Radosław Majdan

  Radosław Majdan

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan 20 czerwca 2020 roku doczekali się swojego pierwszego dziecka – synka Henryka. Chłopczyk niedawno skończył rok, za nim już pierwsze podcięcie włosów. Kiedy zazwyczaj pary decydują się na pierwszą wizytę u fryzjera? O tym opowiada ekspertka, Pola Nakonieczna.

  Radosław Majdan opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z synkiem. Były piłkarz wraz z Heniem wybrał się na plac zabaw, gdzie maluch oddał się zabawie na świeżym powietrzu. Uwagę fanów zwrócił jednak nieco inny szczegół. W komentarzach rozpoczęła się dyskusja, dotycząca podobieństwa chłopca do rodziców.

  Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną przemierzała Szwecję kamperem, a każdy etap podróży szczegółowo relacjonowała na Instagramie. Teraz wraz z mężem Radosławem Majdanem w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o blaskach i cieniach zwiedzania świata tym środkiem transportu. -Jeśli ktoś nas się pyta: "Wy już po wakacjach, odpoczęliście?". To ja sobie myślę: "Nie bądź bezczelna" - zaśmiała się Perfekcyjna Pani Domu.

  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan relacjonują w mediach społecznościowych swoją podróż do Szewcji. Ostatnio gwiazda TVN dodała zdjęcie, na którym widać, że doskonale bawi się w czasie wakacji. Fani byli zachwyceni barwną fotografią, a także słowami, które prowadząca "Projekt Lady" zamieściła w poście.

  Małgorzata i Radosław Majdanowie od dłuższego czasu zasypują nas zdjęciami z egzotycznych wakacji. Rodzinny wypad na drugi koniec świata zaowocował obszernymi relacjami w mediach społecznościowych. Małgorzata Rozenek nie szczędzi zdjęć w bikini, co niewątpliwie przypada do gustu jej fanom. Ostatni post na jej profilu na Instagramie wyjątkowo zyskuje na popularności.

  Małgorzata Majdan-Rozenek przyznaje, że ostatni rok był szczególny, trudny i dziwny. Dla niej okazał się także wybitnie ciekawy i wymagał nowych wyzwań. Najważniejszym z nich był debiut w filmie Patryka Vegi, jednego z najpopularniejszych polskich reżyserów. Perfekcyjna Pani Domu zamieściła zwiastun jego najnowszej produkcji pt. "Miłość, seks & pandemia". W nagraniu nie brakuje odważnych scen. Co na to mąż Małgosi, Radosław Majdan?