Klaudia Nieścior o życiu po Top Model. "To było moje niespełnione marzenie"

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Magda Nabiałczyk
Klaudia Neścior - życie po “Top Model”
Klaudia Neścior - życie po “Top Model”Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Klaudia Nieścior to zwyciężczyni 11. edycji programu Top Model. Zasłynęła z nietuzinkowej osobowości i poczucia humoru. Co obecnie u niej słychać? Jakie marzenia spełnia i z jakimi uczestnikami utrzymuje kontakt?

Historia Kopciuszka, czyli od Top Model do spełnienia marzeń

Droga do sukcesu Klaudii to trochę historia Kopciuszka. Modelka od samego początku nie ukrywała, że miała trudne dzieciństwo. W wieku 10 lat wraz z młodszym bratem trafiła do rodziny zastępczej, ponieważ ich biologiczni rodzice, jak sama mówi, nie poradzili sobie z opieką nad nimi.

- W programie przepracowałam połowę swojego życia, a to, co jeszcze zostało, to jeszcze ze mną siedzi, ale jestem na etapie przepracowywania. Nie wyobrażam sobie, żeby nie mieć kontaktu z moim bratem. Tylko on wie, co przeszliśmy - wspominała.

Obecnie modelka nie tylko działa w social mediach i modelingu, ale także spełnia swoje marzenia muzyczne. Jest w trakcie nagrywania debiutanckich singli.

- U mnie jest bardzo dobrze, moje myślenie i życie się zmieniło. Przeprowadziłam się do Warszawy. Do Top Model przygotowywałam się długo, 7 lat się zbierałam. Teraz stawiam duży nacisk na muzykę. To było moje niespełnione marzenie do zrealizowania. Chodzę na lekcję logopedyczne, lekcje śpiewu. Prywatnie przyjaźnie się z osobami, które tworzą muzykę, więc jesteśmy tak zgraną ekipą, że ta muzyka sprawia mi bardzo dużą radość. Już mam od długiego czasu stworzoną te główną piosenkę, która wyjdzie do ludzi. Nie mogę się doczekać – stwierdziła.

Przyjaźń na planie Top Model

Na planie programu Top Model Klaudia poznała Adę. Z modelką przyjaźni się do dziś. Jak obie przyznają, połączyła ich ta sama energia, temperament i zbliżona osobowość.

- Poznałyśmy się na castingach, potem na boot campie. Miałyśmy tę samą reakcję. Jestem zdania, że w życiu tylko raz spotykamy się z osobą, która jest charakterem bardzo podobna do nas. Rozumiemy się bez słów – zapewniła Ada Hyzopska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Magda Nabiałczyk

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości