Gwiazdy

  Gwiazdy

  Wczoraj premierę miała najnowsza płyta Agnieszki Chylińskiej "Pink Punk". Album promuje singiel "Mam zły dzień". Jak mówi sama wokalistka, jest to prosta i szczera płyta. Czy teksty piosenek są o niej czy jest to przenośnia literacka? I czy Chylińska pozwala słuchać dzieciom swoich piosenek?

  John Rhys-Davies to brytyjski aktor, którego znamy z takich produkcji jak: "Władca Pierścieni", gdzie wcielił się w postać krasnoluda Gimlego, czy "Indiana Jones i ostatnia krucjata". Co go sprowadza do Polski? Ile czasu zajęła charakteryzacja do roli Gimlego? I która rola jest dla niego najważniejsza? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  "Pod powierzchnią" w reżyserii Borysa Lankosza to wartka akcja, ciekawa historia i psychologiczne postaci. Za zdjęcia do serialu odpowiada Bogumił Godfrejów, operator, nominowany w 2001 roku do Oscara za krótkometrażowy film "Męska sprawa". Jak Godfrejów buduje relacje między bohaterami za pomocą obrazu i światła? Czy ustawia kadr świadomie?

  Evę Halinę Rich i jej męża Christophera Richa znamy z programu "Żony Hollywood". Półtora roku temu mąż Evy doznał zatoru. Jak wspominają to dramatyczne zdarzenie? Jak dziś czuje się Chris? Z małżeństwem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Projektant mody Maciej Siradzky skupia się ostatnio na remoncie mieszkania, które odziedziczył. Maciej nie wynajął ekipy remontowej, wszystko robi sam. Czy przez remont ucierpiały jego obowiązki zawodowe? W jakim stylu będzie urządzone mieszkanie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiły: basistka Joanna Dudkowska i wiolonczelistka Agnieszka Kowalczyk-Kova. Artystki i towarzyszący im muzycy wykonali jeden z przebojów Michaela Jacksona - "Smooth Criminal".

  Kamil Pawelski jest szerzej znany jako Ekskluzywny Menel. Bloger modowy doczekał się pierwszego dziecka. Jego syn Aben ma niespełna trzy miesiące. Kamil jest bardzo zaangażowanym rodzicem. Co to znaczy? Dlaczego zdecydował się być przy porodzie? I czy to prawda, że razem z żoną zdecydowali się wyprowadzić na wieś? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Gość Dzień Dobry TVN, Urszula Dudziak niedawno skończyła 75 lat i nie ukrywa tego. Jest to dość nietypowe w przypadku kobiet. Dlaczego więc wokalistka nie ma problemu z przyznawaniem się do swojego wieku? Pani Urszula podkreśla również, że akceptuje samą siebie. Ale nie zawsze tak było. Co sprawiło, że nie ma już kompleksów?

  Aleksandra Konieczna to mama, aktorka, i - jak mówi sama o sobie - kobieta w "trampkach". Dlaczego używa takiego określenia w stosunku do siebie? Jakiś czas temu aktorka zagrała w krótkometrażowym filmie "Nazywam się Julita", który wyreżyserował młody reżyser Filip Dzierżawski. W ilu jeszcze debiutach zagrała artystka? Gościliśmy ją w Dzień Dobry TVN.

  Po odejściu Marie Fredriksson z zespołu Roxette Per Gessle zdecydował się kontynuować karierę, ale jak mówi: "Bez Marie jest inaczej, bo przecież występowaliśmy razem przez 30 lat". Z muzykiem spotkał się Mateusz Hładki.

  Już dzisiaj na antenie TVN rusza nowy serial zatytułowany "Pod powierzchnią". W obsadzie znaleźli się Magda Boczarska i Bartłomiej Topa. Aktorów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieli nam o granych przez siebie bohaterach. Jakie tajemnice skrywają? Czy nasi goście lubią grać tak skomplikowane role?

  W 2014 roku Tomasz Kowalski uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu. Początkowa diagnoza okazała się błędna. Rdzeń kręgowy nie został urwany. Jest niestety mocno uszkodzony. Tomasz bardzo szybko rozpoczął rehabilitację. Dzięki egzoszkieletowi powoli się pionizuje. Teraz Tomek wraca do muzyki. Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Czy nagra wymarzoną płytę? Muzyk odwiedził Dzień Dobry Wakacje razem ze swoim synem Natanem.

  George Ezra może pochwalić się tym, że jego debiutancki album był trzecią najchętniej kupowaną płytą w 2014 roku. Eksperci twierdzą, że drugi krążek w najgorszym wypadku powtórzy ten sukces. Koncerty wokalisty przyciągają tłumy, dlatego są ogromnym przedsięwzięciem. Czy kilka lat temu spodziewałby się tego? Kim jest Tamara, której imię znalazło się w tytule nowej płyty George'a? Czy pomaga młodszemu bratu, który również jest muzykiem? Z Georgem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Byliśmy na pokazie mody Vasiny. Kolekcja na wiosnę/lato 2019 bazuje na kolorze, konstrukcji i geometrii. Jak Katarzynie Sokołowskiej, reżyserce pokazów mody współpracuje się z Vasiną? Dlaczego jej pokaz wyróżnia się na tle pozostałych? Co o Vasinie mówią jej przyjaciele, Monika Brodka i Krzysztof Zalewski?

  Polscy influencerzy wybrali się do Londynu na premierę nowego telefonu Huawei.Tam, w bardzo sprzyjających okolicznościach mieli okazję testować nowy telefon, który dzięki swojej sztucznej inteligencji współpracuje z właścicielem. Kto należy do #TeamHuawei? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to najpopularniejsza w mediach społecznościowych para trenerów, która wystąpiła w programie Ameryka Express. Czy dzięki programowi są jeszcze bardziej rozpoznawalni? Czy ich grafik jest zaplanowany na wiele miesięcy do przodu? Kto rządzi w związku - Pamela czy Mateusz? Jakiś czas temu para się zaręczyła. Czy Pamela była zaskoczona oświadczynami? Wyznaczyli już datę ślubu? Fit Lovers gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Film "53 wojny" to opowieść na motywach historii życia słynnego polskiego reportera wojennego - Wojciecha Jagielskiego i czekającej na niego żony Grażyny. W produkcji zobaczymy m.in. Magdalenę Popławską i Dorotę Kolak. Ta pierwsza gra Ankę - żonę korespondenta wojennego, który większość roku spędza na wojnie, a druga - matkę Anki. Aktorki zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o grane przez nie postacie i kulisy wspólnej pracy na planie. Czy przed nakręceniem filmu spotkały się z Jagielskimi?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia - Smolasty (Norbert Smoliński). Wokalista wykonał u nas utwór "Fake Love".

  Syn Edyty Górniak - Allan uczy się w liceum wojskowym. Dlaczego wybrał tę szkołę? Chciałby zostać żołnierzem zawodowym? Czy mama Allana nie miała problemu z zaakceptowaniem jego wyboru? A co nowego dzieje się w życiu zawodowym Edyty? Wokalistkę i jej syna gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Pod koniec 2016 roku Dawid Podsiadło ogłosił, że robi przerwę w tworzeniu i koncertowaniu. Czego dowiedział się o sobie podczas tej przerwy? Zamierza zrobić kolejną dłuższą przerwę w karierze? Po półtorarocznym urlopie muzyk wrócił do fanów z nowym singlem. Zaczął również koncertować. Czy można jeszcze kupić bilety na jego koncerty? Dawida gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Szykuje się wielka gratka dla fanów serialu TVN "Odwróceni". Właśnie trwają zdjęcia do 2. sezonu produkcji. W rolę gangstera Blachy ponownie wciela się Robert Więckiewicz, a policjanta Sikory - Artur Żmijewski. Jak ten pierwszy zareagował, kiedy dowiedział się o planach nakręcenia drugiego sezonu serialu? Chętnie wrócił na plan tej produkcji? Czym zajmuje się Blacha w drugim sezonie? Na czyich losach będzie się skupiała nowa seria?

  Women's Voices jest to projekt koncertowy, który ma na celu udowodnić, że kobiece głosy mają moc. Na jednej scenie wystąpiły takie gwiazdy jak: Kayah, Ania Rusowicz, Monika Brodka, Paulina Przybysz czy Daria Zawiałow. Jak kobiety są traktowane w show-biznesie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Leski w piosence "Humanitarnie". Jak Wam się podoba?

  Byliśmy z kamerą na uroczystej premierze nowego serialu TVN "Pod powierzchnią". Pierwszy odcinek zobaczymy już w najbliższą niedzielę, tj. 21 października o godzinie 21.30. W rolach głównych: Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa oraz Łukasz Simlat. Co ich urzekło w scenariuszu serialu? Jak aktorzy odreagowywali na planie między trudnymi scenami? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W poniedziałek Kensington Palace poinformował, że żona księcia Harry'ego, Meghan, jest w ciąży. Księżna Sussex urodzi wiosną przyszłego roku. Okazuje się, że tylko królowa Elżbieta II będzie miała pełnię praw rodzicielskich do dziecka księcia Harry'ego i Meghan. Ich potomek nie będzie miał też tytułu książęcego. Wynika to z królewskiej tradycji. Okazuje się, że w rodzinie królewskiej panuje wiele zwyczajów dotyczących ciąży oraz samego porodu. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o nich Mateusz Hładki.