciachorowskiego, którzy opowiedzieli nam o pluszakach swojego dzieciństwa. Co więcej, przynieśli je ze sobą :) Czy ukochane pluszaki są z nimi do tej pory? Czy traktują je jak amulety?

  Igor Herbut niedawno pochwalił się utworem, który zapowiada pierwszy solowy album artysty. Nową piosenkę poświęcił synkowi. Dziś wokalista gościł w studiu Dzień Dobry TVN i opowiedział o roli ojca.

  Za nami ostatni półfinał 12. edycji programu „Mam Talent!”. W wielkim finale, który już za tydzień wystąpią: Maya Thomas i Cezary Borowik. Jakie towarzyszą im emocje po wczorajszym wieczorze? Co pokażą za tydzień? Na co przeznaczą ewentualną wygraną?

  Argentyńska aktorka była trzykrotnie nominowana do Olivier Award, najważniejszej teatralnej nagrody w Wielkiej Brytanii. Dziś Elena Roger gościła w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o swojej pracy i wystąpiła na scenie.

  Szlachetna Paczka to jeden z największych programów społecznych w Polsce niosący pomoc materialną wielu potrzebującym. W tegorocznej edycji swoją cegiełkę dołożyła polska reprezentacja w piłce nożnej. Piłkarze przygotowali przedświąteczne paczki dla potrzebującej rodziny.

  Wchodzący właśnie na polskie ekrany „Irlandczyk” to najnowszy film legendarnego Martina Scorsese. Reżyser jest specjalistą od opowiadania o amerykańskiej przestępczości zorganizowanej. Na ekranie zobaczymy doskonałych w swym fachu: Roberta De Niro i Al. Pacino. O filmie, męskiej przyjaźni z reżyserem rozmawiała Anna Tatarska.

  Niedawno Richard Gere odwiedził Polskę. Aktor został zaproszony do polskiego Sejmu przez zespół zajmujący się sprawami Tybetu. Gwiazdor od lat jest praktykującym buddystą i działaczem na rzecz ochrony praw człowieka, szczególnie w tym regionie świata. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN gościła Irena Dawid- Olczyk z fundacji LaStrada i opowiedziała o przebiegu rozmowy.

  Anna Cieślak, Krzysztof Kwiatkowski i Maks Rogacki w nowej inscenizacji „Dziadów” w reżyserii Janusza Wiśniewskiego. „Muzyka, ciało i prawda postaci, która przekracza prawdę aktora” – tymi słowami w Dzień Dobry TVN aktorzy zachęcali do oglądania spektaklu w Teatrze Polskim w Warszawie.

  Sebastian pasję do kina odziedziczył po ojcu i jego rodzinie. Niedawno aktor wcielił się w wyjątkową rolę Filaka w „Panu T.” Po sukcesie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i nagrodzie za najlepszą drugoplanową rolę męską dla Sebastiana Stankiewicza, a także świetnym przyjęciu na 33. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym, do listy laurów „Pana T.” dochodzi kolejny – tytuł Najlepszego Filmu Polskiego na ostatnim, 27. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych EnergaCAMERIMAGE.

  Na ekranach kin możemy oglądać film „1800 gramów”. Jest to wzruszająca opowieść o kobiecie, której misją jest niesienie pomocy niemowlakom z ośrodka preadopcyjnego. W roli głównej występuje Magda Różczka. Obok niej pojawiają się trzy skrajnie różne męskie charaktery: Piotr Głowacki, Maciej Zakościelny oraz debiutujący na dużym ekranie Tomasz „GrubSon” Iwanca.

  Robbie Williams od lat należy do największych gwiazd muzyki pop na świecie. Muzyk ma dla swoich fanów szczególny prezent. Artystka po raz pierwszy wydał album świąteczny. Z Williamsem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Wczorajna ekrany polskich kin wszedł długo wyczekiwany film Jamesa Mangolda - "Le Mans '66". Z odtwórcami głównych ról: Matt Damon i Christian Bale rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Czy aktorzy prywatnie też są fanami motoryzacji?

  Paula Tumala urodzi bliźniaki! Taką wspaniałą wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie. Gwiazda zostanie podwójną mamą na początku 2020 roku. Paula Tumala będzie miała dwie dziewczynki! Jakie otrzymają imiona? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Basia Pasek.