Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wzięli drugi ślub. Małgorzata Rozenek-Majdan: "Najpiękniejszy, na jakim byliśmy"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Historia miłości Omeny Mensah i Rafała Brzoski
Historia miłości Omeny Mensah i Rafała Brzoski
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Małgorzata Rozenek-Majdan bawiła wraz z mężem na egzotycznym ślubie Omeny Mensah i Rafała Brzoski. Prezenterka pogody i filantropka oraz biznesmen odnowili przysięgę małżeńską w pięknych okolicznościach przyrody. Na instagramowych kontach gwiazd pojawiły się relacje z uroczystości.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wzięli drugi ślub. Wśród gości Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem

Kilka tygodni temu Omenaa Mensah w rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim zapowiedziała, że zamierza wraz z mężem Rafałem Brzoską odnowić złożoną w 2019 roku przysięgę małżeńską. - W tym roku robimy odnowienie, powiemy to, a co tam - wyznała przed kamerami.

Prezenterka pogody i filantropka zrealizowała swój plan szybciej, niż można by było przypuszczać. Ceremonia odbyła się poza granicami kraju, w iście egzotycznych klimatach, a udział w pełnym emocji wydarzeniu wzięli m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, którzy zrelacjonowali przebieg uroczystości w mediach społecznościowych.

Na Instagramie pojawiło się nagranie oraz kilka zdjęć, na których widać zarówno ślubną stylizację panny młodej, jak i kreację jej bliskiej koleżanki z branży. Omenaa Mensah włożyła na tę okazję jasną suknię z piórami, trenem i głębokim dekoltem na plecach. Całość przyozdobiła orientalnymi dodatkami - dużych rozmiarów naszyjnikami oraz charakterystycznym nakryciem głowy. Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła natomiast na nieco skromniejszy ubiór. Gwiazda TVN zaprezentowała się w gładkiej, długiej sukni w kolorze szampańskim.

- To był najpiękniejszy ślub, na jakim byliśmy - napisała podekscytowana. - Z szacunku do świata, ze zrozumienia różnorodności, wielkiej miłości do sobie nawzajem i innych powstała ceremonia zapierająca dech w piersiach. Dziękujemy, że mogliśmy być jej częścią. Jak cała wasza rodzina i wszyscy przyjaciele - kochamy was na dobre i na złe, zawsze - dodała na Instagramie przyjaciółka Omeny Mensah.

- Gosiu, Radku, cudownie, że jesteście częścią naszego świata, który wspólnie z radością staramy się zmieniać na lepsze. Dziękuję, że byliście z nami w tak ważnym dniu! PS. To nie koniec naszego magicznego czasu tu - odpowiedziała wzruszona panna młoda.

Historia miłości Omeny Mensah i Rafała Brzoski

Omenaa Mensah spotkała na swojej drodze Rafała Brzoskę, gdy jako właścicielka fundacji szukała partnerów finansowych do otworzenia szkoły w Ghanie. - Poznaliśmy się w momencie, kiedy nie mieliśmy nic. Starając się o kredyt, musiałam wziąć trzeci na siebie. (...) Było nam trudno, ale byliśmy tak zakochani, że trochę cieszyłam się, że będziemy się razem dorabiać - zaznaczyła w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Pierwszy ślub prezenterki pogody i biznesmena odbył się w 2019 roku. Para doczekała się narodzin syna Vincenta. Chłopiec ma obecnie pięć lat.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl, Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości