Gwiazdy

    Joanna Kołaczkowska nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Podczas kwietniowego wywiadu dla naszego programu zdradziła Kindze Burzyńskiej, że oprócz aktorstwa, dzielnie dba o swoją figurę. Aktorka ćwiczy z trenerem personalnym i "potrafi wykonać 12 pompek". Jak się okazuje - nie kłamała. W ramach akcji #hotX10Challenge, Joanna wykonała je, aby pomóc w zbiórce dla służby zdrowia.

    Ich utwór „Bring me to life” zna chyba każdy. Zespół Evanescence założony w latach 90. XX w. przez Amy Lee i Bena Moody'ego sprzedał swój debiutancki album w 17 milionach egzemplarzy. Był siedmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy, a dwukrotnie został nią uhonorowany. Po 17 latach od pierwszego studyjnego albumu i kilkukrotnych zmianach składu zespół w tym roku wydaje piątą płytę. O szczegółach projektu z wokalistką rozmawiała Gabi Drzewiecka.

    Katarzyna Błażejewska-Stuhr przyznała w internecie, że jej rodzina otrzymuje dziesiątki wiadomości z wyzwiskami i pogróżkami od osób, które nie zgadzają się w wypowiedziami jej męża. Z tego powodu postanowiła „założyć kaganiec” aktorowi, by ten nie rozjuszał hejterów.

    Marcin Prokop bardzo rzadko dzieli się informacjami z życia prywatnego. Nie ukazuje także zdjęć rodziny. Tym razem postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Na Instagramie dziennikarza pojawiło się zdjęcie jego żony, Marii. Jak się okazuje, kobieta ma pewną ciekawą pasję.