Gwiazdy

    Gwiazdy

    Joanna Opozda wydaje się być ostatnio szczęśliwa i wypoczęta. Zdaje się, że czarne chmury, które do niedawna przysłaniały jej szczęście, odeszły w zapomnienie. Dzisiaj aktorka cieszy się swoim macierzyństwem, nie zapominając o seksapilu. Najnowsze zdjęcie w zmysłowej kreacji robi furorę.

    Martyna Wojciechowska jest założycielką Fundacji Unaweza, która pomaga kobietom poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o tym, kto tak naprawdę rozwiązuje problemy w Polsce i nierównych zarobkach. - Kraj można by równie dobrze nazwać Zrzutka.pl... - przyznała dziennikarka.

    Od lat tworzą hity dla polskich artystów. Pewnego dnia zrobili jednak utwór, który tak z nimi rezonował, że postanowili zachować go dla siebie. Krok po kroku, miesiąc po miesiącu piosenek przybywało. Dziś duet Martin Lange ma na swoim koncie autorską płytę "Kontrasty", a przed sobą trasę koncertową i letnie festiwale. Jak wyglądała droga do powstania krążka? O tym muzycy opowiedzieli nam w dniu premierowego koncertu.