Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"?
Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"?
Źródło: Player.pl
Marcin Łopucki i Piotr "Twoja Stara" Buśko wygrali pierwszą edycję "Czas na show. Drag Me Out". Podczas tej przygody Marcin mógł liczyć na ogromne wsparcie żony, znanej aktorki Katarzyny Skrzyneckiej. Czym na co dzień zajmuje się Marcin Łopucki i jak poznał swoją ukochaną? Sprawdź.

Zwycięzca "Czas na show. Drag Me Out"

Przygoda z "Czas na show. Drag Me Out" dobiegła końca. We wtorek, 9 kwietnia poznaliśmy zwycięzcę 1. sezonu programu, w którym sześciu znanych mężczyzn pod okiem mentorek, poznawało i uczyło się barwnego, artystycznego świata Drag Queens. Decyzją jury w składzie: Michał Szpak, Anna Mucha i Andrzej Seweryn, program wygrali Marcin Łopucki i Piotr "Twoja Stara" Buśko.

Dalsza część artykułu znajduje się pod wideo:

Marcin Łopucki w “Czas na Show. Drag Me Out”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Marcin Łopucki podzielił się swoim sukcesem publikując w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcie z żoną, Katarzyną Skrzynecką i dwoma córkami. - Kto by pomyślał, że kulturysta zostanie Tą najlepszą?! Do tej pory nie wierzę! To kosmos, ale mega przygoda, [...] dziękuję rodzinie za to, że jesteście i dzielnie mnie dopingowałyście. Kocham Was - czytamy w poście na Instagramie.

Marcin Łopucki - co o nim wiemy?

Sportowiec i znana aktorka Katarzyna Skrzynecka pobrali się w 2009 roku. Zanim zaczęli być razem, wiele lat pozostawali na stopie koleżeńskiej. W 2011 roku na świat przyszła ich pierwsza wspólna pociecha, Alikia Ilia. Marcin Łopucki jest też ojcem bliźniąt z poprzedniego związku - Pauliny i Dawida, starszych od Alikii o 16 lat.

Marcin został ojcem w wieku 21 lat i musiał samodzielnie wychowywać swoje dzieci. Katarzyna Skrzynecka wielokrotnie podkreślała, że ma z nimi bardzo dobry kontakt. - Jestem dla mojej starszej córki mamą. Kocham ją tak samo, jak moją młodszą córkę. I my się bardzo w życiu wspieramy. Wiem, że takie podejście nie jest częste, ale w naszej rodzinie tak właśnie jest - mówiła w rozmowie z "Faktem".

Marcin Łopucki może poszczycić się nienaganną formą. Jest wielokrotnie nagradzanym kulturystą. Czterokrotnie zdobył tytuł Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej, jednak lista jego sportowych wyróżnień jest znacznie dłuższa. - Jak ja kocham trenować. To moment gdzie całkowicie oddaję się kulturystyce! Dla większości społeczeństwa jest wyjątkowo nudna, ale każdy ma swoją pasję - pisał niedawno na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes