Gwiazdy

  Gwiazdy

  Magda Gessler to nie tylko doświadczona restauratorka i wymagająca jurorka programów kulinarnych, ale i niezwykle rodzinna osoba. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, podkreślając tym samym, jak wiele znaczą dla niej najbliżsi. Tym razem opublikowała w sieci zdjęcie syna i wnuczki. Fotografia sprzed roku, na której Tadeusz Müller trzyma w objęciach małą Nenę, wywołała żywiołową reakcję internautów.

  W maju 2018 roku Ed Sheeran został oskarżony o plagiat. Batalia prawna o przebój "Shape of You" trwa do dziś. Brytyjski wokalista został zobligowany do ujawnienia szczegółowych informacji o tym, kogo obserwuje w sieci. Decyzją Sądu Najwyższego, musi też udostępnić wszystkie notatki i nagrania związane z piosenką, w tym także materiały znajdujące się na prywatnych urządzeniach multimedialnych.

  Maria Prażuch-Prokop w wyjątkowy sposób podsumowała stary rok. Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN podzieliła się z fanami swoim rachunkiem sumienia. Szczery wpis, z którego dowiadujemy się o nastawieniu gwiazdy na 2022 rok to jedno. Trudno nie zachwycić się formą Marii. Zdjęcie w bikini zapiera dech w piersiach.

  Początek nowego roku w kalendarzu to ważny czas dla oddanych miłośników trylogii "Władca Pierścieni" i kultowej powieści "Hobbit, czyli tam i z powrotem". 3 stycznia 1892 roku, czyli dokładnie 130 lat temu, przyszedł na świat John Ronald Reuel Tolkien, prekursor literatury fantasty i jeden z najbardziej wpływowych pisarzy kilku minionych dekad. Jego książki doczekały się wielu nakładów i zachwycających ekranizacji. W Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki przedstawił niezwykle ciekawą genezę nazwiska uznanego autora.

  Jak wytrwać w postanowieniach noworocznych 2022 i odnieść sukces? Swoimi radami w programie Dzień Dobry TVN podzielili się goście zaproszeni do studia. Co zdradziła psycholożka Zuzanna Butryn? Jakie metody stosuje aktorska para - Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał?

  Stacja TTV już od dziesięciu lat bawi i wzrusza miliony widzów w całej Polsce, a wszystko to za sprawą bogatej oferty programowej, która nieustannie poszerza się o nowe propozycje. Z okazji wyjątkowego jubileuszu, gwiazdy popularnych formatów wzięły udział w specjalnym odcinku programu "99 – GRA O WSZYSTKO". W Dzień Dobry TVN o kulisach niecodziennego projektu opowiedzieli Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska z "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz dziennikarz Jan Pirowski.

  Lena Frankiewicz to jedna z ciekawszych polskich aktorek. Jednak od pewnego czasu artystka bardziej interesuje się reżyserią teatralną. Co ją skłoniło do zmiany zawodowego kierunku? Dowiecie się tego z naszego materiału.