Gwiazdy

  Gwiazdy

  "Prawda" to opowieść o skomplikowanej relacji matki i córki. W rolach głównych wystąpiły rewelacyjne francuskie aktorki Catherine Deneuve i Juliette Binoche. Za reżyserię odpowiedzialny był Japończyk Hirokazu Koreeda. - Współpraca była trochę skomplikowana. Cały czas był przy nim jego tłumacz, który musiał wszystko na bieżąco przekładać - wspomina Deneuve w rozmowie z Anną Wendzikowską.

  Zuzanna Bijoch to modelka, która w świecie mody osiągnęła już chyba wszystko. Mogliśmy ją zobaczyć zarówno w pokazach cenionych domów mody, takich jak: Prada, Gucci, Christian Dior, Chanel, Dolce & Gabbana, czy Louis Vuitton, jak i w największych magazynach modowych, m.in.: „Elle”, „Vogue”, czy „Harper’s Bazaar”. Jak modelka łączy pracę ze studiami, które podjęła w USA?

  Ewa Żmijewska rusza na podbój muzycznej sceny. Artystka wraz z koleżanką ze studiów, Shandrelica Casper stworzyła zgrany duet. Dziewczyny mają już na koncie swoją pierwszą płytę, a druga jest w przygotowaniu. Niedługo młode artystki wyjeżdżają do Curacao, gdzie zaczynają trasę koncertową. Zobaczyć można je również w Europie.

  Przed Rafałem Maserakiem kolejne życiowe wyzwanie – tym razem jako świeżo upieczonego ojca. Tancerz i jego ukochana – Małgorzata Lis powitali na świecie swojego pierwsze dziecko.

  Jan Komasa nie przestaje nas zaskakiwać. Niedawno jego nominowany do Oscara film "Boże Ciało" zdobył aż 11 Orłów, a szansę na sukces ma już kolejny jego film, "Sala Samobójców. Hejter”. Najnowsze dzieło Jan Komasy zakwalifikowało się do konkursu głównego jednego z najważniejszych festiwali kina niezależnego - Tribeca Film Festiwal w Nowym Jorku.

  Film „Boże ciało” to jedna z tych produkcji, o której nie przestaje się mówić. Główni bohaterowie cieszą się zainteresowaniem mediów i udzielają licznych wywiadów. Nasz reporter, Mateusz Hładki dowiedział się, z kim utalentowany Bartosz Bielenia dzieli życie. Dziewczyna aktora po raz pierwszy udzieliła telewizyjnego wywiadu. Kim jest i czym się zajmuje? Zobaczcie sami.