Gwiazdy

  Gwiazdy

  Anna Cieślak to polska aktorka teatralna i filmowa. Widzom TVN znana jest również z serialu Na Wspólnej. Na co dzień gra w Teatrze Polskim w Warszawie. Jaka jest prywatnie? Czy jest szalona w miłości? Gdzie poznała swojego partnera - Przemka Wyszyńskiego? Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Z aktorką i jej narzeczonym rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  To jedna z najsłynniejszych makijażystek świata. Pracowała m.in. z Nicole Kidman, Victorią Beckham czy Sienną Miller. Jest autorką książki pt. "Jedz i bądź piękna". O pracy z gwiazdami i najważniejszych regułach jakie pozwalają zadbać o urodę, Wendy Rowe rozmawiała z reporterką Dzień Dobry TVN - Anną Senkarą.

  Na naszej scenie "Mów do mnie” czyli kolejny singiel z płyty "Gwiazdozbiór" zespołu Snowman. Jak Wam się podoba?

  O nieeleganckich i niestosownych zachowaniach w showbiznesie, Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Edytą Herbuś. Czy aktorka była świadkiem takich sytuacji, lub czy dotknęło ją to bezpośrednio? Zobaczcie.

  O akcji #metoo, skandalu, który wybuchł w Hollywood i okolicznościach, w jakich Kevin Spacey oświadczył, że jest gejem... z Agnieszką Jastrzębską rozmawiali Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Dla kogo luksusem jest "cisza i wolny czas", "gdy można poczytać książkę i posłuchać płyt", a dla kogo posiadanie pięknych rzeczy tworzonych z luksusowych tkanin przez polskich projektantów? Z Joanną Kurowską, Zbigniewem Zamachowskim, Bożeną Dykiel, Dominiką Ostałowską, Joanną Dark, Dorotą Goldpoint i Beatą Ścibakówną rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  Za nami pierwszy półfinał 10. edycji Mam talent. Co się działo za kulisami? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedziała się również, czy jurorzy programu po tylu edycjach nadal lubią ze sobą współpracować, kto jest schabowym skwierczącym na medialnym tłuszczyku, a kto - kiciusiem ;)

  Julia Pogrebińska i John Scott - ona to znakomita aktorka pochodzenia kazachskiego, od lat mieszkająca w Polsce, a on - światowej sławy jogin. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o niezwykłym uczuciu, które ich połączyło. Co Johna zachwyciło w Julii?

  Top modelka Adriana Lima - jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie jest przyjaciółką polskiej zawodniczki MMA Joanny Jędrzejczyk. Jak się poznały? Jak spędzają czas? Czy zdarza im się trenować razem? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Znamy już pierwszych finalistów 10. edycji "Mam Talent". Swoimi pokazami, jurorów i widzów oczarowali: Bracia Kłeczek i Inna Biliaieva. Czy mają sobie coś do zarzucenia w związku z wczorajszym występem i jaka jest ich recepta, żeby wygrać mam talent? Kto był Waszym faworytem?

  Z Danem Brownem, autorem wielu bestsellerów, m.in. "Kodu Leonarda da Vinci" - najlepiej sprzedającej się książki wszech czasów rozmawiał Piotr Kraśko: "Byłem pod ogromnym wrażeniem. Człowiek, który sprzedaje setki milionów książek jest życzliwy, uprzejmy, skromny. Porozmawia z każdym. Cierpliwie czeka na pytanie... 300 - 500 osób czeka na autograf? On podpisze". Czy Watykan kontaktował się z autorem w sprawie jego twórczości? Ile czasu zajmuje mu napisanie powieści? Zobaczcie!

  "... dotykam różnych rzeczy, których ja prywatnie bym nie dotknął. Poznaje ludzi, których bym nigdy nie poznał i latam po świecie z pracą, a nie po pracę". Co sprawiło, że nieśmiały chłopak został aktorem, kiedy przełamał w sobie opór do publicznych wystąpień, ... i czego możemy się spodziewać po najnowszych odcinkach Drugiej Szansy - "Teraz dotykamy więcej tematów mocnych, życiowych, które nas potrafią przyturbować"? Naszym gościem był Wojciech Mecwaldowski.

  Jerzy Kryszak: "Dobrze, że nie pali papierosów, nie biega po podwórku i nie przeklina". O wychowaniu dzieci i roli muzyki w tym procesie, z Jerzym Kryszakiem i jego synem Kamilem rozmawiali Dorota Wellman i Piotr Kraśko. Jak Jerzy czuje się jako dziadek? Czy marzy o wnuczce?

  Po zakończeniu zdjęć do "Prawa Agaty", Agnieszka Dygant postanowiła zrobić sobie przerwę w karierze, podczas której skupiła się na życiu rodzinnym. Teraz wróciła na ekrany w kolejnej części kinowego hitu "Listy do M.". O kulisach powstawania tej romantycznej komedii i łączeniu życia rodzinnego z karierą, opowiedziała w rozmowie z Dorotą Wellman i Piotrem Kraśko.

  "... nie rozumieją, nie mogą się pogodzić. I do końca życia będą sobie zadawać pytanie - co zrobiłam nie tak". Bruksela - samo serce Unii Europejskiej. Ze Starego Kontynentu wyjechało ponad 5 tysięcy osób, żeby walczyć po stronie tzw. Państwa Islamskiego. Młodzi ludzie, w tym kobiety i dzieci. Co wydarzyło się w ich życiu, że przystąpili do organizacji terrorystycznej? Martyna wraz z ekipą udała się miedzy innymi do dzielnicy Molenbeeck, skąd wyjechało do Syrii najwięcej osób. Podróżniczka spotkała się z matkami dżihadystów, aby spróbować to zrozumieć...

  Nasi prowadzący dali się wkręcić Sylwestrowi Wardędze. Czy wszystkie żarty kończą się "na wesoło". Czy czasami "pranksterzy" nie zapędzają się za daleko w pogoni za lajkami? Gdzie leży granica, której nie przekroczy nasz gość? Zobaczcie.

  Czy to prawda, że wybitny kierowca rajdowy, Mistrz Polski w Drifcie oraz najbardziej utytułowany polski motocyklista w Dakarze - Kuba Przygoński w domowych pieleszach przeistacza się w instagramowego męża, który pomaga w tworzeniu kolekcji ubrań i ... w dodatku jeździ zbyt wolno? O swoich pasjach i wspólnym życiu opowiedzieli nam Justyna i Jakub Przygońscy.

  Na początku października ukazała najnowsza płyta Kuby Badacha "Oldschool". Autorką niektórych tekstów jest żona Kuby, Aleksandra Kwaśniewska, między innymi utworu: „Jestem kimś”, który mogliśmy usłyszeć dziś w Dzień Dobry TVN.

  Patrząc jak roznosiła go energia, gdy siedział na naszej kanapie, aż trudno było uwierzyć, że udało mu się zagrać "najspokojniejszego człowieka świata" w filmie "Człowiek z magicznym pudełkiem" w reżyserii Bodo Koxa. Oto nowa twarz polskiego kina - Piotr Polak: "Lubię się wkręcać w rzeczy, lubię szukać nowych metod".

  Ruszają poszukiwania młodego szefa kuchni. Gdzie i kiedy można się zgłaszać na castingi? O przygotowaniach do kolejnej edycji MasterChef Junior, Katarzynie Jaroszyńskiej, opowiedział juror programu Mateusz Gessler. Zgłaszajcie się! :)

  Piotr Kraśko: "Jeszcze chwilę temu był waszym mistrzem i decydował o Waszej przyszłości, a teraz spotykacie się na planie". W studiu Dzień Dobry TVN o pracy z Maciejem Stuhrem, który był ich wykładowcą w szkole filmowej, opowiedziały nam Michalina Łabacz i Eliza Rycembel. Jak odnalazły się na na planie "Belfra", u boku swojego nauczyciela?

  Pierwszą kryminalną opowieść stworzyła gdy miała ... 4 lata. Dziś jest "królową kryminału", a w księgarniach pojawiła się właśnie jej kolejna książka pt. "Czarownica". Naszym gościem była szwedzka pisarka - Camilla Läckberg. Ile czasu przygotowuje się do pisania powieści, zanim zasiądzie do komputera? Jak rodzi się pomysł na historię, jak wygląda jej codzienna praca i jak układają się jej relacje z sąsiadami w rodzinnej Fjällbace, w której rozgrywa się akcja jej powieści?

  Jim Sturgess to brytyjski aktor, znany m.in. z filmu "Niepokonani", "Jeden dzień" czy "Kochanice króla". Właśnie zagrał w katastroficznym filmie "Geostorm" u boku Gerarda Butlera. Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Czy w swoim życiu doświadczył jakiś ekstremalnych warunków pogodowych? Jak wspomina współpracę z Edem Harrisem, a jak pracę na planie filmu "Niepokonani"? Czy miał szansę odwiedzić Polskę?

  Co roku organizowana jest impreza Halloween z udziałem gwiazd. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek postanowiła sprawdzić, czy gwiazdy w tym roku się popiszą i za kogo się przebiorą. Dlatego przyglądała się ich przygotowaniom do Halloween...

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z energetyczną piosenką "Bez ciebie nie ma mnie", wystąpił Marek Kaliszuk. Posłuchajcie! A od dzisiaj także premiera teledysku do tej piosenki z udziałem wielu gwiazd.

  Z aktorem Cezarym Pazurą, który napisał swoją autobiografię, spotkała się dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Jak jego przyjaciele z branży zareagowali na tę książkę i informacje o nich, które zamieścił w książce? Co zmieniłby w swoim życiu, gdyby mógł? Jakich ról nie przyjąłby Pazura?