Gwiazdy

  Gwiazdy

  Jak podaje serwis Deadline, Jared Padalecki zostanie nowym Strażnikiem Teksasu w powstającym reboocie serii, zatytułowanym "Walker". Aktor, znany polskim widzom z seriali "Kochane kłopoty" i "Supernatural", zagra Cordella Walkera, w którego przed laty wcielał się Chuck Norris. Padalecki, jak wskazuje nazwisko, ma polskie korzenie. Jego dziadek był Polakiem!

  Matylda Pacewicz to jedna z najmłodszych Polskich modelek. Ma niecałe 14 lat, a już chodziła po wybiegu podczas pokazu mody Armaniego w Japonii. Teraz pilnie przygotowuje się do egzaminu ósmoklasisty, ale wciąż ma propozycje nowych sesji i pokazów. Jak to wszystko chce pogodzić i jak poradziła sobie na drugim końcu świata pracując od razu dla jednego z największych domów mody na świecie? Matyldę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Obok niej usiadła Agnieszka Cegielska, która także była modelką w Japonii.

  Marcin Sójka podbija muzyczny rynek. Na naszej scenie wystąpił w utworze „Lepiej” . Jak wyglądała jego droga do kariery? Jak łączy pracę artystyczną z życiem rodzinnym w Siedlcach?

  Dziś o 21.30 trzeci odcinek serialu „39 i pół tygodnia”. Mocna dawka emocji, humoru, dobrej muzyki i niezastąpiony Tomasz Karolak w roli głównej to znaki rozpoznawcze „39 i pół tygodnia”. Z kontynuacji serialu cieszy się również Marina Łuczenko- Szczęsna, która w serialu grała Amandę, córkę głównego bohatera -Darka Jankowkiego.

  Jerzy Radziwiłowicz to polski aktor, który pracował z najlepszymi reżyserami. Był twarzą tak ważnych obrazów jak „Człowiek z marmuru”, czy „Człowiek z żelaza” Andrzeja Wajdy. Teraz Radziwiłowicz dołączył do obsady drugiego sezonu ,,Pułapki”.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mary McCartney. Fotografka przyjechała do Warszawy na zaproszenie Vogue Polska, by wziąć udział w wystawie „Monochrome & Colour”. Jak Mary pracowało się w Polsce?

  Największym tanecznym hitem jest obecnie utwór Blanco Browna -„The Git up”. Do piosenki powstał układ, który w sieci krąży jako #thegitupchallenge. Dawniej wszyscy tańczyli macarenę lub lambadę. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy choreografa Agustina Egurrolę i aktorkę Patrycję Kazadi, z którymi powspominaliśmy piosenki i choreografie, które pokochał świat. Zobaczcie, jak nasi goście poradzili sobie z zadaniem które dla nich przygotowaliśmy.

  Ola Nowak to modowa influencerka, która na Instagramie ma milion obserwatorów. Razem z koleżanką prowadzi najpopularniejszy kobiecy kanał na Youtube. Jak pracuje i żyje jedna z najpopularniejszych kobiet polskiego Internetu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.