Radosław Majdan

  Radosław Majdan

  Małgorzata Rozenek-Majdan od początku medialnej kariery pozostaje pod czujną obserwacją swoich fanów. Niemalże każdy ruch gwiazdy jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Żona Radosława Majdana nie raz udowodniła, że do komentarzy internatów ma spory dystans. Nie inaczej było tym razem.

  Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy udzieliła tak szczerego wywiadu. W rozmowie z Żurnalistą odpowiedziała na trudne pytania, a także poruszyła kwestie życia z Radosławem, poronienia i starań o dziecko, a także rozrodu z Jackiem Rozenkiem. - Przeżywałam bardzo trudny czas w moim życiu, szczerze jak teraz o tym myślę, to była to katastrofa - zdradziła.

  W ostatnim czasie w życiu Antka Królikowskiego było wiele zmian. Kilka miesięcy temu wziął ślub ze swoją partnerką Joanną Opozdą, a niedawno do mediów trafiła informacja, że małżonkowie spodziewają się dziecka. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską aktor odniósł się do tych informacji, a przy okazji zdradził, dlaczego zaproszeni na ślub przyjaciele – Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - pomylili kościoły. 

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan 20 czerwca 2020 roku doczekali się swojego pierwszego dziecka – synka Henryka. Chłopczyk niedawno skończył rok, za nim już pierwsze podcięcie włosów. Kiedy zazwyczaj pary decydują się na pierwszą wizytę u fryzjera? O tym opowiada ekspertka, Pola Nakonieczna.

  Radosław Majdan opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z synkiem. Były piłkarz wraz z Heniem wybrał się na plac zabaw, gdzie maluch oddał się zabawie na świeżym powietrzu. Uwagę fanów zwrócił jednak nieco inny szczegół. W komentarzach rozpoczęła się dyskusja, dotycząca podobieństwa chłopca do rodziców.

  Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną przemierzała Szwecję kamperem, a każdy etap podróży szczegółowo relacjonowała na Instagramie. Teraz wraz z mężem Radosławem Majdanem w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o blaskach i cieniach zwiedzania świata tym środkiem transportu. -Jeśli ktoś nas się pyta: "Wy już po wakacjach, odpoczęliście?". To ja sobie myślę: "Nie bądź bezczelna" - zaśmiała się Perfekcyjna Pani Domu.

  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan relacjonują w mediach społecznościowych swoją podróż do Szewcji. Ostatnio gwiazda TVN dodała zdjęcie, na którym widać, że doskonale bawi się w czasie wakacji. Fani byli zachwyceni barwną fotografią, a także słowami, które prowadząca "Projekt Lady" zamieściła w poście.