marzenia

  Ewa Chodakowska spełniła swoje marzenie. Trenerka fitness wraz z mężem kupiła dom pod Atenami, który właśnie zaczynają remontować. Nam propagatorka zdrowego stylu życia zdradziła, jak wygląda jej codzienność, co obecnie widzi z tarasu i dlaczego Grecję traktuje jak swój drugi dom.                      

  Trasa koncertowa Sanah trwa w najlepsze, a młoda wokalistka nie może narzekać na brak zainteresowania. Na jej występy przybywają tłumy, a bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Tymczasem Zuzanna ma inne, nietypowe marzenie.

  Martyna Wojciechowska po przerwie ponowienie spotkała się z adoptowaną córką - Kabulą. Dziewczyna przyleciała do Polski na krótkie wakacje, podczas których spełniać będzie swoje kolejne marzenie.

  Mało kto wie, że po Sekwanie pływa turystyczna łódka, a na jej pokładzie rządzi Polak. Jak to się stało? Artur Betcher pewnego dnia wziął sprawy w swoje ręce i postanowił spełniać marzenia. - Mam pracę, którą kocham – podkreśla.

  Zawsze chcieliście spróbować swoich sił na wybiegu? Przed aparatem czujecie się jak ryba w wodzie? Nie przegapcie tej szansy - marzenia są na wyciągnięcie ręki. Trwają właśnie castingi do 11. edycji Top Model. To jak, gotowi na nową przygodę?

  Katarzyna Johnson o karierze w branży modowej myślała od zawsze, jednak nikt nie brał jej marzeń na poważnie. Pewnego dnia postanowiła zaryzykować, postawiła wszystko na jedną kartę i wyleciała do Miami.

  Agnieszka Kot nie odcina kuponów od popularności męża, tylko konsekwentnie buduje własną pozycję w świecie filmu i sztuki. W 2021 roku Agnieszka Kot zadebiutowała w roli reżyserki prezentując krótki metraż zatytułowany „Jeszcze jeden koniec świata”. Obecnie pracuje nad kolejnym filmem – tym razem fabularnym. O swojej ścieżce zawodowej i współpracy z mężem opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  "Jakie masz plany na wiosnę?" - zapytał nauczyciel. Odpowiedź chłopca obiegła światowe media.

  Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie Klary i odwołała się do jej zajęć dodatkowych. Trenerka przyznała, że zapisała córeczkę na różne aktywności, by ta mogła sama zadecydować, co najbardziej jej się podoba i co chciałaby dalej robić. Tylko czy część z nich nie jest przenoszeniem niepełnionych ambicji mamy? Jak przyznała Anna, granica jest bardzo cienka.

  "Straciłam źródło dochodu, a ludzie pukali mnie po głowie".

  Chelsea Werner udowadnia, że chcieć to móc. Wystarczy tylko mieć marzenia i sumiennie za nimi podążać. Dziewczyna mimo tego, że urodziła się z zespołem Downa, czerpie z życia garściami. Nie tylko zastała modelką, ale także 4-krotną mistrzynią olimpijską.

  Motywacja to słowo o bardzo szerokim polu znaczeniowym, stawiające wiele możliwości przed szkoleniowcami. Ostatnimi czasy posiadanie prywatnego coacha stało się bardzo popularne. Czy potrzebujesz jednak całkiem obcej osoby, aby pilnowała Twoich postępów w realizacji celów, które sobie założyłeś? Sprawdź, jakie typy motywacji istnieją i jak ją w sobie zwiększać.

  Marzenia to wyobrażenia na temat przyszłości lub teraźniejszości, które mogą być inspiracją i motywacją do działania. Tematyka marzeń jest dosyć rzadko podejmowana przez badaczy, naukowcy znacznie częściej koncentrują się na marzeniach sennych, czyli snach i fazie REM.

  "W życiu bym nie pomyślała"

  Chcesz zmienić swoją pracę, więcej zarabiać? Możesz to osiągnąć dzięki manifestacji intencji. Nadanie odpowiedniego kierunku myślom pomaga odnieść sukces. O technice, która pomaga nam zrealizować to, co sobie założyliśmy, porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z psycholog Klaudią Pingot.

  Głowa w chmurach i plany na przyszłość? Każdemu zdarza się czasem pomarzyć, a cele w życiu warto mieć. 8 września obchodzimy Światowy Dzień Marzyciela! Przedstawiamy zatem kilka filmów, w których to właśnie marzenia grają główne role.

  Dominika Gwit cieszy się ogromną sympatią fanów, z którymi ma stały kontakt w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda dodała tajemniczy wpis, którym zapowiedziała rewolucję w swoim życiu. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl zdradziła nieco więcej szczegółów. Co planuje Dominika?

  Weronika Rosati zdradziła, jakie jest jej ulubione i najpiękniejsze wakacyjne miejsce. Aktorka w sieci pochwaliła się archiwalnym zdjęciem oraz przyznała, że marzy, aby ponownie odwiedzić włoskie miasto. O które dokładnie chodzi?

  Martyna Wojciechowska często w mediach społecznościowych przedstawia sylwetki silnych i niezależnych kobiet. Niedawno podróżniczka zaprezentowała dokonania pewnej 33-latki. Jak przyznała, Angela Maxwell, która z pozoru miała wszystko, pewnego dnia porzuciła stabilizację i przeszła świat na piechotę.

  Marta Lach to 24-letnia kolarka, która spełnia marzenia. Odnosi niebywałe sukcesy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pragnie pojechać na igrzyska olimpijskie, a specjaliści nie mają wątpliwości, że jej się to uda. Teraz o swojej niezwykłej pasji opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Andrzej Łagowski spełnił jedno ze swoich największych marzeń. Mężczyzna własnoręcznie zbudował tratwę i wyruszył w rejs z Puław w kierunku Morza Czarnego. Jak wyglądała budowa sprzętu i pierwsze dni na wodzie?

  "Kuchenne rewolucje" to program, który budzi emocje widzów siedzących przed telewizorami. Wszystko za sprawą żywiołowej Magdy Gessler, która wie, czym jest prawdziwa zmiana. Na przestrzeni 11 lat znana restauratorka rzucała już talerzami, krzyczała, ale ostatecznie pomagała rozkręcać nawet najtrudniejsze biznesy. Z okazji 300. odcinka odwiedziliśmy gwiazdę z kamerami oraz porozmawialiśmy o najciekawszych wspomnieniach i planach.

  Magda Szuba może być jedną z pierwszych Polek, które ukończą prestiżowy kierunek - Global Entertainment and Music Business na amerykańskim uniwersytecie muzycznym - Berklee College of Music. Pianistka otrzymała stypendium, niestety nie jest w stanie pokryć wszystkich kosztów. Poprzez internetową zbiórkę prosi więc o wsparcie i pomoc w spełnieniu marzeń.

  Adam Wdówka jest najmłodszym uczestnikiem programu "Down the Road". Chłopak w programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, że bardzo chciałby zagrać z zespołem Afromental. Na odpowiedź grupy nie trzeba było długo czekać. Muzycy zaprosili Adama do siebie do studia. Jak wyglądało to niezwykłe spotkanie? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Beata Ścibakówna należy do grona najbardziej szanowanych polskich aktorek. W przeciągu swojej kariery zagrała w wielu produkcjach i zyskała sympatię tysięcy fanów. Teraz obchodzi swoje 53. urodziny. O czym marzy?

  Bajeczny widok, rajska plaża i piękne słońce. Daniel Józek Qczaj spełnił swoje marzenie i poleciał na Seszele. Trener i motywator podzielił się ze swoimi obserwatorami filmikiem z wakacji i szczerą wypowiedzią o tym, za co siebie ceni.

  Olivier Janiak postanowił opowiedzieć o studenckich czasach. Jak się okazuje, dziennikarz pracował wtedy jako barman. Koledzy z dawnych lat przypomnieli mu o tym, że już wtedy podzielił się z nim marzeniem o wielkiej karierze.

  Weronika Rosati to jedna z nielicznych polskich aktorek, które próbują swoich sił w Hollywood. Artystka konsekwentnie realizuje marzenia i udało jej się już zagrać u boku największych sław. Teraz wyznała, że wiele osób w nią nie wierzyło.

  Karolina Pisarek to jedna najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich modelek. Choć ma zaledwie 23 lata, ogromu sukcesów może jej pozazdrościć wiele starszych koleżanki z branży. Nic nie przyszło jej jednak ot tak, bez wysiłku. Wszystkie osiągnięcia młodej gwizdy to zasługa jej ciężkiej pracy, konsekwencji i wielu wyrzeczeń. Gdzie Karolina widzi siebie za parę lat? W rozmowie z nami modelka ujawniła, jaki ma "plan b" na życie, o czym marzy i co ją onieśmiela.