Gwiazdy

  Gwiazdy

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od wielu lat tworzą udane małżeństwo. Choć para strzeże swojej prywatności, to w ostatnim czasie w social mediach Joanny i Macieja znajdziemy posty, w których małżonkowie dogryzają sobie nawzajem. Czy to celowy zabieg?

  Małgorzata Kożuchowska jest mamą 4,5 – letniego Jasia. Aktorka wzięła udział w specjalnym projekcie, który dedykuje właśnie swojemu synkowi. O co dokładnie chodzi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Naszym gościem był Jakub Kuza autor książki "Krótka historia jednego zdjęcia" - jego fanpage, na którym publikuje, zdjęcia uwieczniające historie znanych ludzi i historyczne momenty z dziejów Polski i całego świata, obserwuje niemal 100 tysięcy osób. Czy ma swoje ulubioną fotografię i skąd wziął się pomysł na prezentowanie historii przez pryzmat zdjęć?

  Niedawno Reni Jusis nagrywała klip do piosenki "Bez filtra". Utwór promuje nowy album wokalistki, zatytułowany "Ćma". Na planie teledysku była dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Katarzyna Sokołowska to jedna z najlepszych w Polsce reżyserek pokazów mody. Ogromną słabością Kasi od zawsze były buty na wysokich obcasach. Co więcej, reżyserka zawsze wybiera te z najwyższą szpilką. Sokołowska przygotowała dla miłośniczek butów małą niespodziankę. Jaką? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Katarzyna Warnke zdradziła swoje muzyczne ambicje. Aktorka wraz z Lupusem nagrała cover Manaam’u - "Chcę Ci powiedzieć coś'". O szczegółach projektu Warnke opowiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu.

  Choć majówka powoli dobiega końca, to social media wciąż zalewają zdjęcia gwiazd z weekendowych wyjazdów. O tym jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Kuba Wojewódzki i Julia Wieniawa spędzają majówkę, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.