Katarzyna Skrzynecka w niecodziennym wydaniu. Tak wyglądała w dniu swojego ślubu

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?
Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki to jedna z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Choć trudno w to uwierzyć, gwiazdorska para 19 czerwca świętuje 14. rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji mąż aktorki przypomniał zdjęcia z ich romantycznej sesji zdjęciowej w Grecji. Czy małżonkowie bardzo się zmienili?

Rocznica ślubu Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki to małżeństwo, które chętnie dzieli się w sieci swoimi wspólnymi zdjęciami. Zanim zrodziło się między nimi uczucie, długo się ze sobą przyjaźni. 19 czerwca aktorka i trener świętowali 14. rocznicę swojego ślubu, o czym przypomniał sporowiec na swoim Instagramie.

- 0,11,12,13....14 rocznica naszego małżeństwa. I tak to życie leci. Dzieci dorastają. A my jak zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi. Czego można chcieć więcej? Podróży, wakacji, radości, miłości, szczęścia! Chwilo trwaj wiecznie. Moja żona, przyjaciel, miłość – napisał Marcin Łopucki w social mediach.

Katarzyna Skrzynecka w dniu ślubu

Rocznicowe życzenia do Marcina Łopuckiego opatrzone były zdjęciami z sesji ślubnej, która odbyła się na Santorini. Małżonkowie wielokrotnie podkreślali, że to właśnie w tej części świata najchętniej lubią wypoczywać i wielokrotnie tam wracają nie tylko na wakacje.

Podczas sesji zdjęciowej aktorka i sportowiec mieli na sobie te same stroje, które ubrali na ślub w Warszawie. Marcin postawił na kremowy garnitur i jasną koszulę, zaś Kasia wystąpiła w krótkiej, białej sukience na ramiączkach.

Dwa lata po ślubie Kasia i Marcin zostali rodzicami Alikii Ilii, która dziś ma już 12 lat. Poza córeczką para utrzymuje bardzo dobrą relację z dziećmi mistrza fitness z poprzedniego związku - bliźniętami Pauliną oraz Dawidem, którzy są już dorośli.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości