Gwiazdy

  Gwiazdy

  Po 12 latach serial „Odwróceni” wraca na antenę TVN. Pierwszy odcinek już w poniedziałek, 25 lutego, o godz. 21.30. Autorem pomysłu na kontynuację jest producent i współscenarzysta pierwszych „Odwróconych” – Artur Kowalewski. O tym, jak się zmienili bohaterowie kultowego serialu TVN w studiu Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z Robertem Więckiewiczem, odtwórcą kultowej roli „Blachy” oraz z producentem serialu.

  91. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego, o godzinie 2:00 czasu polskiego. Z naszymi gośćmi: Danielem Olbrychskim i Agnieszką Grochowską rozmawiamy o oscarowych produkcjach, w których wzięli udział. Jak z bliska wygląda gala Oscarów i czy kiedyś chcieliby odebrać najważniejszą statuetkę w branży filmowej?

  Joszko Broda i jego żona Debora pochodzą z wielodzietnych rodzin, mają 10 dzieci. Wychowują swoje dzieci w wierze katolickiej, bez telewizora, uczą się w domu. Jak wygląda organizacja dnia w tak dużej rodzinie? Jak w ich domu obchodzi się święta Bożego Narodzenia? Poznaj ich niesamowitą historię i posłuchaj kolęd w ich wykonaniu.

  W niedzielę 24 lutego odbył się czat z Mateuszem Ziółko. Zobaczcie zapis czatu z polskim piosenkarzem. Z kim chciałby nagrać duet? Czy chciałby powiększyć jeszcze swoją rodzinę? Kiedy nara nową płytę? Zobaczcie, co odpowiedział Mateusz Ziółko!

  Anna Cieślak i Agnieszka Pankau były gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN. Ania - aktorka filmowa, teatralna, dubbingowa, znana z serialu „Na Wspólnej”. Agnieszka, starsza o 6 lat siostra Ani, prawniczka. To dzięki niej Ania pierwszy raz pojechała na casting aktorski do Warszawy, dostała się do ścisłej czołówki do roli Zosi w „Panu Tadeuszu”. Posłuchajcie, co siostry mówią o swojej relacji!

  Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od początku budził wiele emocji, jednak jedna para Anita i Adrian, zyskali niesamowitą sympatie fanów. Para została wyselekcjonowana przez specjalistów i dzięki nim wzięła ślub. Okazało się, że dopasowanie było idealne - Adrian i Anita nadal są razem, a od ich ślubu minął prawie rok. Co zmieniło się u nich od zakończenia programu? Okazuje się, że Anita i Adrian będą mieli dziecko - to chłopiec!

  Joanna Kulig została mamą! Kilka dni temu na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko - to chłopczyk. W związku z narodzinami maleństwa pojawia się wiele pytań dotyczących tego, czy Joanna Kulig pojawi się na Oscarowej gali, która odbędzie się 24 lutego.

  Justyna Steczkowska jest artystką, której kreacji zazdrości niejedna kobieta. Gabi Drzewiecka odwiedziła wokalistkę podczas jednej z sesji zdjęciowych. Justyna w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej najnowszej płycie i dlaczego inspiruje ją Maria Magdalena.

  Anna Korcz zostanie babcią?! Takie plotki pojawiają się w mediach już od kilku miesięcy. Czy córka Anny Korcz, również Ania, spodziewa się dziecka? Mateusz Hładki postanowił zapytać o pojawiające się plotki aktorkę, która wyjaśniła wszystko.

  Wczoraj swoją premierę miała płyta „Muzyka i słowa. Stanisław Soyka”. W tekstach utworów znajdziemy wiele wzruszających wyznań artysty dotyczących przemijającego czasu oraz o dorastania synów. O rodzinnych relacjach w klanie Sojków oraz o miłości do muzyki w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli nam Stanisław Sojka i Jakub Sojka.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Joanna Dark. Wokalistka wykonała przebój z dawnych lat "Wielka miłość". Utwór ten, wraz z innymi największymi polskimi hitami, których autorem jest Seweryn Krajewski, znalazł się na płycie Joanny, która nosi tytuł "Krajewski na dziś".

  Kasia Tusk została mamą już kilka tygodni temu. Do końca nie chciała zdradzić płci dziecka, jednak my już wiemy, że urodziła córeczkę. Dumny dziadek Donald Tusk pochwalił się nowymi zdjęciami na Instagramie, na których widać jak spaceruje z wnuczką. Zobaczcie!

  „Związek to pracochłonne ognisko. Zawiłość, w której chce się być blisko. Miłość przepali wszystko. Niepielęgnowana zamienia się w popiół”. Andrzej Seweryn razem z żoną Katarzyną Kubacką-Seweryn w studiu Dzień Dobry TVN wykonali utwór LUK-a. Jak mówią słowa piosenki najlepiej oddają to, co chcieliby opowiedzieć o łączącym ich uczuciu. Jak pielęgnuje związek autor piosenki LUK razem ze swoją partnerką Justyną Posadzy?

  „Związek to pracochłonne ognisko. Zawiłość, w której chce się być blisko. Miłość przepali wszystko. Niepielęgnowana zamienia się w popiół”. Andrzej Seweryn razem z żoną Katarzyną Kubacką-Seweryn w studiu Dzień Dobry TVN wykonali utwór LUC-a. Jak mówią słowa piosenki najlepiej oddają to, co chcieliby opowiedzieć o łączącym ich uczuciu. Jak pielęgnuje związek autor piosenki LUC razem ze swoją partnerką Justyną Posadzy?

  Krzysztof Zalewski - muzyk i Igor Brejdygant - scenarzysta, reżyser, pisarz. Rodzinna historia utalentowanych synów aktora Stanisława Brejdyganta jest niezwykła: mają wspólnego tatę, ale o tym, że są braćmi dowiedzieli się już jako dorośli ludzie. Czy udało im się nawiązać rodzinną więź?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Krzysztof Zalewski w piosence "Kurier", która powstała do filmu pod tym samym tytułem w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Nowa produkcja reżysera "Psów" i "Pokłosia" jest zainspirowana historią życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego.