Katarzyna Skrzynecka

  Katarzyna Skrzynecka

  Z każdym dniem sytuacja w Turcji jest coraz bardziej dramatyczna. Od środy wybuchło już 119 pożarów w rejonach Antalyi, Mugli i Tunceli. Sytuację w kraju z przejęciem śledzi aktorka, Katarzyna Skrzynecka, która na swoim koncie na Instagramie podzieliła się informacjami, które do niej dotarły. Pod postem można przeczytać przejmujące relacje z Turcji od Polek, które obecnie tam przebywają.

  Jego koleżanka ze studiów, Katarzyna Skrzynecka stwierdziła, że: "był jednym z najzdolniejszych aktorów na roku, o ile nie najzdolniejszym". O aktorstwie, polskim poczuciu humoru, "Milionerach" oraz o tym, co zrobić kiedy w podróży przez życie "złapiemy się złej liany", rozmawialiśmy z Hubertem Urbańskim: "Trzeba się wspiąć na drzewo i znowu skakać"!

  Katarzyna Skrzynecka o tym, czy posiadanie psa pomaga w rozwoju dziecka. Mężczyzna, który stosuje botoks, czyli jak współczesny facet walczy o urodę. Rodzice olimpijczyków – jak przeżywają największe wyzwanie sportowe w karierze swojego dziecka? Iluzje optyczne w modzie, czyli sukienki, które odmienią twoją figurę! Bądźcie z nami jutro od 8:00. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Spektakle teatralne poprzedzone pokazem garnków. Czy artystom nie wypada brać udziału w komercyjnych przedsięwzięciach? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Piotr Gąsowski oraz Katarzyna Skrzynecka. Czy wyrazili by zgodę, aby przed spektaklem z ich udziałem "wystąpiły" garnki, zupki czy inne gadżety? A może eventy przed zasadniczym spektaklem są wynikiem nierentowności teatrów?

  Przy mnie jesteś małym orzeszkiem laskowym - powiedział do Doroty Wellman Marcin Prokop. Kiedyś Anna Mucha powiedziała, że sukces można odnieść tylko wtedy, kiedy się jest bardzo szczupłym, dlatego zaczęła się odchudzać. Co na to goście Dzień Dobry TVN: Maja Sablewska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Skrzynecka i Olga Kaczyńska? Czy atrakcyjny wygląd i szczupła sylwetka pomagają osiągnąć sukces w show-biznesie?

  Czy Maja Sablewska nadal pozostaje w kontakcie z mamą Dody? O współpracy z Dorotą Rabczewską opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy obie Panie się pogodzą?

  Z łatwością i często wymieniamy telefony, buty, sukienki, samochody i... partnerów. Nie walczymy o związki. W Warszawie rozpada się już co trzecie małżeństwo, a co drugie małżeństwo zawarte w 2011 roku jest małżeństwem wtórnym. Dziś bez trudu można zostać mężem lub żoną. Kilkadziesiąt lat temu było znacznie trudniej - mówił w Dzień Dobry TVN socjolog prof. Mariusz Jędrzejko. Kto częściej inicjuje rozpad związku - kobieta czy mężczyzna? Kiedy nie warto walczyć o związek? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Katarzynę Skrzynecką, Marię Niklińską i Michała Lesienia.

  Nie dość, że jak wynika z badań, zarabiają mniej niż mężczyźni to jeszcze muszą więcej wydawać na codzienne utrzymanie. O tym, ile kosztuje bycie kobietą rozmawialiśmy dziś z Katarzyną Skrzynecką, Olgą Kozierowską, Katarzyną Pakosińską i Moniką Jaruzelską.

  Jak wygląda samoocena polskich matek? Dlaczego kobiety po porodzie przestają dbać o siebie i skupiają się tylko i wyłącznie na dziecku? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Skrzynecką i Marcina Łopuckiego, którzy niedawno zostali rodzicami. Jakim ojcem jest Marcin i jak wspiera Katarzynę?

  Odsetek rodzących się w Polsce wcześniaków jest bardzo wysoki. Jak wygląda życie mamy wcześniaka, wie Katarzyna Skrzynecka, która pod koniec listopada 2011 roku urodziła córeczkę, która jest wcześniakiem. Dziewczynka przyszła na świat 1,5 miesiąca przed terminem i nic, jak zdradza w Dzień Dobry TVN szczęśliwa mama, nie zapowiadało jej wcześniejszych narodzin. - To taka radość.... Mały ssak jest tak cudny, że wszystko mu się wybacza - powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

  Czy kobiety i mężczyźni mają odmienne poczucie humoru? A może śmieszą nas te same żarty? Czy, kiedy mężczyzna deklaruje, że uwielbia kobiety z poczuciem humoru, to tak naprawdę ma na myśli, że uwielbia kobiety, które kochają jego poczucie humoru? O poczuciu humoru u kobiet i mężczyzn i tym, dlaczego czasem wcale nie śmiejemy się z tych samych rzeczy rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Piotrem Mosakiem, Hanną Śleszyńską, Katarzyną Skrzynecką i z Domanem Nowakowskim.

  Od kilku dni drzwi warszawskiego Teatru Bajka są szczelnie zamknięte, a na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły afery związanej z jego działalnością. Znane nazwiska polskiej sceny teatralnej filmowej postanowiły przerwać milczenie i zawalczyć o swoje prawa.