Gwiazdy

  Gwiazdy

  Joanna Przetakiewicz nie boi się eksponować swojej kobiecości i z chęcią dzieli się z fanami na Instagramie swoimi odważnymi zdjęciami. Tym razem też tak zrobiła - Przetakiewicz wrzuciła na swoje konto zdjęcie, na którym pozuje topless! Jest bardzo seksowne!

  Katy Perry skazana za plagiat! Mowa o piosence "Dark Horse". Chrześcijański raper Marcus Gray pozwał piosenkarkę - zauważyły zbyt duże podobieństwo między "Dark Horse" a jego utworem "Joyful Noise" z 2008 roku.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Bartas Szymoniak - artysta, którego utwory to niespotykane dotąd w Polsce połączenie wokalu z beatboxem. Wraz z gitarzystą i wokalistą Michałem Parzymięso zagrali u nas piosenkę "Bo oni ciebie nie znają".

  Katarzyna Puzyńska, pisarka uwielbiana przez czytelników za kryminalną serię o Lipowie oraz książek non-fiction "Policjanci. Ulica" i "Policjanci. Bez munduru" zorganizowała akcję charytatywną #niebieskim na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. O swoim pomyśle opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

  W Darłówku Zachodnim w naszej plażowej strefie eobuwie.pl Basia Pasek spotkała się z Agnieszką Więdłochą, z którą porozmawiała o stylu i o zakupach on-line. Agnieszka jest wielką zwolenniczką robienia zakupów przez Internet. Dlaczego? Posłuchajcie!