Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu. "Młodsza o dziesięć lat"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Urodę poprawiamy już od starożytności
Urodę poprawiamy już od starożytności
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Jak dbać o cerę trądzikową latem?
Jak dbać o cerę trądzikową latem?
Kiedy problemy z cerą wykluczają z życia
Kiedy problemy z cerą wykluczają z życia
Julia Chatys o problemach z cerą
Julia Chatys o problemach z cerą
Katarzyna Skrzynecka zaprezentowała się fanom w naturalnej wersji. Aktorka zestawiła ze sobą zdjęcia w różnych odsłonach. Na jednym z nich pokazała twarz bez makijażu, czym zachwyciła obserwatorów.

Naturalna odsłona Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka od lat cieszy się popularnością mediów. Aktorka wciąż podejmuje nowe wyzwania zawodowe, często możemy oglądać ją też na deskach teatru. Gwiazda chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 209 tysięcy osób.

Artystka dzieli się tam nie tylko osiągnięciami zawodowymi, ale też przemyśleniami dotyczącymi codzienności. Szczerość to jedna z cech, za którą uwielbiają ją fani. W najnowszym poście Katarzyna Skrzynecka pokazała internautom, jak prezentuje się w naturalnej odsłonie.

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu

Aktorka zestawiła trzy zdjęcia twarzy w różnych wersjach - przed charakteryzacją, w trakcie występu i po. Na pierwszym z nich zaprezentowała się bez makijażu, co od razu przykuło uwagę internautów.

- W naszym zawodzie wizerunek to trochę człowiek-kameleon. Prywatnie - służbowo - i po godzinach. Większość moich koleżanek w teatrze, zaraz po spektaklu w garderobie, "rozmakijażowuje się" kosmetykami do demakijażu i nakłada krem regenerujący. I słusznie - tak jest zdrowo dla naszej cery. Ja zaś nieco inaczej - tłumaczy.

Katarzyna Skrzynecka stwierdziła, że lubi wracać do domu w makijażu, by sprawić miłą niespodziankę swojemu mężowi. - A niechże ma na wieczór ładną kobitę, a nie zmęczoną, w demobilu i w tłustym kremie - zaznaczyła. - Wracam mu "taka piękna" co wieczór i dopiero gdy mąż zaśnie - moja "hollywoodzka uroda" również spływa w kąpieli i wjeżdża regenerujący krem na noc - dodała.

Gwiazda podkreśliła, że jej partner lubi ją w każdej wersji, jednak wracając do domu w makijażu, ma poczucie, że stara się nie tylko dla widzów, ale także dla ukochanego.

Fani aktorki zachwycili się jej zdjęciem bez makijażu. W komentarzach nie zabrakło komplementów. - "Bez tony makijażu przepięknie i 10 lat młodziej. Im mniej, tym piękniej", "Z makijażem czy bez … wszystko jedno i tak pięknie Pani wygląda", "Bez makijażu młodsza o dziesięć lat, taka dziewczęca" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości