aktorka

  O tym, że zawód aktora nie jest prosty, doskonale wie Daria Widawska. Zabieganie o rolę wiąże się z ciągłym ocenianiem nie tylko umiejętności, ale także wyglądu. Według aktorki trzeba nauczyć się z tym żyć.

  Nie milkną echa wywiadu udzielonego w ostatnim tygodniu września przez Hailey Bieber. Modelka postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje dotyczące jej rzekomego udziału w rozbiciu związku obecnego męża i Seleny Gomez.

  Aleksandra Kisio w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską opowiedziała o swoich kompleksach. Ze względu na kobiece kształty wielokrotnie miała problemy ze zdobywaniem wymarzonych ról.

  Kinga Burzyńska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, w niedzielny poranek odwiedziła Annę Dereszowską w jej warszawskim ogródku. Aktorka opowiedziała o zbiorach oraz kulisach serialu "Tajemnica zawodowa 2".

  Karolina Gorczyca jest nazywana aktorką od zadań specjalnych. Obecnie możemy ją podziwiać w serialu "Szadź 3", gdzie wciela się w postać policjantki Eweliny Wrońskiej.

  Ewa Ampulska odeszła 23 września 2022 roku. Aktorka miała 43 lata. Znana była m.in. z seriali "Usta Usta", "Kryminalni" i "Na Wspólnej".

  Louise Fletcher - aktorka, która wcieliła się w rolę sadystycznej pielęgniarki Ratched w kultowym filmie Milosa Formana "Lot nad kukułczym gniazdem" - nie żyje. Artystka zmarła w swoim domu we Francji. Informację o jej odejściu przekazał agent.

  Anna Czartoryska-Niemczycka jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Uznana aktorka perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, jednak nie pozostaje wolna od codziennych trosk. W podcaście Martyny Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni "Tak mamy!" artystka szczerze opowiedziała o wyzwaniach, jakie niesie za sobą wychowywanie gromadki pociech.

  Maria Pakulnis może poszczycić się imponującym dobytkiem filmowym. Wieloletnie doświadczenie aktorki pozwala jej wysunąć mało optymistyczne wnioski na temat współczesnego kina. - Reżyserowie przestali rozumieć, że czasy się zmieniły - wyznała w Dzień Dobry TVN.

  Zmarła Ilona Kuśmierska-Kocyłak. Aktorka znana widzom z trylogii Sylwestra Chęcińskiego: "Sami swoi", "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć" miała 74 lata. W poruszających słowach pożegnał ją mąż Ireneusz Kocyłak, aktor.

  Posągową urodą i nieprzeciętnym talentem zachwyciła samego Alfreda Hitchcocka. Przez lata spełniała się jako aktorka, jednak u szczytu kariery postawiła na miłość i wyszła za mąż za księcia Monako. Historia Grace Kelly fascynuje, a jednocześnie budzi smutek, bowiem życie gwiazdy niespodziewanie zakończył wypadek samochodowy.

  Miłośnicy talentu Małgorzaty Zajączkowskiej mają powody do radości. Uznana aktorka po raz kolejny zdecydowała się zagrać w amerykańskiej produkcji i już niebawem będzie można zobaczyć ją na szklanym ekranie u boku Karen Gillan.

  "Nie byłam w stanie w ogóle stąpać po ziemi".

  Aktorka opublikowała zdjęcia w stroju kąpielowym, prezentując godną pozazdroszczenia figurę.

  Marta Wierzbicka należy do grona gwiazd, które wysoko cenią sobie wypoczynek na łonie natury. Aktorka kupiła przedwojenną leśniczówkę w Puszczy Kozienickiej i z godnym podziwu zaangażowaniem podjęła się jej remontu.

  Na czym polegały jej zadania? "Zołza" trafiła do kin 16 września.

  Jak na tę rolę zareagowali jej bliscy?

  Tilda Swinton w roli badaczki naukowej i Idris Elba grający dżina, który w zamian za swoją wolność oferuje spełnienie 3 życzeń. O rolach w filmie "Trzy tysiące lat tęsknoty" aktorzy opowiedzieli dziennikarce Annie Tatarskiej.

  "Jest wiele wspaniałych aktorek, które są wypełnione i i świetnie grają".

  "Robi furorę".

  Jennifer Lopez to gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Artystka od lat zachwyca fanów z całego świata nieprzeciętnym wokalem, umiejętnościami aktorskimi, jak również wyszukanymi stylizacjami. Na jakie ubrania i dodatki stawia współczesna ikona mody?

  Aktorka pozuje w kreacji, która podkreśla jej sylwetkę.

  Joanna Żółkowska od 50 lat niezmiennie zachwyca publiczność mistrzowską grą aktorską. W jej bogatym dorobku zawodowym nie brakuje zapadających w pamięć ról filmowych, serialowych i teatralnych.

  Gwiazda była honorowym gościem festiwalu filmowego w Monako, gdzie opowiedziała o swoich korzeniach dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Arturowi Zaborskiemu.

  Jane Fonda poinformowała, że zachorowała na raka. Lekarze zdiagnozowali u niej chłoniaka nieziarnicznego. 84-letnia aktorka od pół roku jest na chemioterapii.

  Ina Sobala poszła w ślady mamy, Małgorzaty Pieńkowskiej, i została aktorką. Choć jej droga do szkoły teatralnej była dość kręta, to udowodniła, że ma prawdziwy talent.

  Klara Williams uległa poważnemu wypadkowi w trakcie próby teatralnej. Wspomnienie traumatycznych wydarzeń i liczne obrażenia ciała przez wiele tygodni nie pozwalały jej normalnie funkcjonować.

  Aktorka spełniła jedno z największych marzeń, nagrywając swój pierwszy singiel.

  Po długich staraniach i oczekiwaniach aktorka w końcu zaszła w ciążę. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z brzuszkiem i zdradziła, jak czuje się w połowie drugiego trymestru.

  Katarzyna Glinka kilka tygodni temu potwierdziła, że rozstała się ze swoim narzeczonym Jarosławem Bienieckim. Ostatnio otrzymała informację, że jej ekspartner spotkał się z tajemniczą, młodą blondynką. Aktorka postanowiła odnieść się do tego doniesienia.