aktorka

    aktorka

    Renée Zellweger od lat należy do ścisłej czołówki najbardziej lubianych gwiazd Hollywood. Teraz wcieliła się w kolejną zaskakującą rolę i zagrała kobietę zaangażowaną w morderstwo przyjaciółki. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o pracy nad nowym serialem i tematami, które ją fascynują.

    Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się ze swoimi fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Artystka z właściwą sobie szczerością opisuje doświadczenia związane z macierzyństwem, nie stroni też od otwartych rozmów na temat związków. Najlepszym tego dowodem jest jej gościnny udział w podcaście "Jak mi dobrze w ShowBiznesie". Gwiazda podzieliła się w nim spostrzeżeniami dotyczącymi seksualności. Wyjaśniła też, czym powinna wyróżniać się dobra kochanka.

    Medialne doniesienia dotyczące batalii sądowej między Johnnym Deppem a Amber Heard zwróciły uwagę całego świata. Amerykańska aktorka zdobyła popularność dzięki licznym rolom filmowym i serialowym, ale w obliczu ostatnich wydarzeń jej zawodowe osiągnięcia schodzą na dalszy plan. Artystka nie cieszy się dobrą opinią, a spór z byłym mężem odbija piętno na jej wizerunku.