Gwiazdy

    Gwiazdy

    Ewa Farna, podobnie jak inni artyści, jest spragniona kontaktu z publicznością. Piosenkarka wzięła udział w wyjątkowym projekcie - po czterech tygodniach wyszła z domu i zagrała koncert dla seniorów. Wszystko odbywało się w bezpiecznej odległości od widzów, ponieważ gwiazda występowała pod ich oknami. O tym, jak jej mija kwarantanna, Ewa Farna mówiła w naszym programie.

    Ciąg dalszy koncertów online. Tym razem na występ w sieci zdecydowała się Monika Brodka. Polska piosenkarka wystąpi live już dziś o godzinie 18:00. Cel tego występu jest szczytny, dlatego zachęcamy was gorąco do wzięcia udziału. Gdzie możecie posłuchać Moniki?

    Nawet, gdy jesteśmy zamknięci i żyjemy w zwariowanym świecie izolacji, dobre rzeczy dzieją się wszędzie. Tak uważa John Krasinski, amerykański aktor polskiego pochodzenia, który z powodu braku optymistycznych informacji w telewizji, postanowił założyć swoją. Jego program SGN podbił serca internautów. Zobacz, dlaczego.

    Bebel Gilberto to urodzona w Nowym Jorku córka brazylijskich muzyków, jej ojciec był współtwórcą bossa novy. Bebel od najmłodszych lat śpiewała razem z mamą. Międzynarodowy sukces odniosła już debiutancką płytą, a na swoim koncie ma wiele nagród muzycznych. Teraz wraca z nowa płytą. Jak wspomina swoje dzieciństwo? O tym wokalistka opowiadała w rozmowie z Gabi Drzewiecką.