Katarzyna Skrzynecka na wakacjach na Cyprze. Rodzinne zdjęcie zachwyca

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak zadbać o małżeństwo i przyjaźń?
Jak zadbać o małżeństwo i przyjaźń?
Wakacje bez paszportu
Wakacje bez paszportu
Tego nie rób podczas wakacji
Tego nie rób podczas wakacji
Wolontariat - ciekawy sposób na wakacje
Wolontariat - ciekawy sposób na wakacje
Bezpieczne wakacje Twojego dziecka
Bezpieczne wakacje Twojego dziecka
Uroki i magia wakacji w starym stylu
Uroki i magia wakacji w starym stylu
Najlepsze książki na wakacje - co czytać latem?
Najlepsze książki na wakacje - co czytać latem?
Kiedy wakacje stresują, zamiast cieszyć
Kiedy wakacje stresują, zamiast cieszyć
Na wakacje na Śląsk
Na wakacje na Śląsk
Katarzyna Skrzynecka wraz z rodziną wyjechała na wakacje. Aktorka postanowiła rozpocząć sezon podróżniczy na Cyprze. W sieci pochwaliła się wyjątkowymi, rodzinnymi zdjęciami. "To tylko, póki co, impresja paru malowniczych, podróżnych chwil"

Katarzyna Skrzynecka - kariera i życie rodzinne

Katarzyna Skrzynecka to popularna prezenterka telewizyjna, autorka tekstów i aktorka. Na deskach teatralnych występowała w takich spektaklach jak: "Metro", "Chicago", czy "Między łóżkami". Dużą popularność przyniosły jej także role w serialach oraz filmach. Ostatnio skradła serca widzów, swoją rolą Marleny Wolańskiej, w komedii "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4".

Kasia, jak sama o sobie mówi, jest zakochana w przyrodzie i w aktywnym spędzaniu czasu, jednak na samym piedestale od zawsze stawia rodzinę. Aktorka jest w szczęśliwym małżeństwie z mistrzem Polski i Europy w fitnessie, Marcinem Łopuckim, za którego wyszła w 2009 roku. Zakochani doczekali się córki, Aliki Ili, której imię w języku greckim oznacza "krystaliczna, szczera, szlachetna". Kasia jest też macochą dla Pauliny Łopuckiej, jednak jak wielokrotnie powtarzała, ich realcja jest wzorowa.

Popularna aktorka w naszym studiu podkreśliła - Mimo że jestem 15 lat po ślubie, to nie podam recepty na uniwersalny związek, bo każdy jest inny.

-  Jesteśmy oboje ludźmi niekonfliktowymi. Nasze dzieci wychowują się w atmosferze bez awantur. Chyba nawet nie wiedzą, co to znaczy kłócący się rodzice, bo my się nigdy nie żremy. Mamy bardzo dużo poczucia humoru - powiedziała. - Jak pojawiają się jakieś iskrzenia, to najczęściej obracamy to w żart (...) My się lubimy - dodała.

Kasia Skrzynecka z najbliższymi na Cyprze

Nie od dziś wiadomo, że Kasia uwielbia wakacyjne wyjazdy, dzięki którym może naładować się pozytywną energią na cały rok. Tym razem rodzina postawiła na Cypr. Popularna aktorka podzieliła się wyjątkowym kadrem na Instagramie, na którym widzimy uśmiechniętą mamę z córką. Jedno jest pewne, humor im dopisuje.

- To tylko, póki co, impresja paru malowniczych, podróżnych chwil z ostatniego tygodnia podróży po Cyprze. Wyruszamy rano, wracamy nocami, eksplorujemy miejsca piękne, historyczne, starożytne… spoza tradycyjnych szlaków wycieczkowych biur podróży. Obiecuję kilka krótkich opowieści i galerii z poszczególnych obejrzanych i podziwianych miejsc niebawem - napisała pod postem Kasia.

Pod rodzinnym zdjęciem komplementów nie brakuje.

- Piękna Mama, piękna córka - napisała jedna osoba. - Super wyglądacie - dodała druga. - Wspaniała, cudowna Rodzina - podsumowała trzecia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości