Gwiazdy

  Gwiazdy

  Cykl opowieści o mecenas Joannie Chyłce Remigiusza Mroza sprzedał się w milionach egzemplarzy. Na ich podstawie powstał serial „Chyłka – Zaginięcie”, którego pierwszy odcinek widzowie TVN mogli obejrzeć 30 marca 2019 roku. W rolę tytułowej Joanny Chyłki – wcieliła się Magdalena Cielecka. Czy ma dużo wspólnego z bezkompromisową i ambitną mecenas? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Sidney Polak wykonał utwór „Ogień i stal”. Piosenka pochodzi z płyty wokalisty zatytułowanej „3”, którą wydał w 2018 roku.

  Olga Nowotarska to polska modelka, którą pokochały największe marki na świecie. 23-latka pochodzi z Radomia. Lepiej niż na wybiegu, czuje się przed obiektywem aparatu. Modelka jeździ na sesję zdjęciowe w najróżniejsze zakątki świata. Pracowała już między innymi: w Nowym Jorku, Paryżu, Madrycie czy w Tokio. Jest również twarzą jednej z największych i najbardziej prestiżowych marek kosmetycznych na świecie. Z modelką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Niedawno Iwona Węgrowska ogłosiła w mediach społecznościowych, że po czterech latach związku rozstała się ze swoim partnerem Maciejem Marcjanikiem. Jednak w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że oboje nie mogą bez siebie żyć. Jaki jest więc status ich związku?

  Maria Winiarska, polska aktorka, to obecnie jedna z najbardziej znanych influencerek na Instagramie! Okazuje się, że w instagramowy świat Marię Winiarską wkręciła jej córka Zosia Zborowska. Jak to zrobiła?

  W "Diagnozie" Maja Ostaszewska wciela się w postać doktor Anny Leśniewskiej. Dlaczego aktorka lubi grać w serialu? Zdradziła, co się stanie z jej bohaterką w tej serii? Z Mają Ostaszewską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński będą mieć dziecko. Maleństwo przyjdzie na świat wiosną tego roku. Małżeństwo pochwaliło się tą wspaniałą wiadomością na Instagramie jeszcze w lutym. Janachowska czuje się w ciąży świetnie, dlatego na razie nie zamierza rezygnować z pracy. Z drugiej jednak strony, nie czuje się jeszcze gotowa na przywitanie dziecka - nie ma nawet wyprawki! Czy w związku z tym panikuje? Posłuchajcie!

  To jest news! Jako pierwsi w Polsce zdradzamy tajemnicę naszego redakcyjnego kolegi Mateusza Hładkiego. Dziennikarz po godzinach przygotowuje się do zawodów kulturystycznych. O szczegółach Mateusz opowiedział Bartkowi Jędrzejakowi.

  "Będzie dym" to nowa piosenka zespołu Big Cyc opisująca kultywowane przez rodaków "Dni Świętego Grilla", w czasie których przy jadle i napojach bratamy się z rodziną, znajomymi i sąsiadami.