naturalność

  Gwiazda odpowiada na hejt.

  Joanna Liszowska okrzyknęła siebie mianem "Siwego Lisa". Wszystko przez pasma włosów właśnie w tym kolorze. Gwiazda zdecydowała się postawić na naturalność i nie ukrywać oznak upływającego czasu. Dla wielu jej wielbicieli to postawa godna naśladowania.

  "Czy teraz jestem wystarczająco brzydka?"

  Maja Ostaszewska to kolejna gwiazda, którą w mediach społecznościowych można zobaczyć w naturalnej odsłonie. W ostatnim poście na Instagramie, aktorka po raz kolejny pokazała się bez makijażu. Nie umknęło uwadze jej fanów, którzy docenili jej naturalność i nie szczędzili komplementów. To już kolejna znana Polka, która publikuje swoje zdjęcia w wersji sauté, bez zbędnych filtrów.

  Agnieszka Dygant poruszyła w sieci temat makijażu. Jak się okazało, temat ten budzi sporo kontrowersji, a kobiety dzielą się na dwie grupy. Takie, które w naturalnej wersji czują się swobodnie, a także te, które bez pomalowanych oczu czy ust nie wyjdą z domu.

  Do niedawna jednym z najgorętszych trendów beauty był tzw. make-up no make-up. Ostatnio coraz więcej kobiet pokazuje się w wydaniu sauté. Dlaczego rezygnujemy z makijażu? Czy nasza cera na tym korzysta? Na te i inne pytania odpowiada Agnieszka Cegielska.

  "Nowa normalność" i "nierealna rzeczywistość" - różnie określamy teraz codzienność, w której przyszło nam się odnaleźć. Zaczynamy tęsknić nawet za trywialnymi czynnościami, wcześniej będącymi stałym elementem repertuaru każdego dnia. Każdy z nas musi się zmierzyć z wyzwaniem na swój własny sposób. Inspiracją może być dla nas Anna Kalczyńska. Jak prezenterce udaje się cieszyć codziennością w czasach pandemii?

  Anna Dec w swoich postach zawsze dzieli się z internautami pozytywną energią. Prezenterka pogody nie ukrywa również swojej naturalnej wersji. Gdy nie jest w pracy, daje swojej skórze odpocząć od makijażu.

  Znana i lubiana makijażystka gwiazd, Marta Gąska, zastanawiając się, skąd bierze się niezadowolenie klientek, zauważyła, że starają się one równać do zdjęć celebrytów, które są ewidentnie retuszowane. Zirytowana tym faktem wymyśliła akcję afirmującą naturalność, do której zaprosiła kilka znanych osób. O projekcie „Stay Yourself” opowiedziała nam nieco więcej sama makijażystka oraz aktorka Sylwia Gliwa.

  A teraz - za sprawą Natalii Hołowni, autorki książki "Jak być paryżanką w Polsce", przeniesiemy się na chwilę do Paryża. Czym jest paryski styl i szyk? Jak odnaleźć swój styl? Dlaczego paryżanki nie chcą być modne? I od razu wyjaśniamy, że Natalia Hołownia nie jest ani żoną Szymona Hołowni, ani jego "nieznaną" - jak mówi Dorota Wellman - córką. Co mają na sobie paryżanki, poza ładną bielizną i zapachem? O tym w Dzień Dobry TVN Natalia Hołownia.